MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
„Volvo“ automobiliai suformavo skaičių 100
Nuotr. Arvydas Jakonis
Gyvenimas

Šimtmetis sostinėje: „Volvo“ automobiliai suformavo skaičių 100

Sekmadienio popietę Vilniuje šalia Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ susirinkę automobilių entuziastai sveikino Lietuvą: iš beveik 150 automobilių aikštelėje suformuotas skaičius 100, skirtas pažymėti artėjantį Lietuvos šimtmetį.

Akcijos organizatorius, automobilių entuziastų klubo „Volviečiai“ narys Antanas Ulickas sako, kad dažnai įvairius renginius organizuojantis klubas sumanė pasveikinti Lietuvą išskirtiniu būdu: „Sugalvojome, kad „Volvo“ savininkai suvažiuos į vieną vietą suformuodami skaičių 100, ir šį sambrūzdį nufotografuosime iš viršaus „pagaudami“ unikalų kadrą“.

„Volvo“ automobiliai suformavo skaičių 100
Nuotr.: Daiva Arjien

Ulickas pastebi, kad didžiausias iššūkis organizuojant tokį renginį buvo tinkamos vietos pasirinkimas. Reikėjo erdvės, į kurią gali suvažiuoti 100–150 automobilių. „Ilgai ieškojome vietos, kurioje galėtume rengti akciją. Reikėjo didelio ploto ir kelių aikštelių – automobiliai pirmiausiai turi suvažiuoti į krūvą ir tuomet kitoje plotmėje, po 5–7, skirstytis į figūrą. Erdvių, kur tai galėtų vykti Vilniuje ar apylinkėse, beveik nėra.“

Parodų ir kongresų centras „Litexpo“ pasirinktas neatsitiktinai – prieš kelis mėnesius čia atidaryta nauja daugiau nei 500 vietų turinti automobilių stovėjimo aikštelė. Šiuo metu šalia didžiausio Baltijos šalyse parodų centro yra per 900 transporto vietų.

„Volvo“ automobiliai suformavo skaičių 100
Nuotr. Arvydas Jakonis

„Džiaugiamės galėdami tapti Lietuvos šimtmečio atkūrimui skirtų renginių dalimi. Šiuo metu galime užtikrinti ne tik patogų stovėjimą mūsų centre organizuojamų renginių dalyviams, bet ir tinkamas erdves panašioms Lietuvai svarbioms progoms pažymėti skirtoms akcijoms“, – sako „Litexpo“ rinkodaros ir viešųjų ryšių vadovas Andrius Petraitis.

Lietuvos šimtmečiui skirtoje akcijoje dalyvavo įvairių modelių „Volvo“ markės automobiliai, kelios istorinės, ketvirtą dešimtį skaičiuojančios mašinos, vairuotojai iš įvairių Lietuvos miestų. Automobiliai nuo 10 val. ryto rinkosi į „Litexpo“ automobilių stovėjimo aikštelę ir organizatorių nurodymais sekdami, mašinomis formavo vienetą, du nulius, raides „LTU“, o iš žmonių – širdį. Akcija buvo fiksuojama iš paukščio skrydžio, automobilių entuziastai šaliai dovanojo įsimintinus vaizdus.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Elektromobiliams įkrauti – 57 naujos elektromobilių įkrovimo prieigos

Made in Vilnius

Prie Antakalnio žiedo planuojama įrengti automobilių stovėjimo aikštelę

Aidas Pelenis

Kai kurie didieji miestai skeptiškai žiūri į siūlymą riboti dyzelinių automobilių eismą

BNS

Ar vis dar madinga apie policiją pranešti ilgosiomis šviesomis?

LRT.lt

Sprendimų dėl automobilių mokesčio galima tikėtis rudenį, teigia V. Šapoka

BNS

Į Lietuvos kelius grįžta „Google Street View“ automobiliai

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika