Pradžia Naujienos Sportas „Lietuvos ryto” arenoje – gerbėjams atviras „Premium” sektorius

„Lietuvos ryto” arenoje – gerbėjams atviras „Premium” sektorius

2 minutė(s) skaitymo
Lietuvos rytas

Vilniaus „Lietuvos ryto” arenoje VIP ložę pakeitė „Premium” sektorius, į kurį bilietus galės įsigyti visi norintys. Negana to, jau nuo pirmųjų rungtynių, su A.Guogos fondo pagalba, ten krepšinio mačus bus kviečiami stebėti globos namuose gyvenantys bei kiti likimo nuskriausti vaikai.

„Mes džiaugiamės, kad dabar geriausiose arenos vietose progą sėdėti turės vaikai, kuriems tenka kovoti su užklupusiais sunkumais, – teigė A.Guoga. – Jie sėdės svarbiausiose vietose ir galės mėgautis kova krepšinio aikštėje.

Net neabejoju, kad pajutę gerą atmosferą arenoje jie pasijus dar stipresni. Norime vaikams suteikti kaip galima daugiau džiaugsmo ir gerų emocijų. „Lietuvos ryto” komanda kiekvienose rungtynėse atiduos visas jėgas, kad pasiektų pergalę.”

Pradedant mažesnio biudžeto LKL komandomis ir baigiant NBA klubais, krepšinio aistruoliams visuomet yra siūloma įsigyti išskirtinius bilietus su patogumais.

Dėl šios priežasties „Lietuvos ryto” arenoje VIP ložę pakeitė „Premium” sektorius. Bilietas į jį leis sostinės komandos dvikovas stebėti patogiose vietose bei pasimėgauti vaišėmis. Šio bilieto kaina „Tiketoje” – 50 eurų.

„Lietuvos ryto” klubas šį sezoną pardavė net 3000 abonementų, o sezono startas – jau trečiadienį. Sostinės krepšininkai namuose priims Pasvalio „Pieno žvaigždžių” ekipą.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Sportas

Karščiausios naujienos

Sinoptikas: pavasaris dar labai nedrąsus

Pavasaris dar labai nedrąsus, LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas, tačiau jau kitos savaitės pradžioje dienomis temperatūra bus teigiama. Šeštadienį Lietuvoje bus nepastoviai debesuota. Kai kur truputį pasnigs. Vėjas šiaurės rytų, šiaurės, 7–12 m/s, vietomis gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 1–5 laipsniai šalčio. Sekmadienį – mažai debesuota. Sniego nenumatoma. Vėjas  nurims. Naktis bus pakankamai šalta: 9–14 laipsnių, kai kur iki 15–16 laipsnių …

Sostinės transporto istorija: pirmasis autobusų maršrutas ir pirmoji avarija

Po Pirmojo pasaulinio karo arklinis tramvajus Vilniuje veikė iki 1925 metų, ir nors arklinis transportas sėkmingai nukonkuravo omnibusus ir diližanus (išstūmė šiuos į miesto pakraščius), nuo pat amžiaus pradžios juos ėmė keisti kita, gerokai patogesnė ir greitesnė transporto priemonė – autobusai. 1905 m. Vilniuje atidarytas pirmasis autobusų maršrutas Gedimino aikštė – Verkiai. Dauguma autobusų tais laikais buvo nedideli ir vienu metu galėjo vežti 14-16 žmonių. …

Mokytojų lenkiškoms mokykloms rengimas koncentruosis Vilniuje

Su Lietuvoje viešinčiu Lenkijos Senato pirmininku Stanislawu Karczewskiu (Stanislavu Karčevskiu) penktadienį susitikęs premjeras Saulius Skvernelis išsakė lūkesčių plėtoti šalių verslo ryšius, pristatė planus dėl mokytojų lenkiškoms mokyklos rengimo. Pasak Vyriausybės spaudos tarnybos pranešimo, susitikime Lietuvos atstovai patikino Lenkijos delegaciją, kad Lietuvoje išliks ir polonistikos studijos, ir lenkų kalba dėstančių mokytojų rengimo studijos. Pastarosios iš Edukologijos universiteto nuo naujųjų mokslo metų pradžios bus …