Pradžia Naujienos Transportas Traukiniai Eurolygos gerbėjus ir koncertų žiūrovus iš Kauno į Vilnių parveš traukinys

Eurolygos gerbėjus ir koncertų žiūrovus iš Kauno į Vilnių parveš traukinys

2 minutė(s) skaitymo
Traukiniai. vytis

Nuo spalio mėnesio „Lietuvos geležinkelių” traukinių tvarkaraštis bus priderintas prie Kaune vykstančių didžiausių renginių, koncertų ir Eurolygos rungtynių grafiko, todėl iš Kauno į sostinę grįžti bus galima net ir vėlyvą vakarą.

„Spalį startuojame su viena didžiausių krepšinio mylėtojų švenčių – Eurolyga. Dalis rungtynių vyks Kauno „Žalgirio” arenoje, kai kurios jų baigsis tuo metu, kai įprastai mūsų traukiniai jau nevažiuoja. Todėl nuo šiol tomis dienomis, kai vyks Eurolygos rungtynės, kurios baigsis vėlai, važiuos vėlyvi traukiniai”, – pasakoja „Lietuvos geležinkelių” generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos vadovas Linas Baužys.

Iki šiol nemažai sporto ar muzikos mėgėjų norėdavo į renginius Kaune važiuoti traukiniu. Tačiau pasibaigus renginiui dažnu atveju traukiniai nebevažiuodavo. Todėl nuspręsta sudaryti sąlygas keleiviams iš sostinės į Kaune vykstančius renginius ir iš jų saugiai bei patogiai keliauti traukiniu.

Penktadienį, spalio 13 d., Kauno „Žalgirio” arenoje susitinka Kauno „Žalgiris” ir „Crvena Zvezda” komandos. Po šių rungtynių vėlyvasis traukinys Kaunas-Vilnius iš Kauno geležinkelio stoties išvyks 22.35 val.

Vėlyvi traukiniai iš Kauno į Vilnių važiuos ne tik po Eurolygos varžybų, bet ir tomis dienomis, kai „Žalgirio” arenoje vyks daug lankytojų sutraukiantys renginiai.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Traukiniai

Karščiausios naujienos

Sinoptikas: pavasaris dar labai nedrąsus

Pavasaris dar labai nedrąsus, LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas, tačiau jau kitos savaitės pradžioje dienomis temperatūra bus teigiama. Šeštadienį Lietuvoje bus nepastoviai debesuota. Kai kur truputį pasnigs. Vėjas šiaurės rytų, šiaurės, 7–12 m/s, vietomis gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 1–5 laipsniai šalčio. Sekmadienį – mažai debesuota. Sniego nenumatoma. Vėjas  nurims. Naktis bus pakankamai šalta: 9–14 laipsnių, kai kur iki 15–16 laipsnių …

Sostinės transporto istorija: pirmasis autobusų maršrutas ir pirmoji avarija

Po Pirmojo pasaulinio karo arklinis tramvajus Vilniuje veikė iki 1925 metų, ir nors arklinis transportas sėkmingai nukonkuravo omnibusus ir diližanus (išstūmė šiuos į miesto pakraščius), nuo pat amžiaus pradžios juos ėmė keisti kita, gerokai patogesnė ir greitesnė transporto priemonė – autobusai. 1905 m. Vilniuje atidarytas pirmasis autobusų maršrutas Gedimino aikštė – Verkiai. Dauguma autobusų tais laikais buvo nedideli ir vienu metu galėjo vežti 14-16 žmonių. …

Mokytojų lenkiškoms mokykloms rengimas koncentruosis Vilniuje

Su Lietuvoje viešinčiu Lenkijos Senato pirmininku Stanislawu Karczewskiu (Stanislavu Karčevskiu) penktadienį susitikęs premjeras Saulius Skvernelis išsakė lūkesčių plėtoti šalių verslo ryšius, pristatė planus dėl mokytojų lenkiškoms mokyklos rengimo. Pasak Vyriausybės spaudos tarnybos pranešimo, susitikime Lietuvos atstovai patikino Lenkijos delegaciją, kad Lietuvoje išliks ir polonistikos studijos, ir lenkų kalba dėstančių mokytojų rengimo studijos. Pastarosios iš Edukologijos universiteto nuo naujųjų mokslo metų pradžios bus …