Pradžia Naujienos Gyvenimas Vilniečiai Vilniaus senjorai nesėdi namie: stiprina savijautą kūrybiniuose užsiėmimuose

Vilniaus senjorai nesėdi namie: stiprina savijautą kūrybiniuose užsiėmimuose

3 minutė(s) skaitymo
0

Vilniuje startavo projektas „Susitikim, mieli senjorai“, kurio metu vyresnio amžiaus gyventojai pradėjo lankyti aktorės Dalios Michelevičiūtės sveikatos stiprinimo, Kristinos Račkauskaitės kūrybinių dirbtuvių ir Lino Liandzbergio dailės terapijos nemokamus užsiėmimus. Gausiai prie veiklų prisijungę senjorai teigia, kad pamokose ne vien tik išmoksta naujų dalykų, randa būdų atsipalaiduoti bei šiek tiek pamiršta kasdieninius rūpesčius, bet ir susipažįsta su naujais įdomiais žmonėmis.

„Didžiausias mūsų iniciatyvos įvertinimas yra pačių senjorų džiaugsmas, šypsenos ir pozityvus nusiteikimas. Jei tokie projektai skatina mūsų senjorus susiburti, bendrauti ir kurti, tai nuteikia stengtis, kad tokių užsiėmimų būtų kuo daugiau ir kad jie vyktų kuo ilgiau“ – pirmaisiais rezultatais džiaugėsi projekto „Sutikim, mieli senjorai“ vadovas Edgaras Stanišauskas.

Užsiėmimuose dalyvaujantys senjorai noriai dalijosi įspūdžiais. Štai ponia Liucija, kuri pirmą kartą į rankas paėmė teptuką tapybos pamokoje, šiandien džiaugiasi nutapytu savo paveikslu. Pasak jos, užsiėmimai tikrai vertingi ir naudingi, o svarbiausia jų metu galėjo pabendrauti su kitais dalyviais.

Pozityvia nuotaika dalijosi ir ponia Aldona, lankanti kūrybinių dirbtuvių užsiėmimus, minėjo, kad jos pagaminti dirbiniai iškeliaus jos mylimiems anūkams į užsienį. Kita moteris neslepė, kad, esant labai blogai nuotaikai, pajutus liūdesį, ji nuo šiol pradeda velti vilną, atsipalaiduoja bei išvalo save nuo nerimo. Tuo tarpu sveikatos stiprinimo užsiėmimuose, kur netrūksta greičio ir gerų emocijų, senjorės pasidžiaugė sutikusios savo žemietes.

Prie projekto jau prisijungė per 200 Vilniaus senjorų. Šiuo metu į užsiėmimus gali dar užsiregistruoti 100 dalyvių. Tereikia skambinti telefonu 8 60 336 266 arba elektroniniu paštu susitikim@susitikim.lt ir išreikšti norą dalyvauti projekte.

Pagrindinis projekto partneris: „Eurovaistinė“. Projekto partneriai: akių klinika „Lirema“ ir  Vilniaus miesto savivaldybė. Organizatoriai: VšĮ „Sėkmės idėja“ ir VšĮ „Azzara“.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Vilniečiai

Karščiausios naujienos

Savivaldybė nori 4 kartus sumažinti „Statyk ir važiuok“ aikštelių mokestį

Sostinės Taryba iš naujo peržiūri naudojimosi „Statyk ir važiuok“ („Park & Ride“) aikštelėmis Vilniuje kainą. Svarstoma nuo gegužės 1 d. keturis kartus mažinti šiuo metu galiojantį 2 eurų už dienos bilietą mokestį iki 50 euro centų. Į mokestį įeitų parkavimas „Statyk ir važiuok“ aikštelėje ir kelionės viešuoju transportu visą dieną. „Įrengę pirmąsias „Statyk ir važiuok“ aikšteles iš karto skelbėme, jog tai …

Vilniečiai už atliekų tvarkymą mokės trečdaliu mažiau

Nuo gegužės mėnesio atliekų tvarkymas gyventojams vidutiniškai kainuos trečdaliu mažiau, o kai kurioms gyventojų grupėms ši paslauga atpigs kone perpus. Tokį sprendimą šiandien priėmė Vilniaus miesto savivaldybės taryba. „Rinkliavos tarifai mažinami įvertinus faktinius praėjusių metų komunalinių atliekų kiekius, po savivaldybės organizuoto viešo atliekų vežėjų konkurso būdu nustačius naują mažesnę atliekų surinkimo ir vežimo  kainą, įvertinus pasikeitusius NT registro duomenis“, – …

R. Šimašius: Nacionalinio stadiono projektą gali sugadinti tik Vyriausybė

Premjerui Sauliui Skverneliui pareiškus, jog stringant Nacionalinio stadiono projektui Vilniuje, iškilo reali grėsmė prarasti Europos Sąjungos (ES) finansavimą, sostinės meras Remigijus Šimašius atkerta, jog projektą sugadinti gali tik pati Vyriausybė. „Dėl stadiono galiu pasakyti vienareikšmiškai, kad yra viena rizika, susijusi su Nacionaliniu stadionu ir daugiafunkciniu kompleksu, ir tą riziką kaip tik premjerui ir išsakiau šiandien. Ta rizika yra, kad Vyriausybė nuspręs dėti …

Potvynis Vilniuje

Pristatytas Karoliniškių lietaus nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcijos projektas

Pilaitės bendruomenei UAB „Grinda“ pristatė Karoliniškių lietaus nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcijos projektą. Karoliniškių paviršinių nuotekų valymo įrenginių rekonstravimas yra viena iš ES finansuojamo projekto „Paviršinių nuotekų sistemų tvarkymas Vilniaus mieste“ dalių. Valykla yra prie Sudervės upelio, kuris įteka į Nerį ties Gariūnais. Ji aptarnauja didelį kritulių surinkimo baseiną, apimantį Karoliniškių, Pilaitės, Justiniškių ir Viršuliškių mikrorajonus bei dalį Vilniaus pietinio aplinkkelio. Valykla pastatyta …