Pradžia Pramogos Renginiai Savaitgalio renginių TOP 10 (24-asis metų savaitgalis)

Savaitgalio renginių TOP 10 (24-asis metų savaitgalis)

11 minutė(s) skaitymo
0
4,271

Pristatom šio savaitgalio (birželio 16 d. – birželio 18 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. KULTŪROS NAKTIS 2017

Kur? Įvairios vietos Kada? Birželio 16 d. (penktadienis)

Naktį iš birželio 16-osios į 17-ąją vilniečiams ir miesto svečiams miegoti neleis daugiau nei 110 įvairiausių koncertų, pasirodymų, pristatymų ir projektų, kuriuos rengia daugiau nei 600 menininkų iš Lietuvos ir užsienio.

„Vieną naktį Vilniuje galėsite atrasti visko – nuo parodų iki instaliacijų parkuose, nuo klasikinės muzikos koncertų iki elektroninės muzikos ir choralo bažnyčiose, nuo operos iki pašėlusio gatvės teatro. Pasinaudokite unikalia galimybe apsilankyti Antakalnio rajone atgyjančiuose Sapiegų rūmuose. Atraskite iš naujo tas Vilniaus erdves, kurias kasdien tik prabėgate. Šiąnakt jos užpildytos kultūros ir meno renginiais, tačiau atminkite, kad šios erdvės yra atviros Jums ir Jūsų saviraiškai visą laiką. Jei norėsite, „Kultūros naktimi“ Jums taps kiekvienas vakaras“,- kviečia festivalio iniciatorė ir Kultūros tarybos pirmininkė Daina Urbanavičienė.

Plačiau apie ringini čia.

Kultūros naktis

2. AČIŪ TAU, ISLANDIJA / TAKK, ISLAND!

Kur? Islandijos g. Kada? Birželio 16 d. (penktadienis) nuo 12:00 val.

Tai bus didelė islandiška šventė Islandijos g. Vilniuje!

Dėkosim islandams už drąsą pirmiesiems pripažįstant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą ir dovanosime jiems savo nuo 1991 m. užkonservuotus AČIŪ.

Plačiau apie ringini čia.

Ačiū Tau Islandija

3. Vienos dienos festivalis „Summer in the City“

Kur? Kalnų parkas Kada? Birželio 16 d. (penktadienis) nuo 19:00 val.

Jau tradicija tapęs vienos dienos festivalis „Summer in the City“ šiemet vėl džiugins savo gerbėjus žinomiausiais muzikos pasaulio vardais. Vienas jų – norvegų elektroninės muzikos duetas Röyksopp. Atlikėjai surengs pirmąjį Lietuvoje savo pasirodymą birželio 16 d. Vilniaus Kalnų parke.

„Skubame pranešti, kad pagaliau pavyko susitarti dėl ilgai laukto „Royksopp“ koncerto Lietuvoje“, – sakė koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc. „Džiaugiamės, kad savo gerbėjų niekada nenuviliantys norvegai vienintelį savo pasirodymą Baltijos šalyse surengs Vilniuje – „Summer In The City“ muzikos festivalyje“.

Plačiau apie ringini čia.

RÖYKSOPP

4. ŽOLYNŲ TURGUS

Kur? Gedimino pr. Kada? Birželio 17 d. (šeštadienis)

Jau 11-ąjį kartą Vilniuje vyksiantis Žolynų turgus vilniečius ir miesto svečius kvies ne tik nusipinti žolynų vainiką ar išsiburti, bet ir pasiklausyti smagios muzikos koncertuose bei sudalyvauti šventę vainikuojančiame tradiciniame aukcione už turgaus valiutą Jonpinigius.

Plačiau apie ringini čia.

5. MOTERŲ BĖGIMAS

Kur? prie Baltojo tilto Kada? Birželio 17 d. (šeštadienis) 13:00 val.

Moterų bėgimas suvienys visas Lietuvos bėgikes! Renginiui persikėlus į Baltojo tilto prieigas, dalyvės turės įveikti naują – 5 km trasą.

Diena priklausys JUMS! Viso renginio metu galėsite mėgautis įvairiomis grožio paslaugomis, fotografuotis ir linksmintis specialiai jums sukurtame renginyje. Po bėgimo nuovargį paliksite nuošalyje, nes jūsų lauks koncertas. Lauksime jūsų su šeima, nes mažieji sportininkai ne tik pramogaus vaikų žaidimų zonoje, bet ir galės išbandyti save 200m vaikų bėgime.

Plačiau apie ringini čia.

Moterų bėgimas
Nuotr. Arturasz Photography

6. VIDURAMŽIŲ ŠVENTĖ 2017

Kur? Trakai Kada? Birželio 17-18 d.

Birželio 17-18 d. į senąją Trakų pusiasalio pilį Jus kviečia XX Viduramžių šventės dalyviai, kurie sugužės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos. Renginio organizatorius – Trakų istorijos muziejus.

Pasak muziejaus direktoriaus Virgilijaus Poviliūno, per dvidešimt metų pasikeitė ir pati pilis, ir lankytojai. Pradėjus organizuoti  renginį, lankytojai traukdavo į Salos pilį, ieškodami vyksmo ten. Nelabai kas ir žinojo esant senesniąją, Pusiasalio, šalia kurios XIV amžiuje kūrėsi miestas. Dabar situacija neatpažįstamai pasikeitė – senoji pilis, kaip buvo siekta, prikelta iš užmaršties. Pirmosiose gyvosios istorijos šventėse dalyvavę vaikai užaugo, tapo ištikimais lankytojais. Renginys prisidėjo prie visos kartos ugdymo.

Plačiau apie ringini čia.

7. Aktyvūs šeimų šeštadieniai

Kur? Vingio parkas Kada? Birželio 17 d. (šeštadienis) 11:00 val.

„Sveikas miestas“ kviečia sostinės šeimas praleisti daugiau laiko drauge bei pasimėgauti įvairiomis sporto pramogomis jau šį šeštadienį (birželio 17 d.) Vingio parke.

Šeimų laukia interaktyvios sporto zonos, bus galima pasimokyti žaisti smiginį, diskgolfą, ledo ritulį, tinklinį, tenisą, grindų riedulį, gigantiškais šachmatais bei dalyvauti atvirose treniruotėse.

Plačiau apie ringini čia.

Nuotraukos: Manto Repečkos

8. KAIRĖNŲ VASAROS FESTIVALIS. „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“

Kur? VU Botanikos sodas Kairėnuose Kada? Birželio 18 d. (sekamdienis) 19:00 val.

2017 m. birželio 18 dieną, 19 valandą į Kairėnų vasaros festivalį VU Botanikos sode sugrįžta grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Šių metų pradžioje pristatę naują kompaktinę plokštelę pavadinimu „Problematika“, linksmasis scenos šešetas žada atlikti visiškai naujas dainas. Tačiau grupės gerbėjai nebus nuvilti, nes programoje suskambės ir publikos pamėgtos seniau sukurtos dainos.

Plačiau apie ringini čia.

9. „DÍA MUNDIAL DE LA TAPA“ – TAPŲ DIENA

Kur? Įvairios dienos Kada? Birželio 12-17 d.

Pasaulinė tapų (isp. tapas) diena – „Día Mundial de la Tapa“ – pirmą kartą Lietuvoje!

Gastronominis tiltas atvedė pasaulinės tapų dienos šventę į Lietuvą, kurią švęsime birželio 12-17 dienomis.

Tęsiant Consulado de la República de Lituania en Valencia ir Valensijos kulinarijos akademijos Centro Superior Hosteleria Mediterraneo bendradarbiavimą gastronominių mainų srityje, džiaugiamės, jog Valensijoje pristačius lietuviškų užgavėnių tradicijas ir surengus šaltibarščių konkursą sulaukėme atsakomojo renginio Lietuvoje.

„Tapas“ rasime: Tapas, Spiritus, La Cocina de JOSÉ

10. JUNGTINIS NORVEGIJOS IR LIETUVOS CHORŲ KONCERTAS

Kur? Užupio kavinė Kada? Birželio 17 d. (šeštadienis) 18:00 val.

„Fauske Blandakor“ – tai choras iš šiaurės Norvegijos su ilga tradicine istorija; 2018m. jis šves 70-tąjį jubiliejų. Kūrinius kolektyvas atlieka įvairiomis kalbomis: norvegų, anglų, lotynų, vokiečių ir t.t. Choras dažnai prisideda prie vietinių kultūros renginių: nuo nedidelių koncertų iki festivalių ir renginių kartu su orkestru bei operos solistais. Jų repertuaras yra gana platus, nuo klasikinės iki pop ir roko muzikos. Pastaruosius metus choras intensyviai ruošėsi koncertui „Kultūros nakties“ festivalyje; šia proga girdėsite ne tik tarptautinę muziką bet ir tradicinius kūrinius iš šiaurės Norvegijos.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Renginiai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz