MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Backstage Cafe
Nauja vietelė

Geriausia kava Vilniuje – sandėlių kieme

Dabar noriu papasakoti apie paslaptingą kavinę, įsikūrusią T. Ševčenkos g. 16H-9 (ieškodamas žemėlapiais nepasitikėk, tiesiog dairykis mielo šuniuko ant stiklinių durų). Gerai, kad po ilgų kavinės paieškų, kava atperka visus lūkesčius.

Esu pripratęs, jog kavinės yra įsikūrusios kokioje judrioje gatvėje, centre ar aplink jį ar bent jau ten, kur yra kokie didžiuliai ofisai ir jose nuolat vyksta pokalbiai, plakamas pienas ir skrudinamos pupelės. „Backstage Cafe“ yra viso to priešingybė. Kavinės pačiam teko ieškoti geras penkioliką minučių, kadangi nėra jokių nuorodų, o telefono žemėlapiai 16 pastatą rodo kaip visą pastatų korpusą. Po pasivaikščiojimų po sandėlius, nejaukių jų darbuotojų žvilgsnių pagaliau pavyko, aš loftiškoje kavinėje.

Backstage Cafe
Su kavos bičiule svarstėme, ar šis užrašas ir turėjo taip pasibaigti, ar už kampo jis neestetiškai pratęstas.

Pradėkime nuo to, kad viskas čia tiesiog gali būti „suinstagraminta“. Interjeras toks, kad gali fotografuoti bet kokį kavinės kampelį ir jis taps gražiausia dienos nuotrauka visame Instagram’e. Šalia baro yra iš palečių pagamintas stalas su minkšta sofa ir minkštasuoliu, kiek toliau – keletas stalelių su jaukiu apšvietimu, o už stiklinės sienos, kaip tikruose užkulisiuose kelios studijinės lempos ir ekranas. Kavinės erdvė vienu aukštu nesibaigia, prie pat įėjimo į siauri laiptai, kurie veda į antrąjį kavinės aukštą, kuris nemažiau jaukesnis už pirmąjį.

Backstage Cafe
Pirmasis paslaptingosios kavinės aukštas

Vos įėjus į kavinę pasitinka draugiška kalytė (nepamenu vardo, bet kažkas labai mielo ir karališko vienu metu) ir baristos, kurie ne tik padeda apsispręsti tačiau ir pavaišina Cold Drip’o šotu!

Nors šiuo metu kavos meniu mažas, jame žinoma yra ir pagrindinės kavos – Espresso, Latte, Cappuccino, kavos nemėgėjams – arbatos. Prie gėrimų reikia ir desertų, „Backstage Cafe“ pasirūpino ir jais.

Mano užsakytas Cappuccino puodelis buvo tikrai neblogas ir bevartant naujausią „Lamų Slėnio“ (papildomi taškai už tai, kad kavinė turi ne tik geriausią lietuvišką žurnalą, tačiau ir daugybė užsienietiško aukso bei garsiąją knygą „Tinder Nightmares“), būčiau mielai išgėręs antrąjį puodelį.

Backstage Cafe
Viskas „Backstage Cafe“ yra paruošta taip, kad net tie anti-socialmedikai, norėtų įkelti savo geriamos kavos nuotrauką į soc. tinklų profilį.

Keistai nuskambės, bet kavinėje be galo patiko ir tualetas. Vos įėjus į jį, pakvimpa labai skaniais kvepalais, kurie stovi šalia prausyklės, tad jeigu yra noro – galima ir pasikvėpinti!

Taigi, „Backstage Cafe“ yra toliau nuo centro ir didžiųjų prekybos centrų, pirmą kartą reikia jos reikia neblogai paieškoti, tačiau kavinės atmosfera atperka ilgesnes keliones ir paieškas. Galiu drąsiai teigti, kad tai mano mėgstamiausia kavinė Vilniuje ir vargu ar bus lengva rasti kitą, tokią pat smagią vietą.

Backstage Cafe
Vienas iš kavinių šeimininkų.

Jeigu ir Tu užsinorėjai „suinstagraminti“ šitą kavinukę, keliauk adresu T. Ševčenkos 16H-9. O jeigu mėgsti socialinius tinklus, čia jų Facebook ir Instagram.

Straipsnio autorius: Growingaura, growingaura.com

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Restorano atidarymo Pacų rūmuose proga – nemokamų renginių savaitė Vilniaus gurmanams

Evaldas Činga

VU duris atvėrė moderni kavinė – studentai turės erdvę darbui ir poilsiui

Made in Vilnius

Sostinėje atidaryta pirmoji spragėsių laboratorija

Donatas Andrijauskas

Senamiestyje atidaromas savitarnos turgelis

Donatas Andrijauskas

Nauji Azijos skoniai Vilniuje: ir greitiems pietums, ir romantiškai vakarienei

Growingaura

Senuosiuose Pacų rūmuose duris atvėrė net dvi naujos vietos

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika