Pradžia Naujienos Sportas Prieš Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynių transliacijas – įspūdingas „Sporto fanų festivalis“

Prieš Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynių transliacijas – įspūdingas „Sporto fanų festivalis“

7 minutė(s) skaitymo

Nuo rugpjūčio 31 d. krepšinio aistruoliai vėl rinksis į „Siemens“ areną tiesiogiai stebėti Lietuvos rinktinės kovų. „Eurobasket 2017“ čempionato metu pirmą kartą arenoje bus surengtas „Sporto fanų festivalis“, kuriame visi sporto mylėtojai prieš transliacijas galės išbandyti jėgas įvairiose rungtyse, susipažinti su naujovėmis, išklausyti profesionalų patarimų ar pasinerti į virtualią, tačiau labai sportišką, realybę.

„Sporto fanų festivalis“ vyks prieš kiekvienas Lietuvos rinktinės rungtynes. „Siemens“ arenos durys bus atveriamos likus trims valandoms iki transliacijų pradžios.

Jau pirmieji žingsniai į areną taps simboliniu palaikymu šalies krepšininkams. Sostinės krepšinio mokykla pasirūpins, jog kiekvienas rungtynių stebėtojas prieš įeidamas pelnytų taškus už rinktinę. Vėliau krepšys bus perkeltas į šios krepšinio mokyklos zoną viduje, o išmėginti savo taiklumą galės tiek mažieji, tiek ir suaugę.

„Sporto fanų festivalio“ teritorijoje įsikurs ir Vilniaus krepšinio mokykla – kvies susipažinti ir prisijungti prie didelės būsimų krepšinio profesionalų bendruomenės, o namų komanda „Lietuvos Rytas“  festivalio metu prekiaus naujausia #kartumeskomanda atributika.

Didžiosios rūbinės zonoje įsikurs studija „Sporto namai“ – aktualijų ir istorijų platforma, suteikianti galimybę sportininkams betarpiškai bendrauti su sirgaliais. „Sporto namų“ komanda visuomet būna ten, kur vyksta svarbiausi įvykiai, bei kur tuo metu sutelktas visas sporto pasaulio dėmesys.

„Sporto fanų festivalyje“ – kompiuteriniai žaidimai ir virtuali realybė

Žaidimų parodos „Game On“ atstovai kvies prie žaidimų konsolių, kuriomis bus galima pažaisti ne tik krepšinį, bet ir futbolą. Čia pat bus galima persikelti į virtualią realybę ir joje išbandyti jėgas tritaškių konkurse. Geros koordinacijos pareikalaus ir kita karšta naujovė – vienas VR įrenginys bus skirtas neseniai dienos šviesą išvydusiam, lietuvių kurtam galvosūkio tipo žaidimui „Hurl VR“, kuriame taip pat reikia taikliai mėtyti daiktus.

Dar ekstremalesnius pojūčius bus galima patirti apsilankius virtualios realybės 5D simuliatoriuje. Čia „Oculus Rift“ akinių ir specialaus simuliatoriaus pagalba bus galima matyti vaizdą 360 laipsnių kampu, kūnu kontroliuoti žaidimą ir net pajusti vėjo dvelksmą.

Varžybos ne tik didžiajame ekrane, bet ir arenos koridoriuose

Stende prie centrinio įėjimo įsikurs „The Muscle Makers“, „Papildų pasaulis“ bei „Sportuok.lt“ atstovai.  Sporto iššūkius čia mes profesionalūs treneriai, bus galima varžytis atsispaudimų, pritūpimų ar lentos laikymo rungtyse. Specialistai nemokamai konsultuos sporto ir mitybos planų sudarymo klausimais, bus rengiamos degustacijos, o daugkartinis kultūrizmo ir fitneso varžybų dalyvis Egidijus Rumbutis dalins patarimus visiems besidomintiems kūno tobulinimu.

Sporto klubas „Lemon Gym“ krepšinio sirgaliams pristatys vienintelį Baltijos šalyse „Funxtion“ ekraną ir įsuks juos į varžytuves. „Funxtion“ pagalba galima daryti treniruotes, mesti sporto iššūkius bičiuliams ir sportuoti net už klubo ribų, naudojant išmaniąją programėlę.

Arenoje susitikti kviečia ir futbolo klubas „Trakai“ bei Talentų futbolo akademija – jie žada aistruoliams paruošti įvairių žaidimų, rungčių, prizų bei dovanoti kvietimus į būsimas rungtynes. Čia siautės mažuosius puikiai nuteikiantis Talentų futbolo akademijos simbolis Ugnius, taip pat bus galima užsirašyti į naujai renkamas grupes.

Kad pokeris – ne azartinis, o įgūdžių žaidimas, pasakos sportinio pokerio klubas „Du Karaliai“. Prieš krepšinio transliacijas lankytojai bus supažindinami su sportinio pokerio istorija ir taisyklėmis, taip pat bus pakviesti sužaisti turnyre. Šioje zonoje stovės trys pokerio stalai, tad vienu metu galės žaisti net 30 žaidėjų, o „Du Karaliai“ padės sirgaliams susigaudyti pokerio platybėse.

Rugsėjo 2-oji, šeštadienis, bus labai sportiška. Šalia „Siemens“ arenos įvyks gatvės krepšinio turnyras „Lietuvos ryto“ klubo taurei laimėti, kuriame kausis įvairaus amžiaus grupių krepšininkai. Kovos vyks net aštuoniose aikštelėse, o turnyre dalyvaus net 84 komandos.

„TIKETOS Klubo“ nariai rungtynių transliacijas žiūrės ir „Sporto fanų festivalyje“ dalyvaus nemokamai.

Tiesioginių rungtynių transliacijų tvarkaraštis:

2017.08.31, Lietuva – Gruzija, transliacijos pradžia 18:30

2017.09.02,  Lietuva – Izraelis, transliacijos pradžia 21:30

2017.09.03,  Lietuva – Italija, transliacijos pradžia 18:30

2017.09.05, Lietuva – Ukraina, transliacijos pradžia 15:45

2017.09.06, Lietuva – Vokietija, transliacijos pradžia 14:45

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Made in Vilnius
Rodyti daugiau Sportas

Karščiausios naujienos

Sinoptikas: pavasaris dar labai nedrąsus

Pavasaris dar labai nedrąsus, LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas, tačiau jau kitos savaitės pradžioje dienomis temperatūra bus teigiama. Šeštadienį Lietuvoje bus nepastoviai debesuota. Kai kur truputį pasnigs. Vėjas šiaurės rytų, šiaurės, 7–12 m/s, vietomis gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 1–5 laipsniai šalčio. Sekmadienį – mažai debesuota. Sniego nenumatoma. Vėjas  nurims. Naktis bus pakankamai šalta: 9–14 laipsnių, kai kur iki 15–16 laipsnių …

Sostinės transporto istorija: pirmasis autobusų maršrutas ir pirmoji avarija

Po Pirmojo pasaulinio karo arklinis tramvajus Vilniuje veikė iki 1925 metų, ir nors arklinis transportas sėkmingai nukonkuravo omnibusus ir diližanus (išstūmė šiuos į miesto pakraščius), nuo pat amžiaus pradžios juos ėmė keisti kita, gerokai patogesnė ir greitesnė transporto priemonė – autobusai. 1905 m. Vilniuje atidarytas pirmasis autobusų maršrutas Gedimino aikštė – Verkiai. Dauguma autobusų tais laikais buvo nedideli ir vienu metu galėjo vežti 14-16 žmonių. …

Mokytojų lenkiškoms mokykloms rengimas koncentruosis Vilniuje

Su Lietuvoje viešinčiu Lenkijos Senato pirmininku Stanislawu Karczewskiu (Stanislavu Karčevskiu) penktadienį susitikęs premjeras Saulius Skvernelis išsakė lūkesčių plėtoti šalių verslo ryšius, pristatė planus dėl mokytojų lenkiškoms mokyklos rengimo. Pasak Vyriausybės spaudos tarnybos pranešimo, susitikime Lietuvos atstovai patikino Lenkijos delegaciją, kad Lietuvoje išliks ir polonistikos studijos, ir lenkų kalba dėstančių mokytojų rengimo studijos. Pastarosios iš Edukologijos universiteto nuo naujųjų mokslo metų pradžios bus …