Pradžia Naujienos Sportas Diskgolfo žaidimas Pavilnių regioniniame parke

Diskgolfo žaidimas Pavilnių regioniniame parke

2 minutė(s) skaitymo
Diskgolfo žaidimas

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija kviečia Vilniaus miesto gyventojus ir svečius apsilankyti  diskolfo varžybose, kurios vyks šį šeštadienį (rugsėjo 30 d.), 10:00 val., Pavilnių regioniniame parke, prie Pūčkorių piliakalnio.

Kas yra diskgolfas? Tai yra žaidimas, kuris labai panašus į tradicinį golfą, tik diskgolfe naudojami diskgolfo skraidantys diskai (diskai skiriasi nuo lėkščiasvydžio diskų, jie būna mažesni, sunkesni ir plonesni). Žaidimas buvo sukurtas Edo Hedriko (Ed Headrick) 1976 metais JAV. Diskas iš starto vietos yra metamas link specialaus krepšio (mėgėjiškai žaidžiant gali būti naudojami ir kiti objektai). Žaidimo tikslas – padarius kuo mažiau metimų įmesti diską į žaidimo krepšį. Taikiniai tradiciškai būna specialūs metaliniai krepšiai su grandinėmis diskams gaudyti.

Starto mokestis yra 5 Eur, tačiau naujokai galės žaisti už 2 Eur. Į šį mokestį įeina ir diskų nuoma. Sumokėti galima renginio vietoje, prieš pradedant turnyrą.

Tvarkaraštis

  • 9.00 val. – parkas paruoštas treniruotėms
  • 9.30 val. – registracija, starto mokesčiai, diskų dalybos naujokams
  • 10.00 val. – žaidėjų susirinkimas, susigrupavimas
  • 10.30 val. – 1 rato pradžia
  • 13.00 – 13.45 pertrauka, naujokų apdovanojimai
  • 13.45 – Žaidėjų susirinkimas
  • 14.00 – 2 rato pradžia
  • 16.00 – rezultatų sumavimas, apdovanojimai

Kviečiame atvykti ir išmėginti Jums dar nebandytą žaidimą, pagilinti žinias tiems, kuriems šis žaidimas yra ne naujiena arba tiesiog atvykti ir pasisukti turnyro šurmulyje.

Kiekvieno diviziono nugalėtojai bus apdovanoti, o geriausia naujokų pora bus apdovanota jau po pirmojo (geriausio metimo) rato.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Sportas

Karščiausios naujienos

Sinoptikas: pavasaris dar labai nedrąsus

Pavasaris dar labai nedrąsus, LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas, tačiau jau kitos savaitės pradžioje dienomis temperatūra bus teigiama. Šeštadienį Lietuvoje bus nepastoviai debesuota. Kai kur truputį pasnigs. Vėjas šiaurės rytų, šiaurės, 7–12 m/s, vietomis gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 1–5 laipsniai šalčio. Sekmadienį – mažai debesuota. Sniego nenumatoma. Vėjas  nurims. Naktis bus pakankamai šalta: 9–14 laipsnių, kai kur iki 15–16 laipsnių …

Sostinės transporto istorija: pirmasis autobusų maršrutas ir pirmoji avarija

Po Pirmojo pasaulinio karo arklinis tramvajus Vilniuje veikė iki 1925 metų, ir nors arklinis transportas sėkmingai nukonkuravo omnibusus ir diližanus (išstūmė šiuos į miesto pakraščius), nuo pat amžiaus pradžios juos ėmė keisti kita, gerokai patogesnė ir greitesnė transporto priemonė – autobusai. 1905 m. Vilniuje atidarytas pirmasis autobusų maršrutas Gedimino aikštė – Verkiai. Dauguma autobusų tais laikais buvo nedideli ir vienu metu galėjo vežti 14-16 žmonių. …

Mokytojų lenkiškoms mokykloms rengimas koncentruosis Vilniuje

Su Lietuvoje viešinčiu Lenkijos Senato pirmininku Stanislawu Karczewskiu (Stanislavu Karčevskiu) penktadienį susitikęs premjeras Saulius Skvernelis išsakė lūkesčių plėtoti šalių verslo ryšius, pristatė planus dėl mokytojų lenkiškoms mokyklos rengimo. Pasak Vyriausybės spaudos tarnybos pranešimo, susitikime Lietuvos atstovai patikino Lenkijos delegaciją, kad Lietuvoje išliks ir polonistikos studijos, ir lenkų kalba dėstančių mokytojų rengimo studijos. Pastarosios iš Edukologijos universiteto nuo naujųjų mokslo metų pradžios bus …