Pradžia Naujienos Sportas Vilniaus bėgimo klubas kviečia mesti iššūkį viešajam transportui

Vilniaus bėgimo klubas kviečia mesti iššūkį viešajam transportui

3 minutė(s) skaitymo
0
633

Vilniaus bėgimo klubas kviečia mesti iššūkį viešajam transportui ir jį aplenkti bėgant. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nufilmuoti kaip tai darote, pasidalinti vaizdo medžiaga Vilniaus bėgimo klubo Facebook paskyroje, renginio sienoje su visais ir kviesti draugus jus palaikyti – daugiausiai „like“ iki birželio 2-ios vidurdienio surinkęs video autorius bus apdovanotas bėgimo batelių pora.

Taisyklės

1. Iššūkį organizuoja VšĮ Vilniaus bėgimo klubas.
2. Visi dalyviai, dalyvaujantys iššūkyje, tai daro laisva valia ir prisiima visą su tuo susijusią riziką. Vilniaus bėgimo klubas skatina visus dalyvius rūpintis savo ir kitų saugumu bei laikytis kelių eismo taisyklių.
3. Video turi būti nufilmuotas iššūkio metu – nuo 2017.05.18 iki 2017.06.02 imtinai.
4. Video turi būti vientisas ir negali būti sumontuotas ar iškarpytas, kad nekiltų abejonių, jog dalyvis aplenkė autobusą ar troleibusą sąžiningai.
5. Iššūkis laikomas įveiktu tuomet, kad autobusui ar troleibusui sustojus stotelėje ir atsidarius durims, dalyvis bėga į kitą artimiausią stotelę ir spėja įlipti į tą patį autobusą ar troleibusą prieš jam pajudant iš kitos stotelės.
6. Kiekvienas dalyvis gali laisvai pasirinkti stotelę ar viešojo transporto maršrutą. Vienintelis apribojimas – tai turi būti reguliarus bet kurio Lietuvos miesto viešojo transporto maršrutu važiuojantis autobusas ar troleibusas.
7. Filmuoti galima tiek pačiam dalyviui, tiek troleibuse ar autobuse važiuojačiam draugui. Svarbiausia, kad būtų užfiksuotas vientisas iššūkio įveikimo video.
8. Prizai:
I vieta – Asics bėgimo batelių pora;
II vieta – Compressport kuprinė;
III vieta – Compressport kojinės.
Taip pat visi 3 prizininkai/-ės gauna nemokamą registraciją į pasirinktą Danske bank Vilniaus maratono 2017 distanciją.
9. VšĮ Vilniaus bėgimo klubas pasilieka teisę papildyti iššūkio taisykles, siekant užtikrinti sąžiningą visų dalyvių siekį laimėti prizus. Kilus abejonėms dėl dalyvio sąžiningumo, VšĮ Vilniaus bėgimo klubas pasilieka teisę šalinti tokį dalyvį iš kovos.
10. Laimėtojai – daugiausia „like“ surinkusių video autoriai, bus paskelbti 2017 m. birželio 2 d.
11. Visiems dalyviams, įkėlusiems video iššūkio metu, parduotuvėse “S-Sportas” nuo birželio 3 d. iki birželio 10 d. suteikiama 30% nuolaida bėgimo kolekcijai (rūbai) bei 20% bėgimo bateliams Vilniuje ir Kaune.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Sportas

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz