MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Parodos

„Lofte“ vyksta garsiojo klubo „Berghain“ apsaugininko fotografijos paroda

Istorinis įvykis – visą mėnesį Vilniuje tvyros berlynietiška BERGHAINO dvasia.

Kultinis Berlyno klubas, kurio vardą su jauduliu taria galybė naktinio gyvenimo gerbėjų visame pasaulyje, visad garsėjo ne tik laukiniais techno vakarėliais, bet ir negailestingai griežta reiverių atranka prie durų. O už šią atsakingas – legendinis, pats jau personažas bounceris Sven Marquardt.

Įkvėptas beprotiškų, drąsių ir ekstravagantiškų Berghaino reiverių, Svenas rado save fotografijoje ir nustebino net reikliausius fotografijos kritikus savo kvapą gniaužiančiais, įspūdingo dydžio portretais.

Su savo fotografijų paroda FUTURE’S PAST Svenas viešėjo šimtuose galerijų ir miestų, ir štai pagaliau – atvyksta į Vilnių! Jo paroda visą mėnesį, balandžio 13 – gegužės 3, vyks menų fabrike LOFTAS.

„Kiekviena Sven’o Marquardt’o nuotrauka skelbia rudens pradžią“, – kartą vykusiai pastebėjo Christoph Tannert, Berlyno Künstlerhaus Bethanien meno vadovas. Marquardt’o darbai iš pirmo žvilgsnio atšiaurūs, griežti, aštrūs, provokuojantys, tačiau tuo pat metu jie yra laisvi, švarūs bei nuoširdžiai atviri. Nuolat besikeičiantis, laisvas ir intensyvus Berlyno kultūrinis ir subkultūrinis gyvenimas suformavo tiek aštrų ir taiklų fotografo žvilgsnį, tiek jo personažą – laisvą ir atvirą „naktinį“ gyventoją – naktinių klubų apsaugininkai, didžėjai, „naktinės plaštakės“, subkultūrų atstovai ir pan.

S. Marquardt’o fotografija tuo pačiu metu yra ir klasikinė ir šiuolaikinė, ir avangardinė ir futuristinė, ir praeities ir ateities. Pavojingai atviri žvilgsniai, pusiau nuogi, beveik visada tiesiai į žiūrovą (fotografą) žvelgiantys herojai, surežisuotos, simbolistinės scenos, išryškinti aksesuarai – visa tai apibrėžia vieno įdomiausių ir išskirtiniausių ne tik Berlyno, bet ir visos Vokietijos fotografo darbus.

DARBO LAIKAS:
Balandžio 13 – Gegužės 3
Darbo dienomis: 16 – 20 val.
Savaitgaliais: 12 – 19 val.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

D. Grybauskaitė apie MO muziejaus atidarymą: tai šimtmečio dovana Lietuvai

BNS

MO muziejaus atidarymo renginiai – kaip išsirinkti?

Donatas Andrijauskas

F.Šaliapino buldogai – ukrainiečio I.Gubskio parodoje Vilniuje

Donatas Andrijauskas

Šv. Kazimiero gerbimo istorijos šedevrus bus galima išvysti nemokamai

ELTA

Parodoje „Menas interjerui ‘18“ pristatyti 28 menininkai: kviečia į susitikimų su autoriais maratoną

Evaldas Činga

Prasidėjo 24-oji tarptautinė paroda „Baldai. Interjeras. Dizainas“

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika