Šiemet lapkričio 9-10 d., Vilniuje, menų fabrike „Loftas“, vyksianti kūrybiškumo ir ateities tendencijų konferencija „What’s Next?“ skelbia išankstinių bilietų prekybą. Nuo šiandien inovacijomis, kūrybiškumu ir verslumu besidomintieji galės įsigyti pigiausius bilietus į konferenciją. Juos galima įsigyti čia: goo.gl/5F9z5C Vėliau bilietai brangs.
VIDEO: https://youtu.be/EcLmHmt1Ybc

Šiemet ateities tendencijų žemėlapiu tapsiančios „What’s Next?“ konferencijos turinys buvo sudarytas, remiantis pasaulyje autoritetingų tendencijų prognozavimo agentūrų analizėmis (Trend Reports) ir atkreipiant dėmesį į naujausias technologijas, naujus verslo ir kūrybiškumo modelius. Pasirinktos tendencijos, kurios gali paveikti kūrybinių industrijų vystymąsi pritaikant inovacijas: „Bendrakūryba“, „Kūrybiškas vadovavimas“, „Neurodizainas“, „Kriptovaliutos“, „Tendencijų prognozavimas“,, „Įtraukiančios technologijos“, „Kūrybiškas mąstymas“, „Skaitmeninės bendruomenės“, „Sužaidybinimas“ ir kitos.

„Konferencijos pranešėjai taip pat buvo atrenkami konsultuojantis su industrijos specialistais, partneriais, savo sričių ekspertais. Atrankos metu orientavomės ne tik į „didelius ir jau daug pasiekusius“, bet ir tuos, kurie dar tik atradinėja, kas naujo kyla ir tuos, kurie yra srities entuziastai,“ – pasakoja viena konferencijos organizatorių Živilė Diawara.

Šiemet abi dienas ant konferencijos scenų lips vienas kitą papildantys pranešėjai, kurių karjeros gniaužia kvapą, patirtys įkvepia, o patarimai skatina imtis pokyčių patiems.

Vienas jų – Sergey Tsyptsyn. Jis yra tarptautinės kompiuterinės grafikos konferencijos „CG Event“ vadovas. Daugiau nei 10 metų jis organizuoja kompiuterinės garfikos kursus ir sukūrė kompiuterinės grafikos „bibliją“ visiems 3D vartotojams – knygą „Understanding Maya“. Jis taip pat dirba laisvai samdomu konsultantu ir techniniu vadovu įvairiuose projektuose ir studijose.

Žmonėms, kurie domisi naujausiomis medijos technologijomis, „blockchain“ ir kriptovaliutomis, bus itin aktualus Pavel Muntyan pranešimas. Jis yra animacijos prodiuseris ir legendinio projekto „Mr. Freeman“ varomoji jėga. 2008 metais Pavelas įkūrė animacijos studija „Toonbox“, kurioje šiuo metu dirba prodiuseriu ir kūrybiniu rašytoju. Konferencijoje P. Muntyan atskleis, kaip kūrybinių industrijų atstovui prisijaukinti ir pasinaudoti „blockchain“ technologija bei kaip kryptovaliutomis uždirbti iš savo kūrybos.

Konferencijoje „bendrakūrybos“ idėją pristatys danai Bo Blaabjerg ir Marie Præst Schlosser iš „The Kaospilots“. Tai yra kūrybinė organizacija, kurią sudaro 100 taisyklių laužytojų vienijanti mokykla ir konsultavimo įmonė, teikianti lyderystės, inovacijų ir kūrybiškumo mokymo programas. Remdamiesi „The Kaospilots“ ir „Kaospilot Hive“ patirtimis, Bo ir Marie konferencijoje pateikdami skirtingus bendrakūrybos būdų pavyzdžius, praktiškai įgyvendintus pačių, sieks įrodyti, kad bendrakūrybiškumo metodai yra inovatyvių verslų ir kūrybos įmonių ateitis.

Mokymų kompanijos vadovas Mindaugas Žebrauskas „What’s Next?“ konferencijoje pristatys 10 klausimų, kurių kiekvienas norintis tapti unikaliu turėtų paklausti savęs prieš mirtį. Konferencijoje pranešimus taip pat pristatys Thomas Plantenga iš „Vinted“, pasakosiantis apie skaitmenines bendruomenes, prekių ženklų strategė Clare McNally pasakos apie kūrybinį mastymą. Su įtraukiančiomis technologijomis supažindins „ILM“ agentūros kūrybos vadovas Jama Jurabaev iš Londono, su žaidimų industrija –„TeleSofto“ atstovas Artūras Rumiancevas, o „Be&Do“ verslo konsultavimo įmonės partneriai ir strategai Andrius Grigorjevas ir Gediminas Užkuraitis papasakos apie tendencijų prognozavimą. Dar daugiau konferencijos pranešėjų bus atskleista jau netrukus.

„What’s Next?“ konferencijoje dalyvių lauks ir ypatingai daug dėmesio kasmet sulaukia inovacijų bei dizaino parodų salė, kurioje visi galės iš arti pažinti bei patys išbandyti naujausius technologinius ir kūrybinius išradimus. Abi konferencijos dienos taip pat žada įdomią programą. Konferencijos atidarymo rytą, lapkričio 9-ąją, „What’s Next?“ vyks kontaktų pusryčiai, o penktadienio vakare – uždarymo vakarėlis „The Atomic Garden“ kūrybos namuose.

Šiemet lapkričio 9-10 d. vyksianti „What’s Next?“ skirta kūrybinių sektorių atstovams, taip pat verslo, mokslo ir technologijų žmonėms, kurie domisi kūrybiniais sprendimais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist