Pradžia Pramogos Renginiai Tbilisio skveras alsuos gruziniška dvasia: organizuojama tradicinė šventė „Tbilisoba“

Tbilisio skveras alsuos gruziniška dvasia: organizuojama tradicinė šventė „Tbilisoba“

3 minutė(s) skaitymo
0
716
Tbilisoba

Vilniaus Kęstučio ir A. Mickevičiaus g. sankryžoje esantis Tbilisio skveras šeštadienio popietę pateisins savo vardą ir alsuos gruziniška dvasia. Jau trečius metus iš eilės Gruzijos ambasada organizuoja tradicinę gruzinų šventę „Tbilisoba“. Jos metu vilniečiai galės ne tik susipažinti su Gruzijos tradicijomis, bet ir paragauti gardžiausių patiekalų. Šiemet renginys išsiskirs ir tuo, kad jo metu bus siekiama naujo Lietuvos rekordo.

„Tbilisoba“ Gruzijoje dar vadinama „Rudens švente“. Jos metu į sostinę suvažiuoja ir savo talentus demonstruoja tautodailininkai, amatininkai, menininkai ir virtuvės meistrai iš visos šalies. Vilniuje ši šventė pirmą kartą surengta 2015 m. Sulaukus didžiulio gyventojų susidomėjimo, „Tbilisoba“ jau spėjo pavirsti ir tradicine Lietuvos sostinės švente.

Jos metu vilniečiai ir miesto svečiai turės galimybę ne tik pasigrožėti gruziniškais meno dirbiniais ar pasiklausyti gruziniškų dainų, bet ir pasimėgauti gardžiausiais gruziniškais patiekalais: šašlykais, chačapuriais, tradiciniais saldumynais bei limonadais, susišildyti arbata bei mėgautis natūraliu mineraliniu vandeniu „Borjomi“.

Šiemet Vilniaus „Tbilisoba“ išsiskirs ir tuo, kad jo metu bus organizuojamas BORJOMI rekordas – 1000 chinkalių virimas. Jo metu gruzinų restorano šefas visiems atskleis chinkalių paruošimo subtilybes. Kiekvienas šventės dalyvis galės pasigaminti bei paragauti šį tradicinių patiekalą. Viso planuojama pagaminti nemažiau nei 1000 khinikali.

Kaip sako Borjomi prekinio ženklo rinkodaros vadovė Tatjana Rudienė, „Tbilisoba“ šventėje galima bus ne tik smagiai praleisti laiką su šeima, bet ir išbandyti naujus skonius, tapti rekordo dalyviais, gauti gaminimo pamokėles bei gardžiai suvalgyti  savo pasigamintus chinkalius ir taip bei bent kelioms valandoms atsidurti Gruzijoje.

„Šiemet šventės metu kartu sieksime naujo šalies rekordo. Raginame vilniečius išbandyti nepatirta – būti aktyviais ir patiems gaminti savo chinkalius, kurie bus čia pat vietoje verdami. Tikime, kad atrasite naujus skonius ragaudami savo gamybos chinkalius, užgeriant natūraliu mineraliniu vandeniu „Borjomi““, – teigia ji.

Renginys vyks š.m. spalio 7 d. 12-17 val.  Tbilisio skvere (Kęstučio ir A. Mickevičiaus gatvių sankryžoje).

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Renginiai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz