Pradžia Vilniaus istorija Neatrastas Vilnius Neatrastas Vilnius: Nykštukų perėja

Neatrastas Vilnius: Nykštukų perėja

2 minutė(s) skaitymo
0
0
1,294

Ar jums teko atrasti vietų Vilniuje, kurios maloniai nustebintų? Gal netikėtai užklydote ten, kur vilnietis, o tuo labiau eilinis turistas vargiai ar užklystų. Jeigu sunku prisiminti kažką tokio, nenusiminkite, mes ateiname jums į pagalbą. Pradedame pasakojamąją rubriką apie ypatingas Vilniaus vietas, kurias galima pamatyti nemokamai. Pasistengsime apžvelgti objektus, vietas, kurios nevisada aptinkamos turistų ar netgi pačių vilniečių. Tad pirmyn ir pažinkime Vilnių kartu.

Nykštukų perėja. Senovinis pasažas, gavęs Nykštukų vardą dėl savo neįprasto aukščio. Dabar vidutinio ūgio žmogui juo praeiti nepasilenkusiam neįmanoma. Kur ji yra? Perėja jungia Pranciškonų ir Vokiečių gatves. Jos ieškoti reiktų įeinant į kiemą su dideliu bromu iš Pranciškonų gatvės pusės arba Vokiečių gatvėje šalia „Pizza Jazz“ esančio bromo. Geriau ieškoti pastaruoju būdu, nes Nykštukų perėja yra arčiau Vokiečių gatvės ir iš ten, pasukus į bromą, aiškiai matoma. Tai gali tapti dalimi romantiško maršruto, jei žadate keliauti naktį. Tiesa, nors tai ypatinga smulkmena ekskursijoje, tačiau kaip reikšmingas taškas nelabai tinkamas, nes, iš esmės, daugiau ten nieko aplink nėra, išskyrus jaukų senamiesčio kiemą.

Turite pasiūlymų apie ypatingus objektus, kuriuos būtina pristatyti, nepatingėkite ir pasidalinkite su mumis (el.paštas: info@madeinvilnius.lt). Mums jūsų nuomonė ir patirtis taip pat svarbi.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  madeinvilnius
Rodyti daugiau Neatrastas Vilnius

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz

Tap pat skaitykite

Vilnius irgi turėjo tramvajų

Arklinis tramvajus (dar vadinamas „konkė“) buvo arklių traukiamas vagonėlis ant bėgių ir v…