Pradžia Naujienos Miestas Pasikeitus šilumos tiekėjui sutarčių perrašyti nereikės

Pasikeitus šilumos tiekėjui sutarčių perrašyti nereikės

2 minutė(s) skaitymo
0
0
732

Vilniaus šilumos ūkį atsiėmus iš nuomininko, nuo š. m. kovo 30 d. šilumos gamybos ir tiekimo paslaugas gyventojams, įmonėms ir įstaigoms pradės tiekti AB „Vilniaus šilumos tinklai“, tačiau šių paslaugų vartotojai dėl to jokių biurokratinių nepatogumų nepatirs. Pasikeitus paslaugos tiekėjui, šilumos vartotojų turimos sutartys, pasirašytos su ankstesniu tiekėju (UAB „Vilniaus energija“), neteks galios, tačiau naujų sutarčių pasirašyti nereikės.

Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus, sutartis su šilumos vartotoju laikoma sudaryta nuo šilumos įrenginių prijungimo prie šilumos tinklų dienos, todėl vartotojui ir šilumos tiekėjui nėra numatyta pareiga pasirašyti šilumos pirkimo-pardavimo sutartį. Tai reiškia, kad šilumos vartotojai apskritai neturi rūpintis sutartimi šilumos tiekimo paslaugai gauti.

Šios nuostatos galios iki to laiko, kol bus sulygtos individualiai aptartos šilumos pirkimo-pardavimo sąlygos. Tuomet jau reikės sudaryti rašytinę sutartį tarp šilumos tiekėjo ir vartotojo.

„Galiu patikinti vartotojus, kad perėmę šilumos ūkį ir pradėję disponuoti visa reikiama informacija, svarstysime galimybes pasiūlyti savo klientams individulius, jiems patogesnius atsiskaitymo planus. Su tokiais vartotojais sudarysime naujas sutartis, kuriose bus aptartos individualios sąlygos. Tačiau tai – ne artimiausio pusmečio sprendimai“, – sako Mantas Burokas, AB „Vilniaus šilumos tinklai“ generalinis direktorius.

  • Šiluma labiausiai atpigo Vilniuje

    Tarp penkių didžiųjų Lietuvos miestų gruodžio mėnesį už šilumą mažiausiai moka vilniečiai.…
Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas
Rodyti daugiau Miestas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Tap pat skaitykite

„Vilniaus vandenys” pernai didino veiklos efektyvumą ir pasirengė reikšmingoms investicijoms

Didžiausia Lietuvoje vandentiekio bendrovė „Vilniaus vandenys” 2016 metais pasiekė 40,6 ml…