MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Švietimas

Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras kviečia į atvirų durų dienas

Vienas iš didžiausių Lietuvoje Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras lapkričio 20–24 dienomis kvies bendrojo ugdymo mokyklų mokinius ir kitus besidominčius profesinio mokymo galimybėmis susipažinti su paklausiausiomis specialybėmis. Mokymo centro kvietimas išbandyti profesiją gyvai ir atrasti savo talentą – tai antrus metus vykstančios iniciatyvos „Europos profesinių gebėjimų savaitė“ dalis.

Europos profesinių gebėjimų savaitės metu visoje Europoje bus organizuojami įvairūs renginiai siekiant atkreipti dėmesį į teigiamus profesinio mokymo sektoriaus aspektus ir pristatyti konkrečius ir pavyzdinius kokybiškos profesinės veiklos pavyzdžius.

Praėjusiais metais Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras pirmą kartą tapo Europos profesinių gebėjimų savaitės dalyviu, o mokymo įstaigos organizuoti renginiai, kūrybinės dirbtuvės bei susitikimai su sėkmės istorijų herojais sulaukė susidomėjimo. Šiemet mokymo centras skirtinguose mokyklos padaliniuose yra parengęs iniciatyvų, kurios suintriguos būsimus IT, inžinerijos, transporto, verslo ir finansų profesionalus.

Technologijos – ir pirmokui, ir abiturientui

Mokymo centre įsikūrusiuose Inžinerinės pramonės ir Energetikos sektoriniuose praktinio mokymo centruose jau trejetą metų vykdomas nemokamas bendrojo ugdymo mokyklų mokinių supažindinimas su technologijomis, vedamos kūrybinės dirbtuvės, o gamtos pažinimo, fizikos, informatikos ir technologijų mokytojai, naudodamiesi praktinio mokymo bazių infrastruktūra, gali čia vesti netradicines patyrimines pamokas savo mokiniams. Europos profesinių gebėjimų savaitės metu dalykų mokytojai ir klasių auklėtojai raginami paįvairinti mokymo procesą.

Apie profesijas – įmonių specialistų lūpomis

Transporto ir verslo skyrius – vienas iš Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro padalinių –, aktyviai palaikantis ryšį su darbdaviais. Ne vienas iš jų prisijungia prie profesinių gebėjimų savaitės iniciatyvos ir pasitiks besidominčius karjera įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Organizuojami susitikimai su įmonių atstovais, kurie jaunimui pažers patarimų nuo to kaip tinkamai parengti savo gyvenimo aprašymą iki lengvųjų automobilių kėbulų dažymo naujovių.

Visi renginiai yra nemokami. Lankytojų taip pat lauks protmūšiai, parodos, susitikimai su sėkmingai karjerą pradėjusiais absolventais bei bendradarbiaujančių įmonių veiklos pristatymai. ​​

Renginių programą rasite Mokymo centro svetainėje adresu: http://vtvpmc.lt/index.php/lt/naujienos/1283-atvers-duris-susipazinti-su-geidziamiausiomis-profesijomis.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Karalienės Mortos mokyklos pelnas didžiausias tarp nevalstybinių mokyklų

BNS

Savivaldybė kviečia registruoti vaikus į naują vaikų darželį Verkiuose

Evaldas Činga

Visiems Lietuvos moksleiviams – nemokamas „Office 365”

MO muziejus sveikina mokytojus su profesine švente ir pristato edukacines muziejaus programas

Made in Vilnius

Nacionalinis kraujo centras su Vilniaus universitetu pasirašys bendradarbiavimo sutartį

ELTA

Sostinės Rotušėje apdovanoti metų Mokytojai

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika