MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Kinas

Kino teatras „Pasaka“ prieš seansus lankytojus džiugins naujais muzikiniais klipais

„Lietuviški muzikiniai klipai yra verti daugiau nei Youtube“, – skelbia kino teatras „Pasaka“ ir nuošiol žada savo žiūrovams prieš filmo seansus dovanoti desertą akims ir ausims –  vis po naują lietuvišką muzikinį klipą.

Kino teatro muzikinis garso takelis bus atnaujinamas kiekvieną savaitę ir skambės prieš rodomus filmus. „Pasaka“ yra muzikantų pamėgta naujų klipų pristatymo erdvė.  Čia savo darbus jau yra rodę atlikėjai Saulius Prūsaitis, „Ba. “, grupė „Keymono“ ir kiti.

„Daugybė kino kūrėjų savo karjerą pradėjo nuo vaizdo klipų kūrimo. Norime atverti didįjį ekraną muzikiniams klipams, kurie, kaip ir visos mažojo kino meno formos, kartais lieka nepelnytai užmiršti, o lietuviškos muzikos kūrėjams suteikti papildomą platformą platesniam savo kūrybinių sumanymų pristatymui,“ – idėją apibūdino projekto autorė, kino teatro „Pasaka“ direktorė Andrė Balžekienė.

Naująjį muzikos sezoną kino teatre „Pasaka“ atidarys Justino Jaručio ir Monikos Pundziūtės dueto vaizdo klipas dainai „Stay with me”. Kinematografišką, vintažinės atmosferos vaizdo klipą režisavo pats dainos autorius Justinas Jarutis. Atlikėjui tai buvo pirmas režisūrinis darbas.

„Įkvėpimas klipui ir pati idėja kilo labai paprastai. Mėgstu paprastus muzikinius klipus, todėl savo muzikai norėjau sukurti dainos nuotaiką papildantį klipą. Pati daina man primena 1955-uosius metus, todėl ir klipas turėjo atrodyti lyg filmuotas tais laikais: nespalvotas, su tikromis emocijomis ir atlikimu,” – pasakojo J.Jarutis.

Kino teatras „Pasaka“ kviečia visus Lietuvos atlikėjus, žinančius, jog jų muzikiniai klipai nusipelno daugiau nei mažo Youtube langelio, siųsti savo darbų pavyzdžius el. paštu pasaka@kinopasaka.lt.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Filmas apie Europos parko kūrimą įtrauktas į oficialią tarptautinio kino festivalio programą

Evaldas Činga

Jaunuosius žiūrovus paliesiančios istorijos kvies kovoti „Už savus pasaulius“

Evaldas Činga

„Scanoramoje“ – modernus šiaurietiškas retro

Evaldas Činga

Garsiausia scena duše grįžta į didįjį ekraną

Evaldas Činga

Rekordinis „Kino po žvaigždėmis“ sezonas: seansai po atviru dangumi sutraukė per 20 tūkstančių žiūrovų

Made in Vilnius

YOMAYO diena uždarys vasaros sezoną

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika