Pradžia Naujienos Gyvenimas Vilniečiai Vilniečiai kviečiami dalyvauti seniūnaičių rinkimuose

Vilniečiai kviečiami dalyvauti seniūnaičių rinkimuose

2 minutė(s) skaitymo
0
758

Vilniasu miesto savivaldybė kviečia visus aktyvius vilniečius, besirūpinančius savo seniūnijos aplinka, birželio 1–14 d. dalyvauti seniūnaičių rinkimuose. Pirmąsias dvi vasaros savaites pageidaujantys tapti seniūnaičiais turi atvykti į seniūniją ir užsiregistruoti.

Rinkimai vyks šiose seniūnaitijose: Antakalnio, Antavilių, Karačiūnų ir L. Sapiegos (Antakalnis); Statybininkų ir Sietuvos (Justiniškės); V. Druskio, R. Jankausko ir Sietyno (Karoliniškės); Architektų ir Lazdynų (Lazdynai); Dainavos ir Savanorių (Naujamiestis); Darželio, Pavilnio sodų, Pūčkorių (Naujoji Vilnia); Medeinos, Pašilaičių ir Pavilnionių (Pašilaičiai); Tyzenhauzų (Rasos); Paupio, Šaltinių ir Universiteto (Senamiestis); Čiobiškio 2-ojoje, Buivydiškių, Gelvonų 1-ojoje, Musninkų, Paberžės ir Senosios Šeškinės (Šeškinė) ir Viršuliškių (Viršuliškės); Olimpiečių, Šiaurės miestelio ir Žirmūnėlių (Žirmūnai); Sėlių ir Vytauto (Žvėrynas).

Grigiškių Mokyklos seniūnaitijos seniūnaitis bus renkamas gyventojų susirinkimo metu birželio 13 d. 18 val. Grigiškių gimnazijoje (Kovo 11-osios g. 21). Naujininkų Romų seniūnaitijos seniūnaitis bus renkamas gyventojų susirinkimo metu birželio 14 d. 17 val. Romų visuomenės centre, Metalo g. 23A.

Daugiau informacijos apie rinkimų tvarką čia.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Vilniečiai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz