Pradžia Pramogos Renginiai Savaitgalio renginių TOP 10 (20-asis metų savaitgalis)

Savaitgalio renginių TOP 10 (20-asis metų savaitgalis)

9 minutė(s) skaitymo
0
2,543
Renginiai

Pristatom šio savaitgalio (gegužės 19- gegužės 21 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. GATVĖS MUZIKOS DIENA

Kur? Įvairios vietos Kada? Gegužės 20d. (šeštadienis)

Trečiąjį gegužės šeštadienį Lietuvoje į gatves muzikuoti išeina tūkstančiai žmonių. „Gatvės muzikos diena“ – šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba. Muzikanto ir aktoriaus A. Mamontovo kvietimu profesionalūs muzikantai ir mėgėjai plūsteli į Vilniaus gatves, kiemus, skverus ir aikštes. Apsiginklavę įvairiausiais muzikos instrumentais jie groja roką, klasiką, džiazą, avangardą, folklorą, muša Afrikos ritmus. Tai diena, įtraukianti visus Lietuvos miestus ir miestelius į laisvos kūrybos, muzikantų ir visuomenės bendravimo šventę.

Plačiau apie Gatvės muzikos dienas čia.

2. MUZIEJŲ NAKTIS

Kur? Įvairios vietos Kada? Gegužės 20d. (šeštadienis)

Tarptautinė muziejų taryba (ICOM) kasmet inicijuoja Tarptautinės muziejų dienos renginius. Nuo 2005 m. rengiama tarptautinė muziejų bendruomenės akcija „Europos muziejų naktis“, į kurią įsijungė ir Lietuvos muziejai. Akcijos tikslas – parodyti muziejaus eksponatus naktį, kai paprastai muziejai nedirba, bei supažindinti su muziejais įvairių bendruomenių narius. Tą dieną organizuojami renginiai lankytojams nemokami. Šių metų muziejų naktis tradiciškai sutaps su Gatvės Muzikos Diena. Todėl gegužės 20 dieną galite paskirti muzikai, o vakarą pažinimui.

Plačiau apie Muziejų nakį čia.

3. OPEN KITCHEN sezono atidarimas

Kur? Tymo turgelis Kada? Gegužės 19d. (penktadienis)

Open Kitchen – maisto turgus miesto širdyje. Skirtingi restoranai, kavinės ir pramogos po atviru dangumi kiekvieną penktadienį Tymo turguje. Vasara turi skonį. Atrask jį po atviru dangum.

Kiekvieną vasaros penktadienį Tymo turguje – jau pažįstami ir nauji sostinės restoranai bei kavinės, nepriklausomi virtuvės šefai ir kulinariniai eksperimentai. Aišku, ir jūs, jūsų šeimos ir draugai, pokalbiai, pažintys, bei naujos idėjos – viskas ragaujant puikų maistą ir skambant jaukiai muzikai. Nes lauke skaniau!

Plačiau apie ringini čia.

4. ATVIRŲ DURŲ DIENOS LIEPKALNIO VANDENS SAUGYKLOJE

Kur? Liepkalnio vandens saugykla Kada? Gegužės 19d. (penktadienis) 14 val.

Nei karto negirdėjote savo balso aidinčio 5-6 kartus? Jums įdomu, kaip ir kur kūrėsi Vilniaus miesto vandens tiekimo sistema? Mėgstate apžiūrinėti įspūdingo dydžio ir konstrukcijų objektus? Smalsu geriau pažinti Vilniaus istoriją? – Jei bent kartą atsakėte taip, kviečiame Jus į atvirų durų dieną šimtametėje Liepkalnio vandens saugykloje! Čia sukonstruotas įspūdingas skliautinis kupolas dengia 5 metrų gylio apskritą patalpą, kurioje anksčiau buvo saugomos vandens atsargos.

Plačiau apie ringinį čia.

5. SHOPPING NIGHT OUT

Kur? Įvairios vietos Kada? Gegužės 19d. (penktadienis) 19 val.

Prieš ketverius metus Lietuvoje rengti pradėtas, o Vakaruose nuo seno mados pirkėjų mėgstamas naktinio apsipirkimo renginys „Shopping Night Out“ jau gegužės 19-ąją sugrįš į tris Lietuvos didmiesčius – Vilnių, Kauną ir Klaipėdą.

Plačiau apie ringinį čia.

6. DRUM2GETHER 2017 IR BŪGNŲ EISENA

Kur? Rotušės aikštė Kada? Gegužės 20d. (šeštadienis) 20 val.

Kaip ir kasmet, Drum2gether vainikuos Gatvės Muzikos Dieną griausmingais ritmais!

Šįkart viskas prasidės 20 val. Rotušės aikštėje, kur susirinkę būgnininkai pradės ritmingą žygį į Drum2gether lokaciją.

7. ŠEIMŲ LAISVADIENIAI ANT DVIRAČIŲ

Kur? Vingio parkas Kada? Gegužės 20d. (šeštadienis) 12 val.

Dviračių entuziastai Sportland, VšĮ „Sveikas miestas“ ir „Velo-City Vilnius“ kviečia šeimas į ,,Šeimų laisvadienius ant dviračių”.

Šeimų laukia:
• Pamokėlės apie saugų ir atsakingą dviračių važiavimą su vaikais
• Pažintiniai važiavimai sostinės dviračių važiavimo maršrutais
• Praktiniai patarimai apie tinkamą ir reikiamą inventorių nuo gimimo iki savarankiško važiavimo
• Gera draugija ir susipažinimas su kitomis bendraminčių šeimomis, su kuriomis toliau keliausite dviračiais kartu, leisitės į nuotykius po Vilnių

8. OGMIOS MIESTO 6-ASIS GIMTADIENIS

Kur? Ogmios miestas Kada? Gegužės 20d. (šeštadienis) 11 val.

Gegužės 20 d. pūsime 6 žvakes – Ogmios miestas švęs gimtadienį! Kviečiame į svečius ir pažadame gausybę pramogų visai šeimai!

ANT SCENOS PASIRODYS: Tele bim-bam koncertas, Milžinų lėlių pasirodymas „Šlovės valanda“, Baletas, linijiniai šokiai (šoka Neringos Kirklienės šokių studija), Gatvės šokiai (šoka ANT šokių studija), Baletas (šoka Eglės Špokaitės baleto mokykla), Sportiniai, pramoginiai ir šiuolaikiniai šokiai (šoka šokių studija Judesys)

9. RIEDANTIS VILNIUS 2017

Kur? Vingio parkas Kada? Gegužės 20d. (šeštadienis) 12 val.

Riedantis Vilnius 2017 – tai riedutininkų turnyras, kuriame gali dalyvauti visi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai, nuo vaikų iki senjorų, nuo pradedančiųjų iki sportininkų.

Riedučių šventės rungtys:
– Sprintas parodys kas greičiausias
– Kliūčių ruožas, kuriame dalyviai galės pademonstruoti savo kojų miklumą
– Šuoliai į aukštį per kartelę patiems drasiausiams
– Vaikų kliūčių ruožas ir vaikų sprintas – mažųjų dalyvių rungtis

Plačiau apie ringinį čia.

Riedučiai

10. HARLEM 2017

Kur? Lindyhop.lt klubas Kada? Gegužės 18-22d.

Lindyhop.lt klubas pristato 12–ąjį tarptautinį tradicinio džiazo šokių ir muzikos festivalį HARLEM 2017. Vilniuje visų nekantriai lauksime gegužės 18–21 dienomis.

Jau ruošiame 3 dienų ir 4 naktų neeilinę šventę su geriausiais džiazo muzikos kolektyvais, įspūdingais pasirodymais, geidžiamiausiaismokytojais ir magiškais šokių vakarais.

Pamokos: Lindyhopas, Balboa, Tapas ir Autentinis džiazas.

Registracija ir informacija čia.

 

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Renginiai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz