Pradžia Pramogos Kalėdos 2017 Vienoje vietoje – šimtai įdomiausių lietuvių kūrėjų darbų

Vienoje vietoje – šimtai įdomiausių lietuvių kūrėjų darbų

4 minutė(s) skaitymo
0

Paskutinės minutės Kalėdinių dovanų mugė „Uptown Christmas“, šiemet vyksianti net tris dienas – gruodžio 21-23 d., taps tikra švente moterims. Mugėje jų lauks ne tik didžiulis įdomiausių dizaino kūrinių pasirinkimas – nuo vienetinių drabužių iki originalių juvelyrinių dirbinių, bet ir… grožio salonas!

„Uptown Christmas: paskutinės minutės mugėje“ šiemet dalyvaus daugiau nei 120 kruopščiai atrinktų Lietuvos dizaino kūrėjų. Itin didelis pasirinkimas mugėje bus ieškantiems dovanų draugei, mamai, sesei ar netgi pačiai sau.

Moterys ir merginos vienoje vietoje ras didžiausią naujausias mados tendencijas atitinkančių dovanų pasirinkimą. Žiemai tobulas, šiltas, bet lengvas it pūkas striukes pristatys „The Basic“ drabužių kūrėjai. Dizaineriai „Koppa“ supažindins su dailiomis, pastelinėmis suknelėmis, „Hello Moon“ pristatys drabužiais su fosforo ir atšvaitų funkcijomis, minimalistinį stilių, skirtą miesto gyventojams – „3.14“ dizaineriai, „Burpt“ – aprangą, kurioje dominuoja juoda ir žemės spalvos, pabrėžiančios paprastumą, laisvės pojūtį ir paslaptingumą, besislepiantį skirtingose rankų darbo detalėse.

Jei spinta lūžta nuo drabužių, idėjų dovanai ar savęs nudžiuginimui bus galima ieškoti tarp gausybės juvelyrikos kūrėjų – nuo kerinčiai minimalistinių „Simona Samojauskaitė Jewellery“ rankų darbo papuošalų, „Make Heads Turn“ aksesuarų, išskirtinumu ir prabanga žėrinčių Adelės Dagytės kūrinių iki minimalistinio, urbanistinio dizaino keramikinių „Four5 Ceramics“ papuošalų bei medinių ir ne akmeninių „Propwood“ saulės akinių.

Jei nedrąsu prašauti renkant naują suknelę ar papuošalą, visada gera idėja dovanoti… naują rankinę ar kuprinę. Jų pasirinkimas taip pat apsuks galvą. „Uptown Christams“ mugėje dalyvaus kokybiškų, dailių ir patvarių kurpinių kūrėjai „Sugulovas“, „MadMona“, „Kartu“ ir daug kitų.

Jau antrus metus mugėje veiks „UFF“ grožio salonas be kainoraščio. Jame bus galima apsikirpti ar padailinti vyrui barzdą ir už šias paslaugas sumokėti tiek, kiek pačiam atrodys tinkama.

„Paskutinės minutės“ Kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ bus dovanų rojus ne tik moterims. Mugėje visi ras šimtus dovanų idėjų tiek vyrams, tiek vaikams, netgi mylimiems augintiniams. Šiemet mugė vyks gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Ketvirtadienį ir penktadienį nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį nuo 11 val. iki 19 val.

Daugiau Kalėdinių mugių mieste rasi čia: Kalėdinės mugės Vilniuje: kada ir kur jos vyks

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Kalėdos 2017

Karščiausios naujienos

„Vilniaus vandenims“ vadovaus Marius Švaikauskas

Didžiausiai Lietuvoje vandentiekio bendrovei „Vilniaus vandenys“ nuo šiol vadovaus Marius Švaikauskas. 10 metų vadovavimo patirtį turintį M. Švaikauską įmonės valdyba atvirame konkurse atrinko iš 40 pretendentų.   „Prieš daugiau nei porą metų išvedėme įmonę iš sąstingio, įmonė pradėjo dirbti pelningai, penktadaliu sumažinome vandens kainą, todėl dabar galiu kelti naujai įmonės vadovybei ambicingesnius tikslus. Pirmiausia sieksiu, kad įmonė sklandžiai vykdytų naujų vartotojų …

Susitiko Vilniaus ir Klaksviko miestų merai

Šiandien sostinės meras Remigijus Šimašius susitiko su Klaksviko miesto (Farerų salose) meru Jógvan Skorheim ir „KI Klaksvik“ futbolo klubo prezidentu Tumas‘u Lervig‘u. Antro pagal dydį miesto Farerų salose meras į Vilnių atvyko palaikyti salų futbolo komandos vakarykštėse rungtynėse su Vilniaus „Žalgirio“ klubu. J.Skorheim pasidžiaugė, kad atvyko kiek anksčiau ir skyrė kelias dienas apžiūrėti Vilniaus senamiestį, kuris jam labai patiko. Vakar …

Skelbiamas legendinės kavinės „Rotonda“ nuomos konkursas

Vienoje gražiausių Vilniaus vietų – Gedimino kalno papėdėje ladaise veikusi kavinė – ledainė „Rotonda“ išnuomojama viešo konkurso būdu – savivaldybė ieško naujų naujakurių! „Unikalioje vietoje esantis pastatas, tapęs savotiška Vilniaus legenda, laukia naujų nuomininkų. Kviečiame visus susidomėjusius ir turinčius išskirtines idėjas, kaip pastatas gali būti įveiklintas, teikti paraiškas. Įdomu tai, kad bus itin svarbi kokybė – kultūrinė programa, renginių įvairovė, …

Gitaristas Chrisas Ruebensas Kristupo vasaros festivalyje pristatys pirmąją solinę programą

Kompozitorius ir gitaristas Chrisas Ruebensas pradeda naują etapą – liepos 24 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks jo pirmosios solinės programos „Muy Bien, Adios!” pristatymas. Dešimtmetį Lietuvoje gyvenantis, kuriantis ir muzikuojantis belgas ištikimiems Kristupo vasaros festivalio lankytojams yra puikiai pažįstamas. 2012 m. atlikėjo įkurtas „Chris Ruebens Ensemble” gimė būtent šiame festivalyje, o ir vėliau muzikantas renginio publiką kviesdavo į vis naujus …