Pradžia Naujienos Gyvenimas Vilniečiai Vilniaus senjorai nesėdi namie: stiprina savijautą kūrybiniuose užsiėmimuose

Vilniaus senjorai nesėdi namie: stiprina savijautą kūrybiniuose užsiėmimuose

3 minutė(s) skaitymo
0

Vilniuje startavo projektas „Susitikim, mieli senjorai“, kurio metu vyresnio amžiaus gyventojai pradėjo lankyti aktorės Dalios Michelevičiūtės sveikatos stiprinimo, Kristinos Račkauskaitės kūrybinių dirbtuvių ir Lino Liandzbergio dailės terapijos nemokamus užsiėmimus. Gausiai prie veiklų prisijungę senjorai teigia, kad pamokose ne vien tik išmoksta naujų dalykų, randa būdų atsipalaiduoti bei šiek tiek pamiršta kasdieninius rūpesčius, bet ir susipažįsta su naujais įdomiais žmonėmis.

„Didžiausias mūsų iniciatyvos įvertinimas yra pačių senjorų džiaugsmas, šypsenos ir pozityvus nusiteikimas. Jei tokie projektai skatina mūsų senjorus susiburti, bendrauti ir kurti, tai nuteikia stengtis, kad tokių užsiėmimų būtų kuo daugiau ir kad jie vyktų kuo ilgiau“ – pirmaisiais rezultatais džiaugėsi projekto „Sutikim, mieli senjorai“ vadovas Edgaras Stanišauskas.

Užsiėmimuose dalyvaujantys senjorai noriai dalijosi įspūdžiais. Štai ponia Liucija, kuri pirmą kartą į rankas paėmė teptuką tapybos pamokoje, šiandien džiaugiasi nutapytu savo paveikslu. Pasak jos, užsiėmimai tikrai vertingi ir naudingi, o svarbiausia jų metu galėjo pabendrauti su kitais dalyviais.

Pozityvia nuotaika dalijosi ir ponia Aldona, lankanti kūrybinių dirbtuvių užsiėmimus, minėjo, kad jos pagaminti dirbiniai iškeliaus jos mylimiems anūkams į užsienį. Kita moteris neslepė, kad, esant labai blogai nuotaikai, pajutus liūdesį, ji nuo šiol pradeda velti vilną, atsipalaiduoja bei išvalo save nuo nerimo. Tuo tarpu sveikatos stiprinimo užsiėmimuose, kur netrūksta greičio ir gerų emocijų, senjorės pasidžiaugė sutikusios savo žemietes.

Prie projekto jau prisijungė per 200 Vilniaus senjorų. Šiuo metu į užsiėmimus gali dar užsiregistruoti 100 dalyvių. Tereikia skambinti telefonu 8 60 336 266 arba elektroniniu paštu susitikim@susitikim.lt ir išreikšti norą dalyvauti projekte.

Pagrindinis projekto partneris: „Eurovaistinė“. Projekto partneriai: akių klinika „Lirema“ ir  Vilniaus miesto savivaldybė. Organizatoriai: VšĮ „Sėkmės idėja“ ir VšĮ „Azzara“.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Vilniečiai

Karščiausios naujienos

„Vilniaus vandenims“ vadovaus Marius Švaikauskas

Didžiausiai Lietuvoje vandentiekio bendrovei „Vilniaus vandenys“ nuo šiol vadovaus Marius Švaikauskas. 10 metų vadovavimo patirtį turintį M. Švaikauską įmonės valdyba atvirame konkurse atrinko iš 40 pretendentų.   „Prieš daugiau nei porą metų išvedėme įmonę iš sąstingio, įmonė pradėjo dirbti pelningai, penktadaliu sumažinome vandens kainą, todėl dabar galiu kelti naujai įmonės vadovybei ambicingesnius tikslus. Pirmiausia sieksiu, kad įmonė sklandžiai vykdytų naujų vartotojų …

Susitiko Vilniaus ir Klaksviko miestų merai

Šiandien sostinės meras Remigijus Šimašius susitiko su Klaksviko miesto (Farerų salose) meru Jógvan Skorheim ir „KI Klaksvik“ futbolo klubo prezidentu Tumas‘u Lervig‘u. Antro pagal dydį miesto Farerų salose meras į Vilnių atvyko palaikyti salų futbolo komandos vakarykštėse rungtynėse su Vilniaus „Žalgirio“ klubu. J.Skorheim pasidžiaugė, kad atvyko kiek anksčiau ir skyrė kelias dienas apžiūrėti Vilniaus senamiestį, kuris jam labai patiko. Vakar …

Skelbiamas legendinės kavinės „Rotonda“ nuomos konkursas

Vienoje gražiausių Vilniaus vietų – Gedimino kalno papėdėje ladaise veikusi kavinė – ledainė „Rotonda“ išnuomojama viešo konkurso būdu – savivaldybė ieško naujų naujakurių! „Unikalioje vietoje esantis pastatas, tapęs savotiška Vilniaus legenda, laukia naujų nuomininkų. Kviečiame visus susidomėjusius ir turinčius išskirtines idėjas, kaip pastatas gali būti įveiklintas, teikti paraiškas. Įdomu tai, kad bus itin svarbi kokybė – kultūrinė programa, renginių įvairovė, …

Gitaristas Chrisas Ruebensas Kristupo vasaros festivalyje pristatys pirmąją solinę programą

Kompozitorius ir gitaristas Chrisas Ruebensas pradeda naują etapą – liepos 24 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks jo pirmosios solinės programos „Muy Bien, Adios!” pristatymas. Dešimtmetį Lietuvoje gyvenantis, kuriantis ir muzikuojantis belgas ištikimiems Kristupo vasaros festivalio lankytojams yra puikiai pažįstamas. 2012 m. atlikėjo įkurtas „Chris Ruebens Ensemble” gimė būtent šiame festivalyje, o ir vėliau muzikantas renginio publiką kviesdavo į vis naujus …