MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilniečiai

Vilniaus senjorai nesėdi namie: stiprina savijautą kūrybiniuose užsiėmimuose

Vilniuje startavo projektas „Susitikim, mieli senjorai“, kurio metu vyresnio amžiaus gyventojai pradėjo lankyti aktorės Dalios Michelevičiūtės sveikatos stiprinimo, Kristinos Račkauskaitės kūrybinių dirbtuvių ir Lino Liandzbergio dailės terapijos nemokamus užsiėmimus. Gausiai prie veiklų prisijungę senjorai teigia, kad pamokose ne vien tik išmoksta naujų dalykų, randa būdų atsipalaiduoti bei šiek tiek pamiršta kasdieninius rūpesčius, bet ir susipažįsta su naujais įdomiais žmonėmis.

„Didžiausias mūsų iniciatyvos įvertinimas yra pačių senjorų džiaugsmas, šypsenos ir pozityvus nusiteikimas. Jei tokie projektai skatina mūsų senjorus susiburti, bendrauti ir kurti, tai nuteikia stengtis, kad tokių užsiėmimų būtų kuo daugiau ir kad jie vyktų kuo ilgiau“ – pirmaisiais rezultatais džiaugėsi projekto „Sutikim, mieli senjorai“ vadovas Edgaras Stanišauskas.

Užsiėmimuose dalyvaujantys senjorai noriai dalijosi įspūdžiais. Štai ponia Liucija, kuri pirmą kartą į rankas paėmė teptuką tapybos pamokoje, šiandien džiaugiasi nutapytu savo paveikslu. Pasak jos, užsiėmimai tikrai vertingi ir naudingi, o svarbiausia jų metu galėjo pabendrauti su kitais dalyviais.

Pozityvia nuotaika dalijosi ir ponia Aldona, lankanti kūrybinių dirbtuvių užsiėmimus, minėjo, kad jos pagaminti dirbiniai iškeliaus jos mylimiems anūkams į užsienį. Kita moteris neslepė, kad, esant labai blogai nuotaikai, pajutus liūdesį, ji nuo šiol pradeda velti vilną, atsipalaiduoja bei išvalo save nuo nerimo. Tuo tarpu sveikatos stiprinimo užsiėmimuose, kur netrūksta greičio ir gerų emocijų, senjorės pasidžiaugė sutikusios savo žemietes.

Prie projekto jau prisijungė per 200 Vilniaus senjorų. Šiuo metu į užsiėmimus gali dar užsiregistruoti 100 dalyvių. Tereikia skambinti telefonu 8 60 336 266 arba elektroniniu paštu susitikim@susitikim.lt ir išreikšti norą dalyvauti projekte.

Pagrindinis projekto partneris: „Eurovaistinė“. Projekto partneriai: akių klinika „Lirema“ ir  Vilniaus miesto savivaldybė. Organizatoriai: VšĮ „Sėkmės idėja“ ir VšĮ „Azzara“.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Šokėjai N. Raščius ir V. Paulauskaitė – pasaulio čempionato Ispanijoje finalininkai

Donatas Andrijauskas

Vietos savivaldos dieną – apdovanojimai kuriantiems Vilnių

Evaldas Činga

Vilniaus vyriausias architektas M. Pakalnis: „Kartais iš miesto norime nesuderinamų dalykų“

Made in Vilnius

7 įkvepiančios vilniečių senjorų istorijos, nustebinsiančios ir jaunimą

Donatas Andrijauskas

Į Lietuvą atvykstantis Jack White gaus specialiai jam sukurtą „Lava Drops“ gitarą. Interviu su gitaros kūrėju Rapolu

Made in Vilnius

Lietuvaitis roko legendai Jackui White’ui sukūrė gitarą

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika