MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Kalėdos 2017

Vienoje vietoje – šimtai įdomiausių lietuvių kūrėjų darbų

Paskutinės minutės Kalėdinių dovanų mugė „Uptown Christmas“, šiemet vyksianti net tris dienas – gruodžio 21-23 d., taps tikra švente moterims. Mugėje jų lauks ne tik didžiulis įdomiausių dizaino kūrinių pasirinkimas – nuo vienetinių drabužių iki originalių juvelyrinių dirbinių, bet ir… grožio salonas!

„Uptown Christmas: paskutinės minutės mugėje“ šiemet dalyvaus daugiau nei 120 kruopščiai atrinktų Lietuvos dizaino kūrėjų. Itin didelis pasirinkimas mugėje bus ieškantiems dovanų draugei, mamai, sesei ar netgi pačiai sau.

Moterys ir merginos vienoje vietoje ras didžiausią naujausias mados tendencijas atitinkančių dovanų pasirinkimą. Žiemai tobulas, šiltas, bet lengvas it pūkas striukes pristatys „The Basic“ drabužių kūrėjai. Dizaineriai „Koppa“ supažindins su dailiomis, pastelinėmis suknelėmis, „Hello Moon“ pristatys drabužiais su fosforo ir atšvaitų funkcijomis, minimalistinį stilių, skirtą miesto gyventojams – „3.14“ dizaineriai, „Burpt“ – aprangą, kurioje dominuoja juoda ir žemės spalvos, pabrėžiančios paprastumą, laisvės pojūtį ir paslaptingumą, besislepiantį skirtingose rankų darbo detalėse.

Jei spinta lūžta nuo drabužių, idėjų dovanai ar savęs nudžiuginimui bus galima ieškoti tarp gausybės juvelyrikos kūrėjų – nuo kerinčiai minimalistinių „Simona Samojauskaitė Jewellery“ rankų darbo papuošalų, „Make Heads Turn“ aksesuarų, išskirtinumu ir prabanga žėrinčių Adelės Dagytės kūrinių iki minimalistinio, urbanistinio dizaino keramikinių „Four5 Ceramics“ papuošalų bei medinių ir ne akmeninių „Propwood“ saulės akinių.

Jei nedrąsu prašauti renkant naują suknelę ar papuošalą, visada gera idėja dovanoti… naują rankinę ar kuprinę. Jų pasirinkimas taip pat apsuks galvą. „Uptown Christams“ mugėje dalyvaus kokybiškų, dailių ir patvarių kurpinių kūrėjai „Sugulovas“, „MadMona“, „Kartu“ ir daug kitų.

Jau antrus metus mugėje veiks „UFF“ grožio salonas be kainoraščio. Jame bus galima apsikirpti ar padailinti vyrui barzdą ir už šias paslaugas sumokėti tiek, kiek pačiam atrodys tinkama.

„Paskutinės minutės“ Kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ bus dovanų rojus ne tik moterims. Mugėje visi ras šimtus dovanų idėjų tiek vyrams, tiek vaikams, netgi mylimiems augintiniams. Šiemet mugė vyks gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Ketvirtadienį ir penktadienį nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį nuo 11 val. iki 19 val.

Daugiau Kalėdinių mugių mieste rasi čia: Kalėdinės mugės Vilniuje: kada ir kur jos vyks

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Surinktas rekordinis skaičius nupuoštų eglučių

Evaldas Činga

Šiais metais Vilniaus festivalis „Kalėdos sostinėje“ sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus

Evaldas Činga

„Knygų Kalėdos“ sulaukė rekordinio skaitytojų aktyvumo

Made in Vilnius

Katedros aikštėje susirinkusieji šventė stačiatikių Kalėdas

Paskutinė diena pasidžiaugti šventiniu Vilniumi

Donatas Andrijauskas

Šiandien Mokytojų namų kiemelyje šventė visai šeimai – „Lik sveika, Kalėdų eglute!“

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika