MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Lietuvos geležinkeliai
Nuotr.: Lietuvos geležinkeliai
Trakai Transportas

Keičiasi bilietų pardavimo tvarka vykstantiems maršrutu Trakai-Vilnius

Nuo balandžio mėnesio keleiviai, vykstantys iš Trakų į Vilnių, bilietus gali įsigyti internetu arba traukiniuose, kuriuose atsirado galimybė atsiskaityti ir bankine kortele. Tuo tarpu vos po kelias valandas per dieną veikusiam Trakų geležinkelio stoties pastatui bus ieškoma nuomininko.

Tam, kad keleiviams nekiltų nepatogumų, traukinyje dirba daugiau konduktorių, o ateityje stotelėje planuojama pastatyti ir bilietų pardavimo automatą.

Kaip teigia Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys, iki šiol beveik 80 kv. metrų patalpos Trakuose buvo naudojamos neefektyviai – čia dirbo viena darbuotoja, kuri į darbą atvykdavo tik prieš atvažiuojant traukiniams, visą likusį laiką pastatas stovėjo tuščias ir nenaudojamas.

„Tikimės, kad išnuomojus Trakų stoties pastatą ir keleiviams sudarius galimybę bilietus įsigyti greitesniais ir patogesniais būdais, kelionė iš Trakų traukiniu taps dar paprastesnė ir patrauklesnė”- teigia L. Baužys.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Uber“ pristato naujas saugumo priemones vairuotojams ir keleiviams

Evaldas Činga

Trakuose – net dviejų analogų neturinčių projektų pristatymas: atidaromas pirmasis Lietuvoje Šokolado skulptūrų muziejus ir pristatomi pasaulyje išgarsėję paveikslai

Evaldas Činga

Skaidraus verslo gretas papildė „eTAKSI“

Evaldas Činga

Seimas uždegė žalią šviesą metro statybai

BNS

Trakų aplinkkeliui – išpirkta visa reikiama žemė

Donatas Andrijauskas

Aukštųjų Panerių gyventojai reikalauja patogesnio susisiekimo

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika