Pradžia Pramogos Koncertai „Senamiesčio muzika“ – visą vasarą Mokytojų namų kiemelyje skambės bardų muzika

„Senamiesčio muzika“ – visą vasarą Mokytojų namų kiemelyje skambės bardų muzika

2 minutė(s) skaitymo
0
772

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ pradeda visą vasarą truksiantį koncertų ciklą „Senamiesčio muzika“, kuriuo metu kvies pasiklausyti mėgstamų atlikėjų ir praleisti jaukius muzikinius vakarus Vilniaus mokytojų namų kiemelio vasaros terasoje. Septynių koncertų cikle organizatoriai kvies pasiklausyti gražiausių spektaklių dainų iš muzikinės programos „Ten seneliai jauni“ su A.Giniočiu, A.Kaniava, S.Mickiu ir G.Storpirščiu, Kosto Smorigino autorinės kūrybos, Domanto Razausko ir grupės VOS VOS naujos programos. O paskutinis vasaros mėnuo padovanos tris šaunius renginius: 9-ąjį „Bardai LT“ gimtadienį,  Rolando Kazlo ir PAKELEIVIŲ „Vasaros dainų  kolekciją“ bei Andriaus Kaniavos kompaktinės plokštelės „Laivas restoranas“ pristatymo koncertą.

Jau tradiciškai pirmajame ciklo koncerte besibaigiančio pavasario proga į Vilniaus mokytojų namų kiemelį sugrįžta mylimas dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava su ištikimais savo scenos bendražygiais – Sigitu Mickiu (klavišiniai) ir Aleksandru Ten (gitara).

Jaukūs pokalbiai, nuoširdžiai atliekamos dainos, gilūs ir prasmingi tekstai, apipinti pačiomis gražiausiomis melodijomis neleis liūdėti ir kvies smagiai pasibūti vis labiau šylantį pavasario vakarą. Koncerte laukiami visi Andriaus Kaniavos talento gerbėjai bei tie, kas pirmą kartą klausysis dainuojančio aktoriaus dainų. Andriaus Kaniavos koncertas – geriausios nuotaikos užtaisas kiekvienam apsilankiusiam.

… O mes pričiupsim pavasario vėją!…

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Koncertai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz