Pradžia Maistas Sostinės geriausieji Kur rasti skaniausius ledus Vilniuje?

Kur rasti skaniausius ledus Vilniuje?

5 minutė(s) skaitymo
2

Atėjus šiltam sezonui, dauguma vilniečių klausinėja, kur galima rasti itin skanius ledus mieste? Kur galima paragauti naminių ar itališkų ledų? Kur senamiestyje galima rasti ledaines ir galiausiai atsigaivinti?

MadeinVilnius.lt komanda pateikia keletą įdomesnių vietų, kur galima pasmaguriauti ir atsigavinti ledais.

„Ice Dunes“

Neįprasto interjero ledainė netoli Halės turgaus atskleidžia dar neatrasto skonio ledus. Pati ledainė įkvėpta saulės, jūros ir kopų. Čia galima rasti įvairiausius ledų skonius, sukurtus iš kruopščiai parinktų vietinių bei ekologiškų produktų. Ledainėje galima rasti tiek veganiškų, tiek pieno pagrindu gamintų ledų.

Ledainė duris atvėrė tik šią žiemą, tačiau vilniečiai jau pamėgo šios vietos išskirtinius ledus. Visi vienareikšmiškai sako, kad čia galima rasti pačius skaniausius ledus mieste.

Adresas: Bazilijonų g. 6 (Facebook)
Facebook įvertinimas: 5 iš 5

„Dione“ ledainė

„Dione“ ledai – tai kiekvienam skirtas karališkas desertas, kuriuo galima palepinti save, pajausti tikrą palaimą ir padaryti tai sveikai. Šių ledų paslaptis – iškirtiniai receptai, kruopščiai atrinkti 100% natūralūs ingredientai, aukščiausia kokybė, tarptautiniai apdovanojimai, madingi skoniai bei pakuotės. „DIONE“ ledai – tai daugiau nei 65 metų aukščiausios kokybės ledų gamybos patirties, darant tai su didele meile ir aistra, sukuriant išskirtinį „DIONE“ skonį, kurį jausite iki paskutinio kąsnio.

Šių ledų galima paragauti pačiame Senamiestyje, Pilies gatvėje. Ledainėje galima pasmaguriauti įvairiausių skonių ledais.

Adresas: Pilies g. 16
Facebook įvertinimas: 4.5 iš 5

„Manhattan Ice Dream“

Ledainė – kavinė, kuri yra susieta su „Nestlé ice cream MANHATTAN“ prekės ženklu. Išskirtinis kavinės interjeras atspindi madingą naktinį miestą. Ledainės asortimente rasite unikalius „Nestlé“ valgomųjų ledų skonius, įvairius kokteilius, šviežias sultis, desertus pagamintus iš ledų, o taip pat skanios kavos ar kitų kavos gėrimų.

Adresas: Upės g. 9
Facebook įvertinimas: 3.7 iš 5

„Valentino“

Natūralūs, švieži itališki ledai „Valentino” pagaminti iš šviežio pieno, grietinėlės, cukraus ir šviežių vaisių. Visa tai jiems suteikia išskirtinį skonį. Šiuo metu gaminami 50 skirtingų skonių ledai.

Ledai „Valentino” ledainėse gaminami pagal šimtametes italų tradicijas, naudojant pačią moderniausią technologiją, todėl galima drąsiai teigti, kad tai aukščiausios kokybės natūralūs itališki ledai.

Adresas: Ozo g. 25, Ozo g. 18

„Soprano“

Jau 2003 m. „Soprano“ ledai atkeliavo iš Vittorio Venetto regiono Italijoje ir labai greitai išpopuliarėjo visose Baltijos šalyse. Savo produktus ši kompanija kuria pagal senas italų Diego Zanchetta šeimos tradicijas ir kiekvieną rytą gamina šviežius natūralius „Soprano“ ledus. Teigiama, jog jie  vieninteliai Lietuvoje naudojai šviežius vaisius ir uogas vaisinių ledų gamybai, pieniškiems ledams – šviežią pieną ir grietinėlę.

Adresas: Pilies g. 3, Ozo g. 25, Saltoniškių g. 9
Facebook įvertinimas: 4.1 iš 5

Gal Jūs žinote ir kitas vietas? Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Sostinės geriausieji

Karščiausios naujienos

Dėl T. Narbuto g. pėsčiųjų tilto statybos darbų keisis troleibusų eismas

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad 2018 m. gegužės 26–27 dienomis dėl T. Narbuto g. numatomų pėsčiųjų tilto statymo darbų laikinai keisis 1-ojo, 3-iojo, 7-ojo, 9-ojo, 19-ojo maršrutų troleibusų darbo organizavimas. Nuo gegužės 26 d. 20.00 val. iki gegužės 27 d. 6.00 val. 7-ojo Pašilaičiai–Justiniškės–Žvėrynas–Stotis, 9-ojoKaroliniškės–Šeimyniškių g.–Šiaurės miestelis bei 19-ojo Pašilaičiai–Konstitucijos pr.–Antakalnis–Saulėtekis maršrutų troleibusai važiuos pakeistomis trasomis, o 1-ojo Karoliniškės–Žvėrynas–Stotis ir 3-iojo Karoliniškės–Žvėrynas–Šeimyniškių g. maršrutų troleibusai nekursuos. Gegužės 27 d. nuo 6.00 iki 22.00 val. 1-ojo, 7-ojo, 9-ojo ir 19-ojo maršrutų troleibusai važiuos įprastomis trasomis. Po 22 …

Paneriuose – 11-asis Gyvųjų maršas

Paneriuose trečiadienį vienuoliktą kartą vyks Gyvųjų maršo procesija, skirta pagerbti Holokausto aukų atminimą. Eitynės tradiciškai vyks nuo Panerių geležinkelio stoties iki Panerių memorialo. Tai kelio dalis, kuria ėjo Vilniaus geto kaliniai prieš žudynes Panerių miške. Renginyje taip pat dalyvaus užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Per Antrąjį pasaulinį karą naciai, dažnai talkinami lietuvių kolaborantų, išžudė apie 90 proc. iš daugiau kaip 200 …

Mini Maker Faire

Šią savaitę vyks smalsuolių, išradėjų ir technologijų entuziastų festivalis

Vilnius Mini Maker Faire 2018 – smalsuolių, išradėjų ir technologijų entuziastų festivalis, kuriame švenčiamas techninių kūrėjų ir pasidaryk pats judėjimas. Trečiąjame Vilnius Mini Maker Faire pamatysite keisčiausius vietos maker‘ių bendruomenėse (Technarium, Kaunas Makerspace, Padirbtuvės ir t.t.) sukurtus įrenginius ir instaliacijas. Iš B-Squad komiksų kūrėjo Ed Burgoon sužinosite, kas yra Tapigami. Popierinių lėktuvėlių lenktynėse pamėginsite aplenkti Gineso rekordininką John Collins (“The …

Vilniaus rajone startuoja seniūnijų sporto žaidynės

Gegužės 26-ą dieną Vilniaus rajone startuoja jau tradicija tapusios, kasmet vykstančios seniūnijų sporto žaidynės, kurios suburia kaimyninių seniūnijų gyventojus bendrai aktyviai veiklai ir sportiškam laisvalaikio praleidimui. Vilniaus rajono savivaldybė siekdama, kad gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamose vietose bei skatindama Vilniaus rajono gyventojų fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną ir mėgėjų sportą, kiekvienais metais organizuoja Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynes. Sporto žaidynės …