MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Litai
Parodos

Naujos parodos atidarymas Pinigų muziejuje

2018 m. vasario 14 d., trečiadienį,  Pinigų muziejuje pradės veikti nauja paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti „Lietuvos respublikos 1918 – 1940 metų istorijos fragmentai“. Parodą sudarys Lietuvos banko Pinigų muziejaus ir privačių kolekcininkų Eugenijaus Ivanausko, Zigfrido Jankausko ir Viliaus Kavaliausko rinkinių.

Tą pačią dieną 16 val. Pinigų muziejuje įvyks parodos pristatymas, kuriame dalyvaus kolekcininkai, Pinigų muziejaus ir Lietuvos banko atstovai.

Parodoje bus atspindėti svarbiausi 1918 – 1940 m. Lietuvos istorijos fragmentai: valstybės atkūrimas, kovos už Lietuvos laisvę, Klaipėdos krašto prijungimas ir t.t. Didelis dėmesys skiriamas iškilioms asmenybėms: jonui Basanavičiui, S. Dariui ir S. Girėnui, svarbiausioms institucijoms: Prezidentui, kariuomenei.

Parodoje ne tik išvysite unikalių to laikotarpio eksponatų (žemėlapiai, bareljefai, vėliavos, uniformos, valstybiniai apdovanojimai ir kt.), taip pat šių laikų numizmatinės vertybės atspindinčios 1918 – 1940 m. Lietuvos laikotarpį.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Pinigų muziejuje pristatytos dvi naujos ekskursijos

Donatas Andrijauskas

Pristatyta naujausia Pinigų muziejaus knyga

Donatas Andrijauskas

Kolekcinė moneta bus pristatyta Pinigų muziejuje

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika