Pradžia Stilius Didžiausia pavasarinė dizaino mugė Vilniuje skelbia dizainerių atranką

Didžiausia pavasarinė dizaino mugė Vilniuje skelbia dizainerių atranką

2 minutė(s) skaitymo

Šiemet šviežiais mados vėjais dvelkianti dizaino ir stiliaus mugė „Uptown Market: Hello Spring!“ vyks gegužės 5-6 d. Dviejų dienų dizaino šventei besiruošiantys mugės organizatoriai skelbia dizainerių atranką.

„Kai akys pradeda raibti nuo spalvų, o kūną užvaldo instinktas kuo greičiau nusimesti visus sunkius drabužius, daugeliui kyla nepatogus klausimas „Ką apsirengsi, kai nusirengsi?“ Mes manome, kad atsakymą į šį klausimą geriausiai žino Lietuvos dizaino kūrėjai, todėl kviečiame registruotis visus, kurie turi ką pasiūlyti spalvų, pavasario ir saulės pasiilgusiems vilniečiams ir miesto svečiams“, – pasakoja viena mugės organizatorių Marija Pulokaitė.

Kasmet daug dėmesio sulaukianti mugė lankytojus ir šiemet kvies atnaujinti spintas, namus ir mintis, todėl ypatingą dėmesį mugės organizatoriai skirs tiems kandidatams, kurie planuoja pristatyti naujas pavasario ir vasaros kolekcijas.

Kaip ir pernai, tai bus ne tik mugė, bet ir naujosios kartos pažangiausius dizaino kūrėjus pristatančio bei dizaino kultūrą populiarinančio žurnalo „Created in Lithuania“ pristatymas. Taip pat vyks smalsumą žadinančios, įkvepiančios diskusijos apie stilių ir madą, brunchas visą dieną, koncertai ir kitos pramogos dideliems bei mažiems.

Be to, gegužės 6-oji – Motinos diena, tad visi bus kviečiami pradžiuginti mamas ir pakviesti jas leistis į pažinimų kupiną mugės programą, palepinti jas dovanėle, mimozos taure ar stilisto konsultacija skambant gyvo garso koncertams.

Mugėje dalyvauti norinčių dizainerių registracija vyksta čia: goo.gl/wPo2ek

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/uptown-market

 

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Stilius

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

avatar
  Subscribe  
Pranešti apie