MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros
Sportas

Ypatinga naujametė dovana – atidaromas Fabijoniškių baseinas

Vilniaus miesto savivaldybė, praėjusį savaitgalį paskelbusi švenčių laukimo pradžią, paruošė vilniečiams dar vieną šventinę staigmeną. Paskelbta, kada bus atidarytas visų vilniečių laukiamas Fabijoniškių baseinas. Jo atidarymo ceremonija įvyks šių metų gruodžio 31 dieną, o lankyti baseiną vilniečiai galės iš karto po Naujųjų. Naujas, modernus Fabijoniškių baseinas S. Neries gatvėje pastatytas per kiek daugiau negu metus.

25 metrų ilgio 8 takelių plaukimo baseine veiks pirčių zona, treniruoklių, sporto salės, bus 100 vietų žiūrovų tribūna, persirengimo erdvės 140 lankytojų, šalia baseino įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės.

Naujo baseino statybų Vilnius nematė jau tris dešimtmečius. Šio baseino labai laukia profesionalūs sportininkai, kurie pagaliau galės treniruotis ir ruoštis svarbioms varžyboms savame mieste, o sostinės antrokai pagal specialią programą čia mokysis plaukti per kūno kultūros pamokas. 

Planuojama, kad pastačius ir antrą naują baseiną ir įtraukus privačius sporto klubų baseinus, visi  pusseptinto tūkstančio Vilniaus antrokų galės mokytis plaukti.

Baseinu rūpinsis sostinės savivaldybės įstaiga „Sveikas miestas“. Naujojo baseino operatorius visą sutarties laikotarpį – 20 metų – turės rūpintis ne tik statinio priežiūra, bet ir sportininkų treniruočių sąlygomis, sostinės antrokų mokymosi plaukti programa ir užtikrins kokybiškas paslaugas miesto gyventojams.

S. Nėries gatvėje iškilusio baseino statybos savivaldybei kainavo 3,1 mln. eurų. Baseiną statė bendrovė „Irdaiva“ kartu su bendrove „Statybos kodas“.

2
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KainosTomas Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Kainos
Skaitytojas
Kainos

Statytas iš miestiečių pinigų miestui sveikatinti, bet bus vienu brangiausiu baseinu. Tokiomis kainomis prabangūs sporto klubai leidžia sportuoti, kur srautai maži, palaikoma tvarka ir aukštas aptarnavimo lygis. Pvz.: lokacija panaši. Rankšluosčiai kiekvieno apsilankymo metu, geriamo vandens aparatai su pažangiomis filtravimo sistemomis, erdvūs persirengimo kambariai ir dušai. Naujausios garso ir vėdinimo sistemos, švari ir higieniška aplinka, grupinių užsiėmimų salės, platus skirtingo intensyvumo grupinių užsiėmimų pasirinkimas, šiuolaikiški ir funkcionalūs Life fitness treniruokliai, trijų plaukimo takelių, 25 metrų ilgio baseinas, atpalaiduojančios sūkurinės vonios, sauna ir garinė pirtys, jaukus ir modernus interjeras, neribotas apsilankymo laikas, nuolaidos restorane. Kaina 126 EUR/1 mėn (neribotas). Fabijoniškių baseino… Skaityti daugiau

Tomas
Skaitytojas
Tomas

Na pagaliau

Panašūs pranešimai

Dvi savaitės iki Fabijoniškių baseino atidarymo. Meras susitiko su Lietuvos plaukimo federacijos atstovais

Evaldas Činga

Rekordinis Kalėdinis bėgimas – miesto gatvėse 3500 spalvingų bėgikų

Evaldas Činga

Šiandien sostinės gatvėmis bėgs 3 tūkst. Kalėdų Senelių ir snieguolių

ELTA

Sostinės gatvėmis bėgs 3 tūkst. Kalėdų senelių ir Snieguolių

Donatas Andrijauskas

Vilniuje minės orientavimosi sporto 60-metį

Donatas Andrijauskas

Naujojoje Vilnioje – nauja mažojo futbolo aikštelė

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika