Pradžia Naujienos Miestas Kultūros komitetas siūlo Vyriausybei atnaujinti darbo grupę Lukiškių aikštės sutvarkymo klausimams spręsti

Kultūros komitetas siūlo Vyriausybei atnaujinti darbo grupę Lukiškių aikštės sutvarkymo klausimams spręsti

2 minutė(s) skaitymo
0
0
228

Seimo Kultūros komitetas šios dienos posėdyje svarstė istorinės atminties įamžinimo Lukiškių aikštėje klausimą. Vyčio paramos fondo atstovai pristatė Valstybės simbolio — Vyčio ir Lietuvos laisvės kovotojų atminimo įamžinimo skulptūrinės-architektūrinės kompozicijos (paminklo) Lukiškių aikštėje įgyvendinimo planus. Taip pat buvo išklausyti ir VšĮ „Gediminaičių stulpai-Tautos namai“ atstovų siūlymai ir galimi variantai dėl Lukiškių aikštės sutvarkymo ir reorganizavimo.

Komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis, akcentuodamas siekį įsitikinti, kad Lukiškių aikštės monumentas tenkins daugumos piliečių poreikius, teigė: „Tokios neapibrėžtos situacijos dėl istorinės atminties įamžinimo Lukiškių aikštėje negali būti“. Todėl jis paragino, pasitelkiant visuomenės informavimo priemones, tinkamai pristatyti visuomenei Valstybės simbolio – Vyčio ir Lietuvos laisvės kovotojų atminimo įamžinimo skulptūrinės-architektūrinės kompozicijos (paminklo) Lukiškių aikštėje projektą.

Komitetas, siekdamas, kad sprendimai dėl Lukiškių aikštės sutvarkymo ir tautinės atminties įamžinimo būtų priimami koordinuotai, dalyvaujant visoms suinteresuotoms pusėms, siūlo Vyriausybei kuo skubiau patvirtinti naujos sudėties Lukiškių aikštės sutvarkymo darbo grupę, kuri, išklausytų visas suinteresuotas puses ir apsispręstų dėl tautinės atminties įamžinimo Lukiškių aikštėje koncepcijos.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas
Rodyti daugiau Miestas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Tap pat skaitykite

„Vilniaus vandenys” pernai didino veiklos efektyvumą ir pasirengė reikšmingoms investicijoms

Didžiausia Lietuvoje vandentiekio bendrovė „Vilniaus vandenys” 2016 metais pasiekė 40,6 ml…