MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
La pasta TRATORIA
Miestas Nauja vietelė

Itališkas restoranėlis „La pasta“ užkariauja Senamiestį

Antrus metus skaičiuojantis smarkiai Italija dvelkiantis restoranėlis La pasta makaronų namai nebeišsiteko Šiaurės miestelyje ir atidarė antrą itališką vietą Vilniuje, Vilniaus senamiestyje Totorių g. 22 – La Pasta TRATTORIA. Šeimininkų užklausus, ar ne per greita plėtra, jie tik nusišypsojo ir paantrino, kad nemaža dalis klientų jau nuo pirmų mėnesių guodėsi, kad jiems per toli iš senamiesčio bei jo prieigų iki Šiaurės miestelio važiuoti.

Pirmasis La pasta makaronų namai restoranėlis jau spėjo užkariauti itališkos virtuvės mėgėjų širdis ir skrandžius savo klasikine itališka virtuve, šviežia vietoje iš itališkų kietągrūdžių miltų gaminama pasta, ravioliais, lazanija, Romos stiliaus klasikine pica bei desertais. Šviežiai pastai, ravioliams ir lazanijoms gaminti naudojama tiesiai iš Italijos atsivežta profesionali pastos gamybos įranga, kurios tokios, restoranų šeimininkų žiniomis, visoje Lietuvoje nelabai kas turi. „Pagrindinis gamybinis agregatas sveria bemaž toną! Kai reikėjo tą bestiją („La bestia“ – žvėris, iš italų kalbos) įvežti į restorano virtuvę, vos neišgriovėme patalpų sienų! – juokiasi vienas iš šeimininkų Gediminas Jasas.

„Į klientų širdis – ne tik per skrandį“ – šypsodamasi tarsteli restoranėlių bendrasavininkė Sandra Jaraitytė – Scippa. „Jau daugiau kaip metus laiko veikiančiame restoranėlyje diena iš dienos klientus stengiamės džiuginti ne tik gardžiais klasikiniais itališkos virtuvės patiekalais, bet ir autentiškai itališka atmosfera, interjeru, aptarnavimu, įvairiomis detalėmis ir pietietiškai šiltu dėmesingumu.“

Naujajame La Pasta TRATTORIA Meniu yra išsaugoti visi jau Vilniečių pamėgti patiekalai. Tačiau šeimininkai žada tuo neapsiriboti. Artimiausioje ateityje asortimente turėtų atsirasti klasikinės Itališkos virtuvės hitais vadinamų karštų žuvies ir mėsos patiekalų. Prie šių patiekalų bus pasiūlytas kruopščiai atrinktų itališkų vynų asortimentas. Restoranėlio interjeras ir jame tvyranti emocija taip pat smarkiai dvelkia Italija, ne veltui pavadinime yra žodis „Trattoria“ – itališkos virtuvės ir stiliaus maitinimo vieta, mažiau formali nei restoranas. Formalumų ir oficialumų čia – tikrai minimaliai. Dominuoja gera emocija, šiltas draugiškas aptarnavimas, skanus klasikinis itališkas maistas, skambant auksinių laikų Italijos estrados hitams. Restoranėlio antras palėpinis aukštas įrengtas klasikinių itališkų namų stiliuje. Nuostabą kelia jaukiems pasisedėjimams pritaikytas miegamasis, su tikromis miegamojo lovomis! Pasak šeimininkų, šią erdvę klientai jau spėjo pamėgti ir įvairių progų šventimams. Galimos ir didesnės apimties rezervacijos.

Adresas – Totorių g. 22, Vilnius
Tel. nr. rezervacijoms – 862727669

[supsystic-gallery id=7]

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Archeologė papasakojo apie tyrimus Gedimino kalno šlaituose: dirbome ekstremaliomis sąlygomis

Donatas Andrijauskas

Kultūros ministras norėtų Vilniuje įkurti literatūros klubą

BNS

Sausio mėnesį tęsiasi gatvių apšvietimo atnaujinimo darbai (Gatvių sąrašas)

Donatas Andrijauskas

Savivaldybė nutraukia sutartį su „Litcon“ dėl 4 modulinių darželių

BNS

APKLAUSA: Ar Vilniui reikalingas sostinės įstatymas?

Made in Vilnius

„Vilniaus vandenys“ ir šiais metais finansuos tinklų plėtrą

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika