MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Koncertai

Retai Lietuvoje matomi „Keymono“ šį pirmadienį kviečia atsipalaiduoti (VIDEO INTERVIU)

Šįvakar, kovo 12-ąją, menų fabriko „Loftas“ „Local Mondays“ pirmadienio renginių serijos scenoje – energija, pozityvumas ir įkvėpimas su grupe „Keymono“.

„Keymono“ susikūrė prieš 15 metų trimitininkas Aurimas ir saksofonistas Alvydas davė pradžią unikaliai muzikinei kelionei, kuri, prie bendraminčių prisijungus ritmo atnešusiam Marijui ir išskirtinio vokalo savininkei Daivai, atvedė grupę į „Keymono“. Šiandien jie – ne tik Lietuvoje, tačiau ir pasaulyje pripažinta grupė, po ilgų ieškojimų grojanti šiltą ir jaukų elektroninį soulą.

Jūsų dėmesiui – trumpas ir smagus video interviu su „Keymono“ apie pirmadienius, patarimus, kaip jį išgyventi ir kodėl verta laukti „Lofte“ vykstančių koncertų.

„Local Mondays“ renginių serija draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimoms, ir gyvūnams, ir vaikams. Vaikams iki 8 metų įėjimas į koncertus nemokamas.

Šiandien „Local Mondays“ duris atvers 18.30 val. Įėjimo kaina: 3 euras su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 5 eurai. Bilietus galima įsigyti internetu goo.gl/smzVjV arba prie durų. „Local Mondays“ koncertą vilniečiai ir miesto svečiai ras menų fabrike „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Šeštadienį Vilniuje – „Brainstorm“ koncertas: „Džiaugiamės grįždami į Lietuvą“

Evaldas Činga

Maestro Gintaras Rinkevičius apie Liną Adomaitį: Tikras artistas visada spinduliuoja gyvą energiją

Evaldas Činga

Iraniečių maištas skleidžiasi ir Lietuvoje

Evaldas Činga

Hipnotizuojantis Andriaus Žlabio fortepijonas

Evaldas Činga

VU kamerinis orkestras kviečia į koncertą ,,Rudens serenados”

Evaldas Činga

Pirmadienio vakarą – pirmasis solinis „Colours of Bubbles“ koncertas „Lofte“

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika