Pradžia Pramogos Laisvalaikis Liepkalnis – vasaros pramogų parkas visai šeimai

Liepkalnis – vasaros pramogų parkas visai šeimai

1 minutė(s) skaitymo
0
3,279

Ar girdėjote? Liepkalnis, taip, tas kalnas Vilniuje vos 5min. nuo senamiesčio, kur žiemą veikia trasos slidininkams ir snieglentininkams, jau veikia ir vasarą.

Atvykus čia nuobodžiauti tikrai neteks – laukia įvairios pramogos, kurios sudomins ir pralinksmins tiek pačius mažiausius tiek ir suaugusiuosius. Tik Liepkalnyje rasite plačiausią spektrą pramogų: tramplynų batutai, karstynių parkas, pripučiamos pilys, vaikų kambarys, kalnų paspirtukai.

 

Taip pat unikalios pramogos, kurių nerasite niekur kitur Vilniuje: vaikų širdis pavergę linksmieji nusileidimai nuo kalno pripučiamomis padangomis ir net dvi vasaros rogučių trasos, sumontuotos rytiniame kalno šlaite.

Čia taip pat galite išbandyti sparčiai populiarėjančius „off-road“ elektrinius dviračius ir patyrinėti Pavilnių regioninį parką mūsų sudarytu maršrutu – esame įsitikinę, kad apylinkių vaizdai ir kintantis kraštovaizdis nustebins gamtos įvairove. Po visų pramogų jūsų lauks kavinė su erdviomis terasomis ir nuostabiu vaizdu į Pavilnių parko žalumą. Liepkalnis – naujų pramogų erdvė jums ir visai jūsų šeimai.

  • Rytoj – vaikų slidinėjimo varžybos Liepkalnyje

    Liepkalnio slidinėjimo mokykla ir Lietuvos kalnų slidinėjimo federacija kviečia į Vaikų sl…
  • Slidinėjimo entuziastų jau laukia Liepkalnis

    Vakar visus norinčius čiuožinėti jau pakvietė Liepkalnio žiemos slidinėjimo trasos. Kol ka…
Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Laisvalaikis

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz