Pradžia Naujienos Miestas Sausio 1-ąją musulmonų bendruomenė tvarkė Katedros aikštę

Sausio 1-ąją musulmonų bendruomenė tvarkė Katedros aikštę

2 minutė(s) skaitymo
3
15,365

Gražia tradicija tapusi Naujųjų metų tvarkymosi akcija, vykstanti daugelyje šalių, tokių kaip Vokietija, Anglija, JAV bei Kanada, pirmą kartą buvo surengta Vilniuje.

Asociacijos „Ahmadija“ nariai sausio 1-osios naktį tvarkė pagrindinę sostinės, Katedros, aikštę.

Pasibaigus triukšmingam Naujųjų metų sutikimui Vilniaus centre asociacijos „Ahmadija“ nariai savanoriškai ėmėsi tvarkymosi darbų: rinko šiukšles, iššaudytų fejerverkų liekanas ir tuščius butelius, šlavė aikštę bei šaligatvius. Netikėtą pagalbą švarinantis teigiamai įvertino Katedros aikštę tvarkę Vilniaus valytojai.

„Šios akcijos tikslas – skatinti savanorystę, prisidėti prie Vilniaus gražinimo, visuomenės gerovės bei tvarkos. Šiuo metu gyvename Vilniuje, šis miestas tapo mūsų namais – o namus turėtų tvarkyti visi“, – teigia asociacijos direktorius Ahmed Faraz.

„Ahmadija“ nariai svarsto apie galimybę tokią švarinimosi akciją išpopuliarinti visoje Lietuvoje – taip vietiniai gyventojai bei atvykę svečiai įdėtų savo asmeninį indėlį į visuomenės gerovę bei tvarkomą miestų aplinką.

„Manau, kad bendromis jėgomis tvarkomas miestas padeda siekti socialinės harmonijos – labiau gerbti vieni kitus, pažinti ir suvokti skirtingus individus. Jei rūpiniesi savo gatve ar kiemu, centrine miesto aikšte, vadinasi, stengiesi nešiukšlinti, esi naudingas savo visuomenei. To linkiu visiems vilniečiams ir Vilniaus svečiams ir kviečiu kitais metais prisijungti prie miesto aplinkos tvarkymo“, – ragina A. Faraz.

Ahmadijos musulmonų bendruomenei priklausančios asociacijos „Ahmadija“ šūkis yra „Mylėk kiekvieną, nekęsk nė vieno“. Ji yra pripažinta ir gerai žinoma visame pasaulyje, kaip taiką skatinanti bendruomenė.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Miestas

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

3 Komentarai "Sausio 1-ąją musulmonų bendruomenė tvarkė Katedros aikštę"

Pranešti apie
avatar
Rušiuoti pagal:   naujausius | seniausius | labiausi vertinti
Jonas
Skaitytojas

Puiki iniciatyva 🙂

Milda
Skaitytojas

Kokia šauni iniciayva, sveikintina 🙂
ačiū jums.

S
Skaitytojas

Grazu!

wpDiscuz