Pradžia Stilius Gegužės pradžioje – vasarą pasiruošti kviesianti dizaino fiesta Lofte

Gegužės pradžioje – vasarą pasiruošti kviesianti dizaino fiesta Lofte

5 minutė(s) skaitymo
0

Pavasariui įsibėgėjus į menų fabriką „Loftas“ grįš jau penktus metus vyksianti didžiausia pavasarinė dizaino ir mados mugė „Uptown Market: Hello Spring“. Pasitikti šiltąjį sezoną vilniečius ir miesto svečius, gegužės 5-6 d., po vienu stogu kvies daugiau nei 100 įdomiausių šiuolaikinių Lietuvos kūrėjų ir pramogų – nuo mados ir interjero dizainerių, gurmaniškų skanėstų gamintojų ir grožio paslaugų iki įkvepiančių pokalbių ir muzikos koncertų.

Vienas laukiamiausių pavasario renginių šiemet ir vėl vyks dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį. Šis savaitgalis bus ypatingas – Lietuvoje bus minima Mamų diena, todėl mugės organizatoriai kviečia nustebinti mylimas mamas ir padovanoti joms džiugią bei nerūpestingą dieną grožio ir mados kupinoje mugėje.

Šiemet lankytojų mugė lauks su šūkiu „Ką apsirengsi, kai nusirengsi?“ Jį padiktavo pavasarinės nuotaikos, kai po užsitęsusios žiemos pagaliau galima nusimesti sunkius drabužius ir savo spintą atverti ryškioms spalvoms bei lengviems audiniams. Pasirinkimo norintiems atnaujinti savo spintą išties netrūks – mugėje kaip visada dalyvaus gausus būrys Lietuvos kūrėjų, siūlysiantys pavasario ir vasaros stilių paįvairinti naujomis suknelėmis, rankine ar kitais aksesuarais. Nuskriausti neliks ir vyrai bei vaikai. Daug dėmesio mugėje bus skiriama ir namų grožiui bei skonio atradimams.

„Uptown Market: Hello Spring“ lankytojų lauksianti net trijose erdvėse, kaip ir pernai, bus daugiau nei tik mugė. Joje lankytojai ras „UFF“ grožio saloną, kuriame už paslaugas bus galima mokėti tiek, kiek pačiam norėsis. Vyks stilistų konsultacijos ir ir grožio pamokos.

Taip pat „Uptown Martket“ mugės metu įvyks ir ilgai laukto antrojo dizaino kultūrą Lietuvoje populiarinančio žurnalo „Created in Lithuania“ numerio pristatymas. Būtent šioje mugėje bus galima pirmiesiems gauti dar spaustuvės dažais kvepiančius žurnalus, kurie po mugės iškeliaus po visą pasaulį. Prasmingų pažinčių ir įdomiausių šiuolaikinių kūrėjų kupinas leidinys yra nemokamas, tačiau riboto tiražo, tad jo greit nelieka.

Įkvepiančių pažinčių bus ir daugiau. Mugėje vyks diskusios apie Lietuvos identiteto veidą, įdomios paskaitos mados kūrėjams bei gerbėjams ir entuziastams, kuriose profesionalai dalinsis patirtimi ir patarimais apie kūrybiškumą, mados verslo rinkų plėtrą Europoje ir naujausias stiliaus tendencijas, kurias būtina sekti ne tik paties kūrėjams, bet ir koją kojon su naujovėmis norintiems žengti stiliaus gerbėjams.

Abi dienas mugėje vyks gyvos muzikos koncertai, lauke pasilepinti saulės spinduliais ir gardžiais pietumis nuo ryto iki vakaro kvies pavasarinis „street food“ piknikas.

Didžiausia ir stilingiausia dizaino ir mados mugė Vilniuje „Uptown Market: Hello Spring“ šiemet vyks gegužės 5-6 d., šeštadienį ir sekmadienį, menų fabriko „Loftas“ viduje ir lauko terasoje.

Renginys nemokamas.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Stilius

Karščiausios naujienos

Vilniaus meras populiarina ploggingą – šiukšlių rinkimą bėgant

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien akcijoje DAROM dalyvavo kitaip – ploggino. Tai – Švedijoje gimęs ir sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis užsiėmimas, kurio metu žmonės bėgdami renka pakeliui pasitaikiusias šiukšles: ir pasportuoja, ir sutvarko aplinką. „Noriu pasiūlyti akcijai Darom ir visiems žmonėms – ploggingą. Tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje, pasportuoti ir gražinti aplinką. Aš pats eidamas pasivaikščioti su vaikais visada …

Lietuva susidomėjo pasauliniai žiniasklaidos gigantai

„Mažiausią respubliką pasaulyje – Užupį, esantį Lietuvos sostinėje, – tiesiog privalo aplankyti visi keliaujantys po Europą“, pristatydamas video reportažą skelbia Vokietijos didžiausias nacionalinis transliuotojas „Deutsche Welle“ savo tinklapyje, turinčiame 1,3 mln. skaitytojų. Jau netrukus apie Lietuvą – ir itin populiariame “NTV” kanalo kulinariniame šou „Važiuojam, pavalgom“ (Poedem, poedim!). Turizmo departamentas pažintinį turą su laidos vedėju britu John Warren derino net …

Neris

Organzuojamas žygis Vilniaus rajono apylinkėse

Gal norėtum labiau pažinti apylinkes, esančias netoli Vilniaus, ir pažygiuoti sau smagiai draugų būry? Jei taip, kviečiam tave pasigrožėti Neries upės šlaitais ir aplinkiniais miškais, pasiklausyti parskridusių paukščių giesmių ir užlipus į piliakalnį, pažvelgti į vis žaliuojančią gamtą. Be visa to, aplankysime dar ir keturis ežerus. Prie vieno iš jų pietausime. Bus ir laužo, ir dainų 🙂 Tik tavęs reikia, …

Architektai nerekomenduoja statyti koplytstulpio prie Seimo

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamentas ir Vilniaus miesto pavadinimų, paminklų ir atminimo lentų komisija, nagrinėdamos architekto Dariaus Linarto pateiktus atminimo ženklo – išeivijos architekto Jono Muloko stilizuoto koplytstulpio įrengimo prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų projektinius pasiūlymus (proj. vad. G, Blažiūnas, arch. V. Nasvytis, D. Linartas), paprašė įvertinti ir pateikti profesinę nuomonę dėl galimybių pastatyti šį objektą prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų …