Turbūt kiekvienas, bent kartą keliavęs su „Uber“ žino, kad gali įvertinti jį pavėžėjusį partnerį-vairuotoją. Tačiau ne visi yra girdėję, kad partneriai-vairuotojai taip pat gali vertinti „Uber“ keleivius. Nuo šiol Vilniuje keleivio reitingą sužinoti bus labai paprasta – jis bus rodomas programėlėje šalia „Uber“ naudotojo vardo. Toks atnaujinimas diegiamas visuose pasaulio miestuose, kuriuose veikia „Uber“.

„Bendruomenė yra pati svarbiausia „Uber“ dalis. Tūkstančiai žmonių Vilniuje renkasi „Uber“ ne tik dėl galimybės važiuoti greitai, patogiai ir už prieinamą kainą, bet ir dėl  partnerių-vairuotojų draugiškumo, mandagumo ir paslaugumo. Atnaujinus programėlę kelionės su „Uber“ bus dar malonesnės tiek keleiviams, tiek partneriams-vairuotojams.

Juk aukštas įvertinimas yra kur kas daugiau nei tai, kuo gali pasigirti savo draugams. Tai ženklas, kad žmonėms malonu su tavimi bendrauti,“ – sako Enn Metsar, „Uber“ vadovas Baltijos šalyse.

Tikimasi, kad ši naujovė „Uber“ keleivius paskatins elgtis šiek tiek atsakingiau, pavyzdžiui, mandagiai bendrauti su partneriais-vairuotojais, nešiukšlinti automobilių salonuose ar nevėluoti. Partnerių-vairuotojų reitingai, kaip ir iki šiol, bus rodomi programėlėje, užsisakius kelionę.

Keleivio, kaip ir partnerio-vairuotojo, reitingas „Uber“ programėlėje yra visų gautų įvertinimų vidurkis, matuojamas penkiomis žvaigždutėmis. Vertinimai anonimiški, todėl nei partneris-vairuotojas, nei keleivis negali pamatyti, kas konkrečiai, kada ir kokį įvertinimą skyrė. Iki šiol keleiviai savo reitingą galėjo sužinoti tik pateikę užklausą.

Pateikiame keturis patarimus keleiviams, kurie padės gauti aukščiausią įvertinimą iš partnerių-vairuotojų:

  1. Būkite mandagūs. Visiems pasitaiko sunkių dienų, tačiau pasistenkite mandagiai bendrauti su partneriais-vairuotojais. Pasak jų, nemalonus keleivio požiūris ir nemandagus bendravimas yra viena pagrindinių priežasčių, lemiančių žemesnį nei penkių žvaigždučių įvertinimą.
  1.  Laukite sutartoje vietoje. Jei vairuotojui teks jūsų ieškoti, tikėtina, jog būsite įvertinti prasčiau. Tad išsikviesdami automobilį labai atidžiai patikrinkite nustatytą įsėdimo vietą.
  1. Nevėluokite. Užsisakydami kelionę turėkite omenyje, kad vidutinis laikas, per kurį atvažiuoja partneris-vairuotojas Vilniuje, yra trumpesnis nei penkios minutės. Be to, programėlėje visuomet galite pamatyti apytikslį partnerio-vairuotojo atvykimo laiką. Jei matote, kad vėluosite, per „Uber“ programėlę susisiekite su partneriu-vairuotoju ir jį įspėkite.
  1. Elkitės taip, kaip elgtumėtės savo automobilyje. Pagalvokite, ar tikrai valgytumėte ar gertumėte salone, jei tai būtų jūsų automobilis.  Netrankykite durelėmis, nešiukšlinkite, negadinkite automobilio – supraskite partnerius-vairuotojus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist