Pradžia Pramogos Renginiai Savaitgalio renginių TOP 10 (2-asis metų savaitgalis)

Savaitgalio renginių TOP 10 (2-asis metų savaitgalis)

7 minutė(s) skaitymo
0

Pristatom šio savaitgalio (sausio 12 d. – sausio 14 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. LIETUVOS LAISVĖS GYNĖJŲ DIENOS MINĖJIMAS

Kur? Įvairios vietos Kada? Sausio 11-17 d.

Lietuvoje šios savaitės pabaigoje minimos 27-osios Laisvės gynėjų dienos metinės.

Sausio 13-oji Lietuvoje minima kaip Laisvės gynėjų diena, pagerbiant žuvusiuosius 1991 metų sausio 13 dieną per sovietų kariuomenės veiksmus Vilniuje.

Daugiau apie renginį čia.

2. „LAISVĖS KODAS 13“ | Virtuali kelionė į sausio 13-osios naktį

Kur? TV bokštas Kada? Sausio 12-21 d.

LAISVĖS KODAS 13 dalyvis ne tik pateks į lemtingą naktį, bet ir turės priimti sprendimus – visos patirties metu jį persekios sudėtinga dilema – ar atlikti žurnalisto darbą, vaizdo kamera fiksuoti sovietinės armijos agresiją prieš beginklius žmones ar padėti sužeistiesiems.

Daugiau apie renginį čia.

3. TARPTAUTINIS TEATRO FESTIVALIS VAIKAMS IR JAUNIMUI „KITOKS“

Kur? Menų spaustuvė Kada? Sausio 10-17 d.

sausio 10 – 17 d. Menų spaustuvę okupuoja vaikai ir KITOKS teatras! Šiais metais į „Menų spaustuvės“ rengiamą festivalį atvyksta scenos menų trupės iš Belgijos, Prancūzijos, Danijos, Vokietijos bei Lietuvos.

4. EISENA SAUSIO 13-OSIOS AUKOMS ATMINTI

Kur? Prie Vilniaus Antakalnio poliklinikos Kada? Sausio 12 d. (penktadienis) 19:00 val

Kviečiame visus patriotiškai nusiteikusius Lietuvos piliečius dalyvauti tradicinėje eisenoje, skirtoje pagerbti žuvusiems per 1991 Sausio 13-osios įvykius.

Eisenos dalyviai renkasi 2018 sausio 12 dieną, 19:00 prie Antakalnio poliklinikos (Antakalnio g. 59), nuo kur pajudės link Antakalnio kapinių.

Atsineškite deglą ir žvakučių, atsiveskite draugus ir artimuosius.

5. NEMOKAMOS EKSKURSIJOS LIETUVOS NACIONALINIAME MUZIEJUJE

Kur? Lietuvos nacionalinis muziejus Kada? Sausio 13 d. (šeštadienis) 13:00 val

Lietuvos nacionalinio muziejaus ekskursijų vadovai sausio ir vasario mėnesiais šeštadieniais kvies į nemokamas ekskursijas, kurios supažindins su gausiausiu baltų archeologijos paveldu, leis pasinerti į didingą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikotarpį, trukusį 500 metų, nusikelti į laikus, kai siautė permainų uraganas – buvo keičiamos valstybių sienos ir žmonių savimonė.

Daugiau apie renginį čia.

6. SPEKTAKLIS „X TAVYJE“

Kur? Planetariumas Kada? Sausio 12 d. (penktadienis) 18:00 val.

Gruodžio 2 d. ir sausio 12 d. Vilniaus universiteto planetariume teatro judėjimas „Bad Rabbits“ pristatys asmeninių patirčių spektaklį „X tavyje“. Nuolat ieškodami naujų teatro raiškos priemonių šį kartą „Bad Rabbits“ kūryboje išbando teatro terapijos priemones.

„X tavyje“ padės suvokti prisiimamus vaidmenis savo gyvenime ir įvardinti kiekvieno asmeninį  herojų, kintamąjį – X. Spektaklio žiūrovai pateks į aplinkybes, kuriose atsiskleis jų gyvenimo vaidmenys, o panirę į gongų garsus pamėgins susapnuoti savo didžiosios kelionės sapną – susidūrimą su savo baime.

7. ŠVENTINĖ VAKARIENĖ SU GERIAUSIAIS LIETUVOS VIRTUVĖS ŠEFAIS

Kur? Restoranas „Amandus“ Kada?  Sausio 14 d. (sekmadienis) 19:00 val.

Profesionaliausi Lietuvos virtuvės šefai kuria mums skonių šventę ir kviečia į išskirtinę vakarienę, kuri vyks restorane „Amandus“.

Pasinersime į jaukią erdvę, nustebinsime novatoriškais sprendimais, pasidžiaugsime išradingais patiekalais, burnoje tirpstančiais naujais skoniais, praplėsime žinias apie pasaulines gastronomijos madas.

BAF. Maistas

8. Sekmadieninis žygelis Verkių regioniniame parke

Kur? Verkių rūmai Kada? Sausio 14 d. (sekmadienis) 13:00 val

Sausio 14 d. (sekmadienį) organizuojamas pėsčiųjų žygis po Verkių regioninį parką. Visi norintys pažygiuoti susitinka 13 val. Žaliųjų ež. gatvėje, automobilių aikštelėje, prie Verkių rūmų. Verkių regioninio parko takais žygeiviai per 3 val. įveiks iki 10 kilometrų. Žygiui vadovaus Marius Trapnauskas 8674 19034. Visus maloniai kviečiame prisijungti. Žygis NEMOKAMAS.

9. O MES STOVĖSIM IR NEDREBĖSIM

Kur? Užupio aikštė Kada? Sausio 13 d. (šeštadienis) 18:00 val

Kaip ir praėjusiais metais padainuokime tiems, kurie dėl mūsų dainavo! Sausio 13-osios vakarą kviečiame nuo Užupio Angelo darnia eisena kartu žygiuoti ir užkopti ant Gedimino kapo kalno, uždegti Amžinąją ugnį ir kartu padainuoti. Tegul amžinai mūsų žemėje skamba lietuviškas žodis. Te nieks nesikėsina jo nutildyti.

10. TARPTAUTINIO VAIKŲ IR JAUNIMO MENINĖS RAIŠKOS KONKURSO „MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2018“

Kur? Rotušė Kada? Sausio 14 d. (sekmadienis) 10:00 val

Tarptautinis konkursas „Muzikos talentų lyga 2018“ vyks jau 4-tą kartą. Sulaukęs milžiniško populiarumo tarp Lietuvos ir užsienio jaunųjų atlikėjų, šis renginys kasmet sulaukia per 1000 atlikėjų iš daugiau nei 12 pasaulio šalių. „Muzikos talentų lyga“ dalyvių ir pedagogų ypatingai gerai vertinamas konkursas dėl organizacinių aspektų bei renginio kokybės: garsas, apšvietimas, scenografija atitinka aukščiausio lygio renginio lygį. Laureatų koncertai filmuojami ir transliuojami LRT kultūros kanalu.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Renginiai

Karščiausios naujienos

Vilniaus meras populiarina ploggingą – šiukšlių rinkimą bėgant

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien akcijoje DAROM dalyvavo kitaip – ploggino. Tai – Švedijoje gimęs ir sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis užsiėmimas, kurio metu žmonės bėgdami renka pakeliui pasitaikiusias šiukšles: ir pasportuoja, ir sutvarko aplinką. „Noriu pasiūlyti akcijai Darom ir visiems žmonėms – ploggingą. Tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje, pasportuoti ir gražinti aplinką. Aš pats eidamas pasivaikščioti su vaikais visada …

Lietuva susidomėjo pasauliniai žiniasklaidos gigantai

„Mažiausią respubliką pasaulyje – Užupį, esantį Lietuvos sostinėje, – tiesiog privalo aplankyti visi keliaujantys po Europą“, pristatydamas video reportažą skelbia Vokietijos didžiausias nacionalinis transliuotojas „Deutsche Welle“ savo tinklapyje, turinčiame 1,3 mln. skaitytojų. Jau netrukus apie Lietuvą – ir itin populiariame “NTV” kanalo kulinariniame šou „Važiuojam, pavalgom“ (Poedem, poedim!). Turizmo departamentas pažintinį turą su laidos vedėju britu John Warren derino net …

Neris

Organzuojamas žygis Vilniaus rajono apylinkėse

Gal norėtum labiau pažinti apylinkes, esančias netoli Vilniaus, ir pažygiuoti sau smagiai draugų būry? Jei taip, kviečiam tave pasigrožėti Neries upės šlaitais ir aplinkiniais miškais, pasiklausyti parskridusių paukščių giesmių ir užlipus į piliakalnį, pažvelgti į vis žaliuojančią gamtą. Be visa to, aplankysime dar ir keturis ežerus. Prie vieno iš jų pietausime. Bus ir laužo, ir dainų 🙂 Tik tavęs reikia, …

Architektai nerekomenduoja statyti koplytstulpio prie Seimo

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamentas ir Vilniaus miesto pavadinimų, paminklų ir atminimo lentų komisija, nagrinėdamos architekto Dariaus Linarto pateiktus atminimo ženklo – išeivijos architekto Jono Muloko stilizuoto koplytstulpio įrengimo prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų projektinius pasiūlymus (proj. vad. G, Blažiūnas, arch. V. Nasvytis, D. Linartas), paprašė įvertinti ir pateikti profesinę nuomonę dėl galimybių pastatyti šį objektą prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų …