Pradžia Pramogos Kinas „Kinas po žvaigždėmis“ atskleidžia šios vasaros programą

„Kinas po žvaigždėmis“ atskleidžia šios vasaros programą

6 minutė(s) skaitymo
0
12,475

Jau aštuntą sezoną naktis su geru kinu kviečiantis praleisti „Kinas po žvaigždėmis“ skelbia pirmosios vasaros pusės programą ir atskleidžia, su kokiais filmais vasaros visi gero kino mylėtojai. Kaip visada žiūrovų laukia galimybė rinktis iš gausybės intriguojančių naujienų ir simpatijas jau spėjusių pelnyti kino salių favoritų. „Kinas po žvaigždėmis“ Valdovų rūmų kieme vyks birželio 1 – rugpjūčio 31 d.

Sezoną pradės į aštuoniolikto amžiaus pabaigos Londoną nukelianti „Meilė ir draugystė“ (Love & Friendship, 2016) – komiška drama, sukurta pagal šmaikščią, to meto visuomenės papročius pašiepiančią J.Austen prozą.

Pirmos vasaros dalies filmų repertuare rasime ir lietuviškų akcentų. „Kino po žvaigždėmis“ žiūrovų laukia bendros Baltijos šalių gamybos filmo „Apsimetėliai“ (Teesklejad, 2016), įtempto psichologinio trilerio, narpliojančio tamsiausius poros santykių niuansus, premjera.

Vasara bus itin dosni prancūziško kino gerbėjams. Filmo „Beatričės bučinys“ (Sage femme, 2016) premjeroje išvysime žavų Catherine Frot ir Catherine Deneuve duetą. Netikėtai tarp dviejų itin skirtingų moterų užsimezgęs ryšys primins, kad pradėti džiaugtis gyvenimu niekada nevėlu. Filme „Mano mama ir mūsų kūdikiai“ (Telle mère, telle fille, 2017) išvysime Juliette Binoche neįprastame komiškame amplua. Ji įkūnys besilaukiančią brandaus amžiaus, tačiau visai nesubrendusią moterį, gyvenančią kartu su savo taip pat besilaukiančia dukterimi.

Biografijų mėgėjus pradžiugins subtilus Stefano Cveigo, vieno garsiausių dvidešimto amžiaus pradžios Europos rašytojų portretas. „Stefanas Cveigas: atsisveikinimas su Europa“ (Stefan Zweig: Farewell to Europe, 2016) fiksuoja paskutinius į Braziliją Antrojo pasaulinio karo išvakarėse emigravusio rašytojo gyvenimo metus. Filmas atskleidžia vidinę saugiame prieglobstyje įsikūrusio, tačiau minčių apie naikinamo gimtojo Europos žemyno likimą kamuojamo, Stefano Cveigo dramą. Išankstinis filmo seansas vyks birželio 14 d.

Dar vienas biografiniais motyvais paremtas filmas – „Modė“ (Maudie, 2016) – šiltas pasakojimas apie niūriame Kanados kaime gyvenusios, artrito sužalotos Modės, tapusios garsia dailininke, sudėtingą gyvenimą ir netikėtą sėkmės istoriją. Nepaisydama judesius ribojančios negalios, aplinkinių skepticizmo ir brandaus amžiaus Modė nepailsdama ėmė į rankas teptuką ir kūrė ryškius, primityvių formų, liaudiškų motyvų paveikslus, taip nuspalvindama savo pilką kasdienybę.

   

Žiūrovų laukia ir daugybė publikos simpatijas užkariauti jau spėjusių filmų. Didžiausioje kino erdvėje po atviru dangumi bus galima išvysti humaniškojo Aki Kaurismäki komediją „Kita vilties pusė“, juodo humoro sklidiną Toddo Solondzo „Taksiuką“, jautrią François Ozono tarpukario dramą „Francas“, netradicinį Pablo Larraino Žaklinos Kenedi portretą, kaip visada spalvingą Pedro Almodóvaro žvilgsnį į moterų pasaulį, poetiškąjį Jimo Jarmuscho „Patersoną“, stilingą psichologinį Tomo Fordo trilerį „Naktiniai gyvuliai“ ir daugybę kitų pamėgtų kino meistrų darbų.

Bilietų kainos

Bilieto kaina 5,50 Eur
Moksleiviams, studentams, mokytojams 4 Eur
Senjorams, neįgaliesiesms 3 Eur
„Swedbank“ jaunimo programos dalyviams, „Pasakos“ kino klubo nariams 3 Eur

Seansai vyks Valdovų rūmų kieme, Katedros a. 4.

Seansų pradžia 22:30 val.

Žiūrovams rekomenduojame pasirūpinti šiltesne apranga ir apsauga nuo galimo lietaus.

Išankstinius bilietus įsigykite internetu Tiketa.lt ir Teatrai.lt sistemose, kino teatro „Pasaka“ kasoje (Šv. Ignoto g. 4/3) ar renginio vietoje likus valandai iki seanso pradžios.

Renginio vietoje atsiskaitymas TIK GRYNAISIAIS.

Nuolaidos taikomos bilietus įsigyjant kasoje.

„Kino mylėtojo“ kortelės turėtojai bilietus į renginį gali įsigyti TIK kino teatro „Pasaka“ kasoje.

Informacijos teiraukitės tel. 8 5 2611516.

Visą programą ir daugiau informacijos čia

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Kinas

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz