Pradžia Naujienos Sportas Geriausios sostinės vietos pabėgiojimui

Geriausios sostinės vietos pabėgiojimui

4 minutė(s) skaitymo
0
810
Vilniaus maratonas. Bėgimas

Vis daugiau ir daugiau žmonių atšilus orams pradeda ar jau pradėjo bėgimo sezoną.

Dažnai MadeinVilnius.lt redakcija sulaukia klausimų, kur geru oru rekomenduotumėme pabėgioti Vilniuje.

Vilnius yra unikalus miestas, kuriame galime atrasti ne tik tiesių ir vingiuotų keliukų bėgiojimui, bet čia taip pat rasime ir nemažai kalvų, kai kuriems tokios kalvos gali pasirodyti tikru iššūkiu. MadeinVilnius.lt rekomenduoja išbandyti kelias vietas, kuriose daugiausiai bėgiojančių žmonių.

Takas palei Nerį

Naujai renovuotas pėsčiųjų ir dviratininkų takas palei Nerį. Čia bėgioti yra tikras atsipalaidavimas: tiesus asfaltuotas takas, vaizdingas maršrutas palei gražiausius miesto objektus. Bėgant galima matyti Gedimino pilį, Trijų kryžių kalną, Lietuvos respublikos Seimą, Naujojo miesto centro dangoraižius. Šio maršruto ilgis yra apie 5 km. Pagrindinis trūkumas vasarą esant karštam orui, čia neužpučia joks vėjelis, todėl čia oras įkaista dar labiau.

Vingio parko takai

Vingio parkas yra žalia oazė, kuris įsikūręs Vilniaus centrinėje dalyje. Šio parko plotas 162 hektarai. Čia gausu per parką vinguriuojančių bėgimo takų, daugiausia jų yra asfaltuoti ir tiesūs, tačiau čia laukia nemažos įkalnės. Bėgikai galės pasirinkti nuo 1 km kelio iki 5+ km takus.

Spalvotas bėgimas. Vingio parkas

Bernardinų parkas

Įsikūręs Vilniaus miesto centre. Bernardinų parkas puikiai tinka trumpiems atstumams. Čia galima rasti lygius asfaltuotus ir neasfaltuotus takus. Bernardinų parkas apima tik devynis hektarus ir yra labai populiarus tarp bėgikų. Takai sudaro maždaug apie 1,6 km, kur bėgikai gali atlikti greitą treniruotę. Bernardinų parkas taip pat gali būti gera vieta treniruotis prieš ilgesnę trasą palei Neries upę.

Vilniaus maratono trasa

Vilniaus maratonas kiekvienais metais vyksta antrąjį rugsėjo savaitgalį. Čia susirenka gausybė sportininkų ir bėgimo entuziastų. Maratono trasa visada išlieka tokia pati, tad visuomet rekomenduojame ją prabėgti ir netik per varžybas. Ši distancija, be abejonės, patikrina ne tik fizines, bet ir psichologines jėgas, charakterio tvirtumą. Trasa driekiasi gražiausiomis Vilniaus vietomis, tad vaizdai įkvėps, o trasos įkalnės ir nuokalnės neabejotinai patikrins, ar maratonui ruoštasi tinkamai.

Jei bėgiojate kitose vietose dalinkitės su mūsų skaitytojais komentaruose.

Vilniaus maratonas. Bėgimas

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Sportas

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz