Pradžia Naujienos Transportas Oro uostas Tiesiogiai iš Vilniaus į Atėnus – jau kitų metų vasarą

Tiesiogiai iš Vilniaus į Atėnus – jau kitų metų vasarą

2 minutė(s) skaitymo
0
252

Jau ateinančią vasarą keleiviai iš Vilniaus oro uosto Graikijos sostinę Atėnus galės pasiekti tiesiogiai net keturiais skrydžiais. 

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ paskelbė nuo 2018 metų gegužės 10 dienos pradėsianti naują maršrutą iš Vilniaus į Atėnus.

Naujo maršruto proga „Ryanair“ paskelbė ir specialią kainą: skrydžiams nuo gegužės 10 iki birželio 14 dienos bilietų kaina prasideda nuo 24,99 euro. Prekyba bilietais jau vyksta.

Lėktuvai iš Vilniaus į Atėnus kils ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Aegean Airlines

Kiek anksčiau apie planuojamą tiesioginį skrydi Vilnius – Atėnai pranešė Graikijos oro bendrovė „Aegean Airlines“. Skrydžiai vyks du kartus per savaitę, ankstų trečiadienio ir šeštadienio rytą.

„Aegean Airlines“ keleivius iš Vilniaus į Graikijos sostinę skraidins nuo 2018 m. birželio 2 d. iki spalio 14 d. Iš Lietuvos sostinės į Atėnus bendrovės lėktuvai kils 3.30 val. ryto, o iš Atėnų į Vilnių – 23.30 val. Skrydžiai bus vykdomi orlaiviu „Airbus A320“.

Po kiek daugiau nei trijų valandų trukmės skrydžio atsidūrus Atėnuose bus galima vykti į antikiniu paveldu garsėjančią ir turistų itin mėgstamą Graikijos sostinę arba tęsti kelionę toliau. Iš Atėnų oro uosto itin patogu pasiekti Graikijos salas bei aplinkines ir Artimųjų Rytų šalis – Kiprą, Izraelį, Egiptą, Jungtinius Arabų Emyratus.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Oro uostas

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz