MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Traukiniai. Lietuvos geležinkeliai
Traukiniai

Keliaujantiems darbo reikalais – papildomi traukinių Vilnius – Klaipėda reisai

Nuo pirmadienio, spalio 23 d., maršrutu Vilnius-Klaipėda važiuos papildomi traukiniai. Papildomi reisai iš Vilniaus ir Klaipėdos važiuos darbo dienomis, o jų grafikai – specialiai pritaikyti prie keliaujančių darbo reikalais.

„Stebime augančius darbo dienomis važiuojančių keleivių srautus. Vis dažniau keliaujantys į susitikimus kituose miestuose renkasi ne automobilį, o traukinį, kurį galima išnaudoti ir kaip darbo kabinetą. Todėl  matydami realų poreikį, skiriame papildomus ankstyvuosius traukinius keliaujantiems viena populiariausių krypčių Vilnius-Klaipėda ir atgal“, – teigia „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Papildomi traukiniai maršrutu Vilnius-Klaipėda važiuos darbo dienomis 5.15 val., o Klaipėda-Vilnius –  5.10 val. Šie traukiniai taip pat stos Jonavoje, Kėdainiuose, Šiauliuose, Telšiuose ir Plungėje.

Vilnius-Klaipėda-Vilnius – vienas populiariausių „Lietuvos geležinkelių“ maršrutų. Per pirmuosius 9 šių metų mėnesius juo pervežta daugiau kaip 370 tūkst. keleivių, t.y. beveik 10 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Lietuvos geležinkeliai“ rudenį pasitinka rekordiškai: keleivių skaičius augo net 25 proc.

Donatas Andrijauskas

Keleiviai jau gali traukiniu iš Vilniaus pasiekti Rygą, Minską ir Kijevą

LRT.lt

Traukiniuose mokysis ne tik mokiniai, bet ir keleiviai

ELTA

Rugpjūtį – įspūdingas kelionių traukiniais šuolis

Donatas Andrijauskas

Parduota jau beveik pusė popiežiaus vizitui skirtų traukinių bilietų

ELTA

Krovinių geležinkeliais per Vilnių nebeveš – juos kreips nauju aplinkkeliu

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika