MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Gretchen Lanham
Koncertai

Kelionė į save: industrinio roko atlikėjo „IAMX“ koncertas „Lofte“

Industriniame rajone įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ vasario 2-ąją kviečia visus palinguoti pagal lyriškas gotiškas natas drauge su ilgai lauktu svečiu iš Jungtinės Karalystės – „IAMX“.

Ekstravagantiškasis muzikantas Chris’as Corner’is, kitaip žinomas kaip „IAMX“, pristatys naująjį albumą „Alive In New Light“, kuris nupiešia išties jautrų atlikėjo portretą.

Dar gruodžio viduryje pristatęs singlo „Mile Deep Hollow“ muzikinį klipą, menininkas teigė praėjęs tikrą pragarą tam, kad atskleistų sakralų savo paties vidinį atgimimą, kuris poetiškai vaizduojamas naujausiame Chris’o kūrinyje.

Ši daina giliai paliečia tamsiausias sielos kerteles bei puikiai apibrėžia C. Corner’io vidinius demonus, su kuriais jam teko kovoti ne vienerius metus. Pats muzikantas kūrinį laiko Ode, kurią jis skiria visiems savo gerbėjams, kurie palaikė jį sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Singlas neliko nepastebėtas britų televizijos „ABC TV“ serialo „How To Get Away With Murder“ kūrėjų, kurie „IAMX“ dainą įtraukė į savo garso takelius bei sutiko, kad „Mile Deep Hollow“ yra viena geriausių atlikėjo iki šiol sukurtų dainų.

Vaizdo klipas parodo eklektiškai turtingą vizualinę kelionę po vidinį „IAMX“ pasaulį, o teatrališkai mįslingos šviesos ir tamsos kovos žiūrovus nubloškia į transo būseną, kur kiekvienas tampa C. Corner’io ego mirties liudytoju. 

Atgimęs ir išgyvenęs naujas šviesas, „IAMX“ atkūrė pažeidžiamumą ir prasmę tiek savyje, tiek aplinkiniame pasaulyje.

Dainos žinutė šlovingai atskleidžiama paskutiniuose klipo kadruose, kuomet C. Corner’is sudaužo stiklinę sieną, kuri taip ilgai jį skyrė nuo realybės.

Ilgai lauktas „IAMX“ koncertas vyks šių metų vasario 2-ąją, menų fabrike „Loftas“, kur kiekvieną iš atėjusių užvaldys muzikiniai išgyvenimai ir tamsiosios pusės prisijaukinimas.

Daugiau informacijos apie koncertą Vilniuje: https://www.facebook.com/events/743824225967956/

Bilietai į koncertą: https://tickets.paysera.com/lt/event/iamx-uk-at-loftas

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Kongresų rūmuose – nemokamas valstybinio simfoninio orkestro koncertas

Donatas Andrijauskas

Sunku patikėti, kad tai įmanoma: 7 geriausi „The Illusionists“ numeriai

Evaldas Činga

Naujajame Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro pusmetyje – ir naujos koncertų salės

Evaldas Činga

Filharmonijos salė uždaryta remontui, koncertai keliami į kitas erdves

Donatas Andrijauskas

Muzikos topus užkariavusi ukrainietiška grupė „Kazka“ koncertuos „Lofte“

Evaldas Činga

Koncertinė programa „Late Junctions“ – naujametinė grožio ir ramybės oazė

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika