MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Parodos

Ką Vilniaus pavežėjai galvoja apie meną? (video)

MO muziejus pakvietė pirmąją parodą pamatyti Vilniaus miesto pavežėjus ir vairuotojus. Būtent jie daugiausia laiko praleidžia Vilniaus gatvėse ir bendrauja su miestiečiais bei miesto svečiais. O ką jie mano apie muziejų ir meną?

„MO muziejus yra atviras muziejus – skirtingiems požiūriams, interesams, išsilavinimui, idėjoms ir, žinoma – nuomonėms. Todėl savo nuomonę apie meną pakvietėme pasakyti Vilniaus miesto taksi vairuotojus. Norime sužinoti, ką jie mano apie meną ir norime jiems parodyti, kas yra MO muziejus. Tikime, kad jie skleis žinią apie mus. Pakvietėme juos į pirmąją MO parodą, kad susidarytų savo nuomonę apie ją ir papasakotų būsimiems keleiviams“, – pristatydama iniciatyvą teigia MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė.

Ką vairuotojai mano apie meną ir kokie jų įspūdžiai po apsilankymo MO muziejuje, galite pamatyti čia:

MO muziejus, įkurtas asmenine mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva, beveik dešimtmetį veikė kaip muziejus be sienų. Sukauptą 5000 modernaus ir šiuolaikinio meno kūrinių kolekciją sudaro Lietuvos dailės aukso fondas nuo XX a. 6-ojo dešimtmečio iki šių dienų.

Nuo 2018 m. spalio 18 dienos MO tampa gero laisvalaikio vieta. Čia užsukti kviečia parodos, kinas, edukaciniai užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai, skirti įvairioms amžiaus grupėms. Vienas iš MO tikslų yra burti aktyvią bendruomenę – MOdernistus – kurie palaiko MO idėją ir padeda kurti naująjį muziejų drauge.

Panašūs pranešimai

Europos parko ekspoziciją papildė Islandijos menininkės kūrinys – plieno, akmens ir sidabro instaliacija

ELTA

Nacionalinėje dailės galerijoje menininkas susitinka su verslininkais

Donatas Andrijauskas

Agnė Kišonaitė atidarė pirmąją savo autorinių kilimų parodą „Paukščiai“

Evaldas Činga

MO muziejuje vizualiųjų menų ir muzikos sintezė

Evaldas Činga

Vilniaus paveikslų galerijoje atidaroma XIX a. fotografijų paroda “Juozapas Čechavičius ir jo epocha fotografijoje”

Evaldas Činga

2020 metais duris atvers visiškai atsinaujinęs Energetikos ir technikos muziejus

Evaldas Činga

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika