Pradžia Pramogos Koncertai Vienintelę saulėtą šios savaitės dieną – Kazimiero Likšos koncertas „LRT Opus terasoje“

Vienintelę saulėtą šios savaitės dieną – Kazimiero Likšos koncertas „LRT Opus terasoje“

3 minutė(s) skaitymo
0
965

Šiandien, liepos 10-ąją, „LRT Opus terasoje“ klausytojams savo dainas dovanos muzikantas, dainų ir tekstų kūrėjas Kazimieras Likša su grupe. Laikas ir vieta nesikeičia, kaip visada – pirmadienį nuo 19 val. „LRT Opus terasoje“, menų fabriko „Loftas“ kieme.

Po grupės „Karma“ išsiskyrimo 2015 metų pradžioje praėjus jau daugiau nei dviem metams, idėjinis kolektyvo lyderis ir solistas Kazimieras Likša laiko ilsėtis neturėjo. Per šį laiką buvusios grupės lyderis K. Likša įrašė ir visoje Lietuvoje pristatė debiutinį solinį albumą „Per pusę“.

Į koncertą „LRT Opus terasoje“ kviečiami visi, kurie nori susipažinti su naujuoju Kazimiero keliu ir prisiminti tai, kas jau buvo pamilta grupės „Karma“ laikais. Tie, kurie yra buvę nors viename Kazimiero koncerte, puikiai žino, jog nuoširdumas ir energija – pagrindiniai elementai.

„Lauksiu visų. Be žmonių, kurie klauso muzikos – nieko nebūtų. Tik jie ir sukuria muzikanto vertę. Jums atiduosiu visą save. Iki pasimatymo koncerte“, – klausytojų laukia Kazimieras Likša.

Į menų fabriko „Loftas“ kiemą sugrįžusi „LRT Opus terasa“ veiks visą vasarą. Iki pat rugpjūčio pabaigos erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyksta įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, vakarėliai iki ryto, grilyje čiršlą gardūs patiekalai ir liejasi muzika.

Terasa veikia nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pirmadieniais terasoje vyksta gyvo garso koncertai, ketvirtadieniais – elektroninės muzikos vakarėliai iki paryčių, o kitomis dienomis terasoje svečių laukia laisvalaikio pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės.

Šiandien „LRT Opus terasa“ duris atvers 19.00 val.  Įėjimo kaina: 1 euras su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 3 eurai. Bilietus bus galima įsigyti prie durų. „LRT Opus terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras menų fabriko „Loftas“ kieme, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Koncertai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz