MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Kastyčio Mačiūno
Gyvenimas

Šiaurės miestelyje įsikurs hub’as vyresniems vilniečiams – „Senjorų avilys“

Sostinės savivaldybė aktyviai ieško būdų, kaip prasmingai užimti vyresniojo amžiaus vilniečius ir kviečia prisidėti prie projekto „Senjorų avilys“, kuriame įvairios nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės teiks įvairiapuses, kompleksines paslaugas vilniečiams senjorams.

„Šiai iniciatyvai įgyvendinti numatėme skirti 2500 kv. m patalpas Kubiliaus g. 2. Pasirinkome šiuo metu neįveiklintas laisvas patalpas. Aplink yra gerai išvystyta infrastruktūra, geras susisiekimas su Žirmūnais, Antakalniu bei kitais rajonais, o aplinkui gyvena nemažai vyresnio amžiaus vilniečių.  

Nuotrauka: Kastyčio Mačiūno

Kviečiame NVO ir bendruomenes registruotis ir teikti savo siūlymus, kokiomis veiklomis galėtų užsiimti senjorai. Tai gali būti užimtumo, sveikatinimo, kultūriniai ir šviečiamieji renginiai, konsultavimo ir informavimo paslaugos, tai būtų erdvė skirta susitikti, kalbėtis ir veikti.“ – sako Administracijos direktorius Povilas Poderskis. 

Sostinės savivaldybė pasiūlymų laukia iki rugsėjo 14 dienos adresu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJAv6Vh-S4bBf2J43Rye5Ww1V1RyqAUtxuM2OW5SEcc0mv8g/viewform   

Nuotrauka: Kastyčio Mačiūno

Projekte „Senjorų avilys“ galės dalyvauti visi norintys Vilniaus senjorai. Planuojama, kad „Senjorų avilys“ duris atvers pavasarį.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Unikalus projektas Lietuvoje – šunų Reabilitacijos centras

Donatas Andrijauskas

Reformatų skvere pradėti rekonstrukcijos darbai

BNS

Geriausias sąlygas gyventi užtikrina Vilnius, Kaunas, Neringa, Klaipėda – tyrimas

BNS

Trys kryžiai, Baltasis ir Mindaugo tiltai nušvito Lenkijos vėliavos spalvomis

Evaldas Činga

Savaitgalį Antakalnyje ir Naujoje Vilnioje vyks karių savanorių pratybos

Evaldas Činga

Prasideda Aušros Vartų atlaidai

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika