MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Švietimas

Trijų buvusių universitetų bendra leidyba koncentruojama Vilniuje

Nuo šių metų viena aukštąja mokykla tapus Vytauto Didžiojo universitetui (VDU), Lietuvos edukologijos bei Aleksandro Stulginskio universitetams, jų leidybos padaliniai sujungti į vieną VDU Valdymo ir investicijų departamento Leidybos centrą, turintį operatyviosios spaudos padalinį ir spaustuvę Vilniuje.

Centre, pagal VDU pranešimą, teikiamos maketavimo ir spaudos paslaugos, spausdinamos vizitinės kortelės, skrajutės, lankstinukai, kalendoriai, plakatai (A3-A0) bei kiti spalvoti ir nespalvoti spaudiniai. Nedideliais tiražais (1-300 egz.) spausdinamos ir įrišamos knygos minkštais bei kietais viršeliais.

Spaudos gaminių paraiškos priimamos internete, VDU bibliotekos puslapyje. Leidinių paraiškos priimamos bibliotekos svetainės skiltyje „Leidinio paraiška“.

VDU atstovų teigimu, Leidybos centre taip pat konsultuojama visais su leidyba bei spauda susijusiais klausimais, rengiamos leidybos sąmatos projektams, patariama dėl straipsnių sklaidos CEEOL, EBSCO ir kitose duomenų bazėse.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

VU mokslininkai pagamino 50 kartų už aguonos grūdą mažesnę Vyčio skulptūros kopiją

Donatas Andrijauskas

Užsienio ekspertai: VU istorijos, biologijos ir biochemijos mokslo kryptys – aukščiausio tarptautinio lygio

Donatas Andrijauskas

Amerikietis išsvajotas aviacijos studijas pasirinko VGTU

Donatas Andrijauskas

Vilniaus universiteto fondas sulaukė naujo rėmėjo

Made in Vilnius

LEU patalpose veiks Vilniaus kolegija ir VDU

BNS

Prie VGTU jungiamas M. Romerio universitetas

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika