Pradžia Maistas Sostinės geriausieji Kur galime rasti skaniausias ir sočiausias itališkas picas Vilniuje?

Kur galime rasti skaniausias ir sočiausias itališkas picas Vilniuje?

4 minutė(s) skaitymo
6
Pica

Dažnas vilnietis yra paklaustas ar tiesiog sudvejoja, kur Vilniuje galima rasti skaniausią picą,  kas kepa tikrą itališką picą? Nors sostinėje gausu picerijų, bet dauguma tokių vietų yra tapusios tiesiog greito ir pigaus maisto užkandinėmis.

MadeinVilnius.lt komanda pateikia keletą įdomesnių vietų, kur galima paskanauti išties tikrų itališkų picų.

Pizza di Ascari

Turbūt pati geriausia neapolietiška pica Vilniaus mieste. Čia atrasite jau gerai pažįstamus picų receptus bei tikrai intriguojančius pavadinimus. Tobulai iškeptas picas kepa pats picerijos šeimininkas. Neliks nuskriausti ir mėsos nemėgstantys, jų laukia vegetariškos picos.

Adresas: Švitrigailos g. 16

Facebook įvertinimas: 4,9

Pizza di Ascari
Pizza di Ascari

Pizza Verde

Neapolietiškos picos atstovai, kurie stengiasi perteikti autentišką skonį bei tradicijas. Čia taip pat vienos skaniausių ir sočiausių picų sostinėje.

Picas kepa meistras, kuris mokėsi „picajolos“ amato neopolietiškos picos asocijacijai priklausančioje mokykloje, po sėkmingų mokymų jis taip pat turėjo nemažai praktikos geriausiose Neapolio picerijose.

Adresas: Kalvarijų g. 101a

Facebook įvertinimas: 4,9

Pizza Verde
Pizza Verde

Casa La Familia

„Casa La Familia“ – viso Viduržemio jūros regiono skoniams ištikima vegetariška šeimos picerija. Picos šioje vietoje kepamos autentiškoje krosnyje degančių malkų kaitroje.

Adresas: Rūdninkų g. 18

Facebook įvertinimas: 4,8

Casa La Familia
Casa La Familia

Užupio picerija

Turbūt viena iš seniausiai veikiančių picerijų Užupyje. Tikros itališkos picos, kepamos gerai įkaitintoje krosnyje. Šioje picerijoje visada šilta ir jauku, ar tai būtų žiema ar vasara. Picą galima išsirinkti iš gausaus sąrašo – nuo perlenktos iki vegetariškos.

Adresas: Paupio g. 3

Facebook įvertinimas: 4,5

Užupio picerija
Užupio picerija

Don Simon

„Don Simon“ itališkos picos receptai yra gimę ir ištobulinti namuose. Šioje picerijoje jus užplūs itin apetitą keliantys kvapai, skonines savybes paryškins patiekalų paruošimui naudojami kokybiški produktai, o šiltas aptarnavimas leis pasijausti kaip namie.

„Don Simon“ gaminamos picos pagrindą sudaro aukščiausios kokybės itališki miltai, tikrų tikriausia mozarella ir natūralių pomidorų padažas.

Adresas: Kestucio g. 24a, Gedimino pr. 2a

Facebook įvertinimas: 4,2

Don Simon
Don Simon

Jurgis Ir Drakonas

„Jurgis Ir Drakonas“ picas gamina laikydamasis seniausių „Vera Pizza Napoletana“ tradicijų: tešla maišoma tik iš itališkų miltų, brandinama mažiausiai 12 valandų ir kepama karštoje krosnyje. Taip paruošta pica iškepa per pusantros – dvi minutes.

Šias picas galima paragauti net keliose sostinės vietose.

Adresas: Konstitucijos pr. 21c, Ozo g. 25, Verkių g. 29, Pylimo g. 22D

Facebook įvertinimas: 4,2

Jurgis Ir Drakonas
Jurgis Ir Drakonas

Gal Jūs žinote ir kitas vietas, kur kepamos tikros neopolietiškos picos? Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Sostinės geriausieji

Karščiausios naujienos

Vilniaus meras populiarina ploggingą – šiukšlių rinkimą bėgant

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien akcijoje DAROM dalyvavo kitaip – ploggino. Tai – Švedijoje gimęs ir sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis užsiėmimas, kurio metu žmonės bėgdami renka pakeliui pasitaikiusias šiukšles: ir pasportuoja, ir sutvarko aplinką. „Noriu pasiūlyti akcijai Darom ir visiems žmonėms – ploggingą. Tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje, pasportuoti ir gražinti aplinką. Aš pats eidamas pasivaikščioti su vaikais visada …

Lietuva susidomėjo pasauliniai žiniasklaidos gigantai

„Mažiausią respubliką pasaulyje – Užupį, esantį Lietuvos sostinėje, – tiesiog privalo aplankyti visi keliaujantys po Europą“, pristatydamas video reportažą skelbia Vokietijos didžiausias nacionalinis transliuotojas „Deutsche Welle“ savo tinklapyje, turinčiame 1,3 mln. skaitytojų. Jau netrukus apie Lietuvą – ir itin populiariame “NTV” kanalo kulinariniame šou „Važiuojam, pavalgom“ (Poedem, poedim!). Turizmo departamentas pažintinį turą su laidos vedėju britu John Warren derino net …

Neris

Organzuojamas žygis Vilniaus rajono apylinkėse

Gal norėtum labiau pažinti apylinkes, esančias netoli Vilniaus, ir pažygiuoti sau smagiai draugų būry? Jei taip, kviečiam tave pasigrožėti Neries upės šlaitais ir aplinkiniais miškais, pasiklausyti parskridusių paukščių giesmių ir užlipus į piliakalnį, pažvelgti į vis žaliuojančią gamtą. Be visa to, aplankysime dar ir keturis ežerus. Prie vieno iš jų pietausime. Bus ir laužo, ir dainų 🙂 Tik tavęs reikia, …

Architektai nerekomenduoja statyti koplytstulpio prie Seimo

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamentas ir Vilniaus miesto pavadinimų, paminklų ir atminimo lentų komisija, nagrinėdamos architekto Dariaus Linarto pateiktus atminimo ženklo – išeivijos architekto Jono Muloko stilizuoto koplytstulpio įrengimo prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų projektinius pasiūlymus (proj. vad. G, Blažiūnas, arch. V. Nasvytis, D. Linartas), paprašė įvertinti ir pateikti profesinę nuomonę dėl galimybių pastatyti šį objektą prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų …