Pradžia Naujienos Sportas Vilniečiams – atviros Aikido treniruotės Vingio parke

Vilniečiams – atviros Aikido treniruotės Vingio parke

2 minutė(s) skaitymo
0

Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“ drauge su „Sveiku miestu“ kviečia praktikuoti Japonijos kovos meną Aikido viename gražiausių miesto parkų.

Nemokamos Aikido treniruotės vyks liepos 11; 19; 25 ir rugpjūčio 2; 9; 15; 23 dienomis nuo 19.00 val. iki 20.30 val. pievoje priešais Vingio parko estradą.

Treniruočių tikslas – supažindinti miesto gyventojus bei svečius su šia tradicinio japonų kovos meno šaka, parodyti jos naudą tiek kūnui, tiek dvasiai. Atvirų užsiėmimų metu bus taip pat mokomasi taisyklingai kvėpuoti, kovoti su stresu, taisyklingos laikysenos bei gerinti dėmesio koncentraciją.

Trečiadieniais treniruotes ves meistras Vytautas Ribikauskas – 4 dan Aikido Aikikai meistras, kovos menais pradėjęs domėtis ir juos praktikuoti nuo 1989 metų. Aikido – jau 14 metų. 2015 m. kovos menų festivalyje gavęs geriausio metų trenerio apdovanojimą. Vytautas su savo mokiniais dalinasi gebėjimu sudėtingose situacijoje išlikti ramiam ir pozityviam. Tai mokytojas, kurio veidą visuomet puošia šilta šypsena.

Ketvirtadieniais vilniečius Aikido meno mokys meistrė Irina Kušelevič – 5 dan Aikido Aikikai meistrė. Aikido praktikuoja nuo 1994 m. Treniruoja kitus jau 18 metų. Be Aikido Aikikai, domisi Iaido, Kobujutsu ir kitais kovos menais. Irina puikiai iliustruoja tai, kaip trapi moteris savo valia ir užsispyrimu tampa pavyzdžiu ir mokytoja galingiems vyrams. Su savo mokiniais Irina dalinasi gebėjimu ugdyti kantrybę ir savo silpnąsias puses transformuoti į stipriąsias pagalbininkes.

Kiekvieną savaitę vyksiančiose pamokose laukiami bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės. Treniruočių metu reikėtų vilkėti patogią laisvalaikio aprangą.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Sportas

Karščiausios naujienos

„Vilniaus vandenims“ vadovaus Marius Švaikauskas

Didžiausiai Lietuvoje vandentiekio bendrovei „Vilniaus vandenys“ nuo šiol vadovaus Marius Švaikauskas. 10 metų vadovavimo patirtį turintį M. Švaikauską įmonės valdyba atvirame konkurse atrinko iš 40 pretendentų.   „Prieš daugiau nei porą metų išvedėme įmonę iš sąstingio, įmonė pradėjo dirbti pelningai, penktadaliu sumažinome vandens kainą, todėl dabar galiu kelti naujai įmonės vadovybei ambicingesnius tikslus. Pirmiausia sieksiu, kad įmonė sklandžiai vykdytų naujų vartotojų …

Susitiko Vilniaus ir Klaksviko miestų merai

Šiandien sostinės meras Remigijus Šimašius susitiko su Klaksviko miesto (Farerų salose) meru Jógvan Skorheim ir „KI Klaksvik“ futbolo klubo prezidentu Tumas‘u Lervig‘u. Antro pagal dydį miesto Farerų salose meras į Vilnių atvyko palaikyti salų futbolo komandos vakarykštėse rungtynėse su Vilniaus „Žalgirio“ klubu. J.Skorheim pasidžiaugė, kad atvyko kiek anksčiau ir skyrė kelias dienas apžiūrėti Vilniaus senamiestį, kuris jam labai patiko. Vakar …

Skelbiamas legendinės kavinės „Rotonda“ nuomos konkursas

Vienoje gražiausių Vilniaus vietų – Gedimino kalno papėdėje ladaise veikusi kavinė – ledainė „Rotonda“ išnuomojama viešo konkurso būdu – savivaldybė ieško naujų naujakurių! „Unikalioje vietoje esantis pastatas, tapęs savotiška Vilniaus legenda, laukia naujų nuomininkų. Kviečiame visus susidomėjusius ir turinčius išskirtines idėjas, kaip pastatas gali būti įveiklintas, teikti paraiškas. Įdomu tai, kad bus itin svarbi kokybė – kultūrinė programa, renginių įvairovė, …

Gitaristas Chrisas Ruebensas Kristupo vasaros festivalyje pristatys pirmąją solinę programą

Kompozitorius ir gitaristas Chrisas Ruebensas pradeda naują etapą – liepos 24 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks jo pirmosios solinės programos „Muy Bien, Adios!” pristatymas. Dešimtmetį Lietuvoje gyvenantis, kuriantis ir muzikuojantis belgas ištikimiems Kristupo vasaros festivalio lankytojams yra puikiai pažįstamas. 2012 m. atlikėjo įkurtas „Chris Ruebens Ensemble” gimė būtent šiame festivalyje, o ir vėliau muzikantas renginio publiką kviesdavo į vis naujus …