Pradžia Pramogos Kinas Kino teatras „Pasaka“ prieš seansus lankytojus džiugins naujais muzikiniais klipais

Kino teatras „Pasaka“ prieš seansus lankytojus džiugins naujais muzikiniais klipais

3 minutė(s) skaitymo
0

„Lietuviški muzikiniai klipai yra verti daugiau nei Youtube“, – skelbia kino teatras „Pasaka“ ir nuošiol žada savo žiūrovams prieš filmo seansus dovanoti desertą akims ir ausims –  vis po naują lietuvišką muzikinį klipą.

Kino teatro muzikinis garso takelis bus atnaujinamas kiekvieną savaitę ir skambės prieš rodomus filmus. „Pasaka“ yra muzikantų pamėgta naujų klipų pristatymo erdvė.  Čia savo darbus jau yra rodę atlikėjai Saulius Prūsaitis, „Ba. “, grupė „Keymono“ ir kiti.

„Daugybė kino kūrėjų savo karjerą pradėjo nuo vaizdo klipų kūrimo. Norime atverti didįjį ekraną muzikiniams klipams, kurie, kaip ir visos mažojo kino meno formos, kartais lieka nepelnytai užmiršti, o lietuviškos muzikos kūrėjams suteikti papildomą platformą platesniam savo kūrybinių sumanymų pristatymui,“ – idėją apibūdino projekto autorė, kino teatro „Pasaka“ direktorė Andrė Balžekienė.

Naująjį muzikos sezoną kino teatre „Pasaka“ atidarys Justino Jaručio ir Monikos Pundziūtės dueto vaizdo klipas dainai „Stay with me”. Kinematografišką, vintažinės atmosferos vaizdo klipą režisavo pats dainos autorius Justinas Jarutis. Atlikėjui tai buvo pirmas režisūrinis darbas.

„Įkvėpimas klipui ir pati idėja kilo labai paprastai. Mėgstu paprastus muzikinius klipus, todėl savo muzikai norėjau sukurti dainos nuotaiką papildantį klipą. Pati daina man primena 1955-uosius metus, todėl ir klipas turėjo atrodyti lyg filmuotas tais laikais: nespalvotas, su tikromis emocijomis ir atlikimu,” – pasakojo J.Jarutis.

Kino teatras „Pasaka“ kviečia visus Lietuvos atlikėjus, žinančius, jog jų muzikiniai klipai nusipelno daugiau nei mažo Youtube langelio, siųsti savo darbų pavyzdžius el. paštu pasaka@kinopasaka.lt.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Kinas

Karščiausios naujienos

„Vilniaus vandenims“ vadovaus Marius Švaikauskas

Didžiausiai Lietuvoje vandentiekio bendrovei „Vilniaus vandenys“ nuo šiol vadovaus Marius Švaikauskas. 10 metų vadovavimo patirtį turintį M. Švaikauską įmonės valdyba atvirame konkurse atrinko iš 40 pretendentų.   „Prieš daugiau nei porą metų išvedėme įmonę iš sąstingio, įmonė pradėjo dirbti pelningai, penktadaliu sumažinome vandens kainą, todėl dabar galiu kelti naujai įmonės vadovybei ambicingesnius tikslus. Pirmiausia sieksiu, kad įmonė sklandžiai vykdytų naujų vartotojų …

Susitiko Vilniaus ir Klaksviko miestų merai

Šiandien sostinės meras Remigijus Šimašius susitiko su Klaksviko miesto (Farerų salose) meru Jógvan Skorheim ir „KI Klaksvik“ futbolo klubo prezidentu Tumas‘u Lervig‘u. Antro pagal dydį miesto Farerų salose meras į Vilnių atvyko palaikyti salų futbolo komandos vakarykštėse rungtynėse su Vilniaus „Žalgirio“ klubu. J.Skorheim pasidžiaugė, kad atvyko kiek anksčiau ir skyrė kelias dienas apžiūrėti Vilniaus senamiestį, kuris jam labai patiko. Vakar …

Skelbiamas legendinės kavinės „Rotonda“ nuomos konkursas

Vienoje gražiausių Vilniaus vietų – Gedimino kalno papėdėje ladaise veikusi kavinė – ledainė „Rotonda“ išnuomojama viešo konkurso būdu – savivaldybė ieško naujų naujakurių! „Unikalioje vietoje esantis pastatas, tapęs savotiška Vilniaus legenda, laukia naujų nuomininkų. Kviečiame visus susidomėjusius ir turinčius išskirtines idėjas, kaip pastatas gali būti įveiklintas, teikti paraiškas. Įdomu tai, kad bus itin svarbi kokybė – kultūrinė programa, renginių įvairovė, …

Gitaristas Chrisas Ruebensas Kristupo vasaros festivalyje pristatys pirmąją solinę programą

Kompozitorius ir gitaristas Chrisas Ruebensas pradeda naują etapą – liepos 24 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks jo pirmosios solinės programos „Muy Bien, Adios!” pristatymas. Dešimtmetį Lietuvoje gyvenantis, kuriantis ir muzikuojantis belgas ištikimiems Kristupo vasaros festivalio lankytojams yra puikiai pažįstamas. 2012 m. atlikėjo įkurtas „Chris Ruebens Ensemble” gimė būtent šiame festivalyje, o ir vėliau muzikantas renginio publiką kviesdavo į vis naujus …