Pradžia Naujienos Gyvenimas Oro sąlygos Sostinėje sudėtingos eismo sąlygos: gatvėse labai slidu, daug avarijų (atnaujinta)

Sostinėje sudėtingos eismo sąlygos: gatvėse labai slidu, daug avarijų (atnaujinta)

4 minutė(s) skaitymo

Vilniaus policija įspėja, kad trečiadienio rytą Vilniaus gatvės yra labai slidžios, įvyko daug avarijų, sutriko autobusų ir troleibusų eismas.

Policija pranešė, kad Vakariniame aplinkkelyje įvyko dvi avarijos, Kirtimų gatvėje (nuo Pagirių gatvės link Gariūnų) susidūrė šeši automobiliai. Nemenčinės plente ties nusukimu į Kairėnų gatvę į atitvarus atsitrenkė vilkikas.

Taip pat į atitvarus atsitrenkė automobilis ant Ukmergės gatvės viaduko.

Kaip apie 8 val. BNS sakė savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ atstovas Tomas Šiuškus, viešojo transporto eismas sutriko dėl bendrų spūsčių.

„Jokių gedimų tinkle tikrai nėra. Iš tikrųjų viešojo transporto vairuotojai stengiasi važiuoti saugiai, bet, kaip ir sakiau, kadangi (…) mieste yra spūstys, praktiškai vos ne viso viešojo transporto eismas yra sutrikęs“, – teigė jis.

Vilniaus tvarkymo įmonė „Grinda“ pranešė, kad dėl slidžios gatvių dangos galimi kai kurių autobusų ir troleibusų vėlavimai, dalis viešojo transporto kreipiamas kitomis gatvėmis. Bendrovės duomenimis, ypač vėluoti gali 18, 35, 36, 46, 57, 66, 6G maršrutų autobusai, galimi 2, 7, 10, 16 maršrutų troleibusų vėlavimai. Sutriko ir 10, 34, 49, 50, 69 maršrutų autobusų eismas – slidu Didlaukio gatvėje, maršrutai nukreipiami per Kalvarijų ir Ateities gatves. 18 maršruto autobusai nukreipiami be užsukimo į Dvarčionis. Dėl slidaus kelio tarp Kurklių ir Verkių Riešės stotelių sustojo 36, 66 maršrutų autobusų eismas.

„Grinda“ informuoja, kad trečiadienio naktį lijo, temperatūra buvo pliusinė, todėl kelių barstyti nereikėjo. Tačiau apie 6 val. staiga pasikeitė vėjas ir gatvių paviršių aptraukė ledas. Barstytuvai išvyko į sostinės gatves, pirmiausia buvo valomos užmiesčio gatves, kur temperatūra žemesnė, iš ten atėjo pirmieji signalai apie slidžią dangą.

8 val. duomenimis, ypač sudėtingos eismo sąlygos ant tiltų ir viadukų.

Lietuvos automobilių kelių direkcija vairuotojus taip pat įspėja, kad didžiojoje šalies dalyje ant kelių dangų susiformavo plikledis. Čia slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai yra barstomi.

„Vairuotojų prašome atkreipti dėmesį į kelio dangos būklę, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo“, – sako kelininkai.

Šiaurės rytiniuose rajonuose dėl naktį buvusio snygio keliai vietomis su šlapio sniego provėžomis, slidūs. Jie yra barstomi ir valomi.

Pietų Lietuvoje keliai drėgni. Vilniaus ir Trakų rajonuose silpnai lyja, Švenčionių rajone šlapdriba, kitur kritulių nėra.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vakariniuose ir pietiniuose rajonuose numatoma šlapdriba, lietus.

Aukščiausia oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos

Autorė: Ingrida Steniulienė

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  BNS
Rodyti daugiau Oro sąlygos

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar