Pradžia Naujienos Turizmas R. Šimašius: iššaukianti Vilniaus reklama išryškins miesto privalumus

R. Šimašius: iššaukianti Vilniaus reklama išryškins miesto privalumus

5 minutė(s) skaitymo
6

Dviejų studentų kurta Vilniaus reklama, kurioje sostinė vadinama „Europos G Tašku“, bus vystoma toliau, ji išryškins miesto privalumus, neabejoja sostinės meras Remigijus Šimašius.

Pirmadienį susitikęs su reklamą prieš dvejus metus kūrusiais Jurgiu Ramanausku bei Skaiste Kaurynaite, jis teigiamai vertino tai, jog reklama praėjusią savaitę sulaukė didžiulio susidomėjimo socialiniuose tinkluose ir tarptautinėje arenoje.

„Be jokios abejonės, pasitvirtinome tai, kad reikia judėti toliau ir naudoti gerą Vilniaus reklamą išryškinant Vilniaus privalumus. Dažnas vilnietis mano, kad tikrai turime daug kuo pasigirti, matome gerus svečių įvertinimus, kad daug kas atvyksta, pozityviai nustemba nesitikėję to. Sudėtinga tai įvardyti ir išryškinti nustebimą vienu žodžiu. Man atrodo, kad reklama būtent užčiuopia tą mintį ir tikrai Vilniuje yra naudotina“, – BNS sakė meras.

Socialinių tinklų vartotojai reklama ėmė masiškai dalytis ketvirtadienio vakarą, Vilniui švenčiant 695-ąjį gimtadienį – nuotrauka skelbė: „Niekas nežino, kur jis yra, bet kai jį randa – jis nuostabus“. Nuotraukoje matoma jauna moteris, sugniaužusi Vilnių ant paklodės pavaizduotame Europos žemėlapyje.

R. Šimašius pabrėžė, kad kol kas tai yra idėja, kuri „turi konkretų pavidalą“, bet ją reikia dar iki galo išvystyti.

„Padirbėti reikia, bet pati idėja yra puiki. Ji yra tai, ko seniai reikėjo. Ji vystoma, bendradarbiaujama ir, manau, tai atves prie gerų rezultatų“, – pabrėžė jis.

Idėją feisbuke sukritikavęs buvęs meras Artūras Zuokas teigė, kad reklama „tik stiprina ir taip gerai užsienyje žinomą Vilniaus ar kitų postsovietinių šalių privalumą „pas jus gražios merginos…, todėl savaitgaliui atlėksime pas jus…”.

R. Šimašius atkerta, kad kritikos buvo labai mažai, o ji, jo nuomone, buvo arba „politiškai motyvuota“, arba išsakyta „labiau puritoniškai nusiteikusios visuomenės dalies“.

„Bet kiek aš apklausinėjau savo draugus, kolegas lietuvius ir nelietuvius, tai asociacijos negeros kilo tik tada, kai kažkas kitas jas įvardijo, bet ne žiūrint į pačią reklamą. Turbūt labai sunku įsivaizduoti, kaip sveiko mąstymo padoriam žmogui gali kilti asociacijos su sekso turizmu“, – stebėjosi R. Šimašius.

Vilniaus savivaldybės verslo plėtros ir turizmo agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė praėjusią savaitę sakė, kad su plakato autoriais bei reklamos mokykla „The Atomic Garden“ deramasi dėl idėjos išplėtojimo ir pritaikymo platesnei komunikacinei kampanijai.

Kaip turistams turėtų būti pristatomas Vilnius?

Peržiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...

Autorius: Ignas Jačauskas

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  BNS
Rodyti daugiau Turizmas

Karščiausios naujienos

Rusų kultūros diena

Rusų kultūros šventę Vilniuje oficialiai globos sostinės savivaldybė

Kategorija :  Miestas
0

Birželį sostinės Vingio parke vyksiančią Rusų kultūros šventę oficialiai globos Vilniaus savivaldybė. Meras Remigijus Šimašius informavo, kad savivaldybė birželio 9-ąją vyksiančiai šventei, kurią remia Rusijos  ambasada Lietuvoje, suteikė globojamo renginio statusą. „Kodėl Vilniaus savivaldybė leidžia Rusų dienas Vingio parke ir netgi suteikė globojamo renginio statusą? Todėl, kad negalime sau leisti, kad Vilniaus rusai manytų, jog jie nerūpi Lietuvai, o tik Kremliui. …

Dėl T. Narbuto g. pėsčiųjų tilto statybos darbų keisis troleibusų eismas

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad 2018 m. gegužės 26–27 dienomis dėl T. Narbuto g. numatomų pėsčiųjų tilto statymo darbų laikinai keisis 1-ojo, 3-iojo, 7-ojo, 9-ojo, 19-ojo maršrutų troleibusų darbo organizavimas. Nuo gegužės 26 d. 20.00 val. iki gegužės 27 d. 6.00 val. 7-ojo Pašilaičiai–Justiniškės–Žvėrynas–Stotis, 9-ojoKaroliniškės–Šeimyniškių g.–Šiaurės miestelis bei 19-ojo Pašilaičiai–Konstitucijos pr.–Antakalnis–Saulėtekis maršrutų troleibusai važiuos pakeistomis trasomis, o 1-ojo Karoliniškės–Žvėrynas–Stotis ir 3-iojo Karoliniškės–Žvėrynas–Šeimyniškių g. maršrutų troleibusai nekursuos. Gegužės 27 d. nuo 6.00 iki 22.00 val. 1-ojo, 7-ojo, 9-ojo ir 19-ojo maršrutų troleibusai važiuos įprastomis trasomis. Po 22 …

Paneriuose – 11-asis Gyvųjų maršas

Paneriuose trečiadienį vienuoliktą kartą vyks Gyvųjų maršo procesija, skirta pagerbti Holokausto aukų atminimą. Eitynės tradiciškai vyks nuo Panerių geležinkelio stoties iki Panerių memorialo. Tai kelio dalis, kuria ėjo Vilniaus geto kaliniai prieš žudynes Panerių miške. Renginyje taip pat dalyvaus užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Per Antrąjį pasaulinį karą naciai, dažnai talkinami lietuvių kolaborantų, išžudė apie 90 proc. iš daugiau kaip 200 …

Mini Maker Faire

Šią savaitę vyks smalsuolių, išradėjų ir technologijų entuziastų festivalis

Vilnius Mini Maker Faire 2018 – smalsuolių, išradėjų ir technologijų entuziastų festivalis, kuriame švenčiamas techninių kūrėjų ir pasidaryk pats judėjimas. Trečiąjame Vilnius Mini Maker Faire pamatysite keisčiausius vietos maker‘ių bendruomenėse (Technarium, Kaunas Makerspace, Padirbtuvės ir t.t.) sukurtus įrenginius ir instaliacijas. Iš B-Squad komiksų kūrėjo Ed Burgoon sužinosite, kas yra Tapigami. Popierinių lėktuvėlių lenktynėse pamėginsite aplenkti Gineso rekordininką John Collins (“The …

Vilniaus rajone startuoja seniūnijų sporto žaidynės

Gegužės 26-ą dieną Vilniaus rajone startuoja jau tradicija tapusios, kasmet vykstančios seniūnijų sporto žaidynės, kurios suburia kaimyninių seniūnijų gyventojus bendrai aktyviai veiklai ir sportiškam laisvalaikio praleidimui. Vilniaus rajono savivaldybė siekdama, kad gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamose vietose bei skatindama Vilniaus rajono gyventojų fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną ir mėgėjų sportą, kiekvienais metais organizuoja Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynes. Sporto žaidynės …