Pradžia Naujienos Turizmas Vilnius pristatomas kaip vienas karščiausių savaitgalio krypčių Europoje 2018-aisiais metais

Vilnius pristatomas kaip vienas karščiausių savaitgalio krypčių Europoje 2018-aisiais metais

1 minutė(s) skaitymo
Vilnius

Vilniaus žinomumas nesibaigė su šventėmis, kuomet sostinės Kalėdų eglė buvo pristatoma įvairiuose užsienio leidiniuose bei spaudoje kaip viena įspūdingiausių ir gražiausių ne tik Europos, bet ir pasaulio eglių. Metai tik prasidėjo, o Vilnius jau vėl minimas užsienyje.

„Metus pradedame puikiomis žiniomis Vilniui: šią savaitę jau du įtakingi Europos žiniasklaidos kanalai paskelbė Vilnių kaip vieną karščiausių 2018-ųjų kelionių krypčių!“ – nuotaiką keliančia žinia pasidalinta Vilniaus savivaldybės Facebook paskyroje.

Didžiausias Suomijos kelionių žurnalas MONDO paskelbė Vilnių karščiausia savaitgalio kryptimi 2018 (Best Weekend Getaway destination). Visą straipsnį rasite čia.

Populiarus Prancūzijos kultūros ir TV naujienų savaitraštis „Telerama“ Vilnių įtraukė į vieną iš dešimties rekomenduojamų krypčių trumpoms kelionėms 2018-aisiais. Visą straipsnį rasite čia.

Kaip sakoma, gera pradžia pusė darbo. Seksime ir toliau užsienio spaudą, kad galėtume jus informuoti apie panašias džiugias naujienas. Jei rasite pirmiau, tuomet siųskite mums info@madeinvilnius.lt ir būtinai nurodysime, kas atrado tokią žinią.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas Pelenis
Rodyti daugiau Turizmas

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar