Pradžia Maistas Sostinės geriausieji Kur rasti skaniausius ledus Vilniuje?

Kur rasti skaniausius ledus Vilniuje?

5 minutė(s) skaitymo
2

Atėjus šiltam sezonui, dauguma vilniečių klausinėja, kur galima rasti itin skanius ledus mieste? Kur galima paragauti naminių ar itališkų ledų? Kur senamiestyje galima rasti ledaines ir galiausiai atsigaivinti?

MadeinVilnius.lt komanda pateikia keletą įdomesnių vietų, kur galima pasmaguriauti ir atsigavinti ledais.

„Ice Dunes“

Neįprasto interjero ledainė netoli Halės turgaus atskleidžia dar neatrasto skonio ledus. Pati ledainė įkvėpta saulės, jūros ir kopų. Čia galima rasti įvairiausius ledų skonius, sukurtus iš kruopščiai parinktų vietinių bei ekologiškų produktų. Ledainėje galima rasti tiek veganiškų, tiek pieno pagrindu gamintų ledų.

Ledainė duris atvėrė tik šią žiemą, tačiau vilniečiai jau pamėgo šios vietos išskirtinius ledus. Visi vienareikšmiškai sako, kad čia galima rasti pačius skaniausius ledus mieste.

Adresas: Bazilijonų g. 6 (Facebook)
Facebook įvertinimas: 5 iš 5

„Dione“ ledainė

„Dione“ ledai – tai kiekvienam skirtas karališkas desertas, kuriuo galima palepinti save, pajausti tikrą palaimą ir padaryti tai sveikai. Šių ledų paslaptis – iškirtiniai receptai, kruopščiai atrinkti 100% natūralūs ingredientai, aukščiausia kokybė, tarptautiniai apdovanojimai, madingi skoniai bei pakuotės. „DIONE“ ledai – tai daugiau nei 65 metų aukščiausios kokybės ledų gamybos patirties, darant tai su didele meile ir aistra, sukuriant išskirtinį „DIONE“ skonį, kurį jausite iki paskutinio kąsnio.

Šių ledų galima paragauti pačiame Senamiestyje, Pilies gatvėje. Ledainėje galima pasmaguriauti įvairiausių skonių ledais.

Adresas: Pilies g. 16
Facebook įvertinimas: 4.5 iš 5

„Manhattan Ice Dream“

Ledainė – kavinė, kuri yra susieta su „Nestlé ice cream MANHATTAN“ prekės ženklu. Išskirtinis kavinės interjeras atspindi madingą naktinį miestą. Ledainės asortimente rasite unikalius „Nestlé“ valgomųjų ledų skonius, įvairius kokteilius, šviežias sultis, desertus pagamintus iš ledų, o taip pat skanios kavos ar kitų kavos gėrimų.

Adresas: Upės g. 9
Facebook įvertinimas: 3.7 iš 5

„Valentino“

Natūralūs, švieži itališki ledai „Valentino” pagaminti iš šviežio pieno, grietinėlės, cukraus ir šviežių vaisių. Visa tai jiems suteikia išskirtinį skonį. Šiuo metu gaminami 50 skirtingų skonių ledai.

Ledai „Valentino” ledainėse gaminami pagal šimtametes italų tradicijas, naudojant pačią moderniausią technologiją, todėl galima drąsiai teigti, kad tai aukščiausios kokybės natūralūs itališki ledai.

Adresas: Ozo g. 25, Ozo g. 18

„Soprano“

Jau 2003 m. „Soprano“ ledai atkeliavo iš Vittorio Venetto regiono Italijoje ir labai greitai išpopuliarėjo visose Baltijos šalyse. Savo produktus ši kompanija kuria pagal senas italų Diego Zanchetta šeimos tradicijas ir kiekvieną rytą gamina šviežius natūralius „Soprano“ ledus. Teigiama, jog jie  vieninteliai Lietuvoje naudojai šviežius vaisius ir uogas vaisinių ledų gamybai, pieniškiems ledams – šviežią pieną ir grietinėlę.

Adresas: Pilies g. 3, Ozo g. 25, Saltoniškių g. 9
Facebook įvertinimas: 4.1 iš 5

Gal Jūs žinote ir kitas vietas? Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Sostinės geriausieji

Karščiausios naujienos

fechtavimas

Sostinėje atidaromas naujas klubas „Fechtavimo akademija“

Nuo rugsėjo 4 dienos Vilniuje, Geležinio vilko g. 23, duris atvers naujas fechtavimo klubas „Fechtavimo akademija“. Norinčius susipažinti su fechtavimo sportu, klubo įkūrėjai kviečia išbandyti špagą nemokamose fechtavimo treniruotėse „Vasara su špaga“ ketvirtadienį Vingio parke prie estrados. „Fechtavimo akademija“ žada kitokią veiklą, nei iki šiol Lietuvoje veikiantys klubai. Naujojo klubo treneriai rengia treniruočių programas vaikams ir suaugusiems paremtas akademiniais principais. …

abiturientai

Sostinės abiturientai vėl lyderiauja Lietuvoje – 629 šimtukininkai

Greičiausiai augantis miestas regione ir antras jauniausias miestas tarp šiaurės šalių Europoje – Vilnius – gali didžiuotis vėl išleidžiantis daugiausiai šimtukininkų abiturientų Lietuvoje – vilniečių brandos atestatuose vienas ar daugiau šimtukų įrašyti net 629 mokiniams, o 125 abiturientai gali pasigirti gavę du ir daugiau šimtukų! „Šimtas yra Jūsų pergalės skaičius. Jūsų tikėjimo savimi, o kartu ir pasitikėjimo savo ateitimi išsipildymas. …

prekybos centras PUPA

Vilniečius kviečia atsinaujinęs prekybos centras PUPA, Pilaitėje

2008 m. Pilaitės rajone duris atvėręs 6300 kv. m. prekybos centras PUPA šiemet mini savo veiklos jubiliejų. Per dešimtmetį jau spėjęs tapti Pilaitės ir aplinkinių rajonų gyventojų traukos centru, šiemet prekybos centras atsinaujina. Čia duris atvėrė 3 nauji nuomininkai: picerija „Express Pizza“, azijietiško maisto restoranas „Asia Express“ ir parduotuvė augintiniams „Pet24“. Pokyčius diktuoja rajono plėtra ir lankytojų poreikiai Pilaitė jau …

Pirmąjį pusmetį Lietuvos oro uostuose augo ir keleivių, ir skrydžių skaičius

Pirmąjį šių metų pusmetį keliones per Lietuvos oro uostus rinkosi beveik 3 mln. keleivių – tai yra 15 proc. daugiau negu praėjusiais metais tuo pačiu metu. Sparčiai augo ir skrydžių bei perskraidintų krovinių rodikliai, tad tikimasi, kad metų pabaigoje bus galima pranešti net kelis šalies oro uostų rekordus. Lietuvos oro uostų vykdomosios direktorės Lauros Joffė teigimu, per pirmąjį šių metų pusmetį …

TransferGo

„TransferGo“ startuolis gavo Lietuvos banko elektroninių pinigų licenciją

Lietuvių įkurtai tarptautinių finansinių perlaidų kompanijai „TranferGo“ Lietuvos bankas suteikė elektroninių pinigų licenciją. Naujoji licencija įmonei suteiks naujas plėtros galimybes ir leis dar labiau supaprastinti bei pagreitinti tarptautinius pinigų pervedimus – pasiūlyti elektroninių pinigų saugojimo, pervedimo realiu laiku ir kitas finansines paslaugas visose Europos Sąjungos (ES) šalyse. „Mūsų komanda yra įsitikinusi, kad šiandien žmonės turi turėti visas galimybes paprastai ir …