Pradžia Maistas Nauja vietelė Geriausia kava Vilniuje – sandėlių kieme

Geriausia kava Vilniuje – sandėlių kieme

5 minutė(s) skaitymo
0
Backstage Cafe

Dabar noriu papasakoti apie paslaptingą kavinę, įsikūrusią T. Ševčenkos g. 16H-9 (ieškodamas žemėlapiais nepasitikėk, tiesiog dairykis mielo šuniuko ant stiklinių durų). Gerai, kad po ilgų kavinės paieškų, kava atperka visus lūkesčius.

Esu pripratęs, jog kavinės yra įsikūrusios kokioje judrioje gatvėje, centre ar aplink jį ar bent jau ten, kur yra kokie didžiuliai ofisai ir jose nuolat vyksta pokalbiai, plakamas pienas ir skrudinamos pupelės. „Backstage Cafe“ yra viso to priešingybė. Kavinės pačiam teko ieškoti geras penkioliką minučių, kadangi nėra jokių nuorodų, o telefono žemėlapiai 16 pastatą rodo kaip visą pastatų korpusą. Po pasivaikščiojimų po sandėlius, nejaukių jų darbuotojų žvilgsnių pagaliau pavyko, aš loftiškoje kavinėje.

Backstage Cafe
Su kavos bičiule svarstėme, ar šis užrašas ir turėjo taip pasibaigti, ar už kampo jis neestetiškai pratęstas.

Pradėkime nuo to, kad viskas čia tiesiog gali būti „suinstagraminta“. Interjeras toks, kad gali fotografuoti bet kokį kavinės kampelį ir jis taps gražiausia dienos nuotrauka visame Instagram’e. Šalia baro yra iš palečių pagamintas stalas su minkšta sofa ir minkštasuoliu, kiek toliau – keletas stalelių su jaukiu apšvietimu, o už stiklinės sienos, kaip tikruose užkulisiuose kelios studijinės lempos ir ekranas. Kavinės erdvė vienu aukštu nesibaigia, prie pat įėjimo į siauri laiptai, kurie veda į antrąjį kavinės aukštą, kuris nemažiau jaukesnis už pirmąjį.

Backstage Cafe
Pirmasis paslaptingosios kavinės aukštas

Vos įėjus į kavinę pasitinka draugiška kalytė (nepamenu vardo, bet kažkas labai mielo ir karališko vienu metu) ir baristos, kurie ne tik padeda apsispręsti tačiau ir pavaišina Cold Drip’o šotu!

Nors šiuo metu kavos meniu mažas, jame žinoma yra ir pagrindinės kavos – Espresso, Latte, Cappuccino, kavos nemėgėjams – arbatos. Prie gėrimų reikia ir desertų, „Backstage Cafe“ pasirūpino ir jais.

Mano užsakytas Cappuccino puodelis buvo tikrai neblogas ir bevartant naujausią „Lamų Slėnio“ (papildomi taškai už tai, kad kavinė turi ne tik geriausią lietuvišką žurnalą, tačiau ir daugybė užsienietiško aukso bei garsiąją knygą „Tinder Nightmares“), būčiau mielai išgėręs antrąjį puodelį.

Backstage Cafe
Viskas „Backstage Cafe“ yra paruošta taip, kad net tie anti-socialmedikai, norėtų įkelti savo geriamos kavos nuotrauką į soc. tinklų profilį.

Keistai nuskambės, bet kavinėje be galo patiko ir tualetas. Vos įėjus į jį, pakvimpa labai skaniais kvepalais, kurie stovi šalia prausyklės, tad jeigu yra noro – galima ir pasikvėpinti!

Taigi, „Backstage Cafe“ yra toliau nuo centro ir didžiųjų prekybos centrų, pirmą kartą reikia jos reikia neblogai paieškoti, tačiau kavinės atmosfera atperka ilgesnes keliones ir paieškas. Galiu drąsiai teigti, kad tai mano mėgstamiausia kavinė Vilniuje ir vargu ar bus lengva rasti kitą, tokią pat smagią vietą.

Backstage Cafe
Vienas iš kavinių šeimininkų.

Jeigu ir Tu užsinorėjai „suinstagraminti“ šitą kavinukę, keliauk adresu T. Ševčenkos 16H-9. O jeigu mėgsti socialinius tinklus, čia jų Facebook ir Instagram.

Straipsnio autorius: Growingaura, growingaura.com

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
  • Ramenas ir Pagaliukai

    Šliurpti – leidžiama arba pasijausk kaip tikroje Japonijoje

    Paprastai prie stalo šliurpti negražu, tačiau kuomet kalba pakrypsta į rameno pusę – šliur…
Rodyti daugiau  Growingaura
Rodyti daugiau Nauja vietelė

Karščiausios naujienos

Iki Vilniaus pietinio aplinkkelio tiesimo II etapo darbų pradžios – vienas žingsnis

Susisiekimo ministerija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (Kelių direkcija) ir įmonė „Kelprojektas“ pasirašė trišalę sutartį, pagal kurią bus parengtas projektas privačiai žemei visuomenės reikmėms Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje išpirkti. Beveik 30 ha žemės plotas yra reikalingas valstybinės reikšmės magistralinio kelio A19 – Vilniaus pietinio aplinkkelio – 9,5 km (nuo 7,9 iki 17,4 km) ilgio ruožui nutiesti. „Visuomenės poreikiams …

Valdovų rūmuose išdalyti žmogaus teisių „Oskarais” vadinami apdovanojimai

Kovo 22 d. vakarą Valdovų rūmuose iškilmingai įteikti Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai. Komisija ir internetu balsavę žmonės jais įvertino labiausiai žmogaus teisių srityje 2017 m. nusipelniusius asmenis, organizacijas ir iniciatyvas. Lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė mano, kad nominuoti žmonės yra Lietuvos pasididžiavimas. „Būtent jų darbai kiekvieno mūsų kasdienybę padaro demokratiškesnę. Ir taip, ši demokratija neatsiranda savaime: ji reikalauja daugybės …

Verkių parko skulptūros

Verkių parkas turi naują skulptūrą – Šikšniuką

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija (Verkių parkas) turi naują „augintinį“ šikšnosparnį, švelniai pramintą Šikšniuku. Gamtinė skulptūra pakabinta greta direkcijos pastato, ant senos liepos šakos. Šikšnosparnis yra gamtinių skulptūrų parodos dalis. Skulptūros skirtos atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosaugines problemas – klimato kaitą, aplinkos taršą ir buveinių naikinimą, kurios savo ruožtu daro neigiamą įtaką retoms ir saugomoms rūšims. Tik žmonių sąmoningumas …

Žemės valnada

Šeštadienį sostinėje bus minima „Žemės valanda“

„Žemės valanda“ – tai viso pasaulio akcija, skatinanti valandai išjungti elektros prietaisus, kad visi žmonės prisimintų, kiek tai kainuoja žaliajai planetai. Tūkstančiai miestų ir vietovių visoje planetoje išjungia šviesas, televizorius, fenus su simboline žinute: antros Žemės neturime. Viena valanda apšviesti pasaulio visuomenei – tai daug ar mažai? Elektros energijos gamyba – tai vienas iš svarbiausių klimato kaitos veiksnių. Jį reikėtų …

Sekmadienį vyks nemokamos Velykinės dirbtuvės

„AmatAUK“ – tai įvairios edukacinės programos, skirtos šiuolaikiniam žmogui susipažinti su tradicijomis ir amatais bei atrasti ryšį su savo šaknimis. Metas pasimokyti vieno iš senųjų kiaušinių marginimo būdų – jau kovo 25 d. 12 val. kiaušinius puošime tradiciniais raštais, naudodami natūralų bičių vašką, ir kiekvienas dalyvis išsineš savąjį margutį. Visomis dirbtuvėms reikalingomis priemonėmis pasirūpins organizatoriai – tereikia Jūsų smalsumo bei …