Pradžia Stilius Gegužės pradžioje – vasarą pasiruošti kviesianti dizaino fiesta Lofte

Gegužės pradžioje – vasarą pasiruošti kviesianti dizaino fiesta Lofte

5 minutė(s) skaitymo
0

Pavasariui įsibėgėjus į menų fabriką „Loftas“ grįš jau penktus metus vyksianti didžiausia pavasarinė dizaino ir mados mugė „Uptown Market: Hello Spring“. Pasitikti šiltąjį sezoną vilniečius ir miesto svečius, gegužės 5-6 d., po vienu stogu kvies daugiau nei 100 įdomiausių šiuolaikinių Lietuvos kūrėjų ir pramogų – nuo mados ir interjero dizainerių, gurmaniškų skanėstų gamintojų ir grožio paslaugų iki įkvepiančių pokalbių ir muzikos koncertų.

Vienas laukiamiausių pavasario renginių šiemet ir vėl vyks dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį. Šis savaitgalis bus ypatingas – Lietuvoje bus minima Mamų diena, todėl mugės organizatoriai kviečia nustebinti mylimas mamas ir padovanoti joms džiugią bei nerūpestingą dieną grožio ir mados kupinoje mugėje.

Šiemet lankytojų mugė lauks su šūkiu „Ką apsirengsi, kai nusirengsi?“ Jį padiktavo pavasarinės nuotaikos, kai po užsitęsusios žiemos pagaliau galima nusimesti sunkius drabužius ir savo spintą atverti ryškioms spalvoms bei lengviems audiniams. Pasirinkimo norintiems atnaujinti savo spintą išties netrūks – mugėje kaip visada dalyvaus gausus būrys Lietuvos kūrėjų, siūlysiantys pavasario ir vasaros stilių paįvairinti naujomis suknelėmis, rankine ar kitais aksesuarais. Nuskriausti neliks ir vyrai bei vaikai. Daug dėmesio mugėje bus skiriama ir namų grožiui bei skonio atradimams.

„Uptown Market: Hello Spring“ lankytojų lauksianti net trijose erdvėse, kaip ir pernai, bus daugiau nei tik mugė. Joje lankytojai ras „UFF“ grožio saloną, kuriame už paslaugas bus galima mokėti tiek, kiek pačiam norėsis. Vyks stilistų konsultacijos ir ir grožio pamokos.

Taip pat „Uptown Martket“ mugės metu įvyks ir ilgai laukto antrojo dizaino kultūrą Lietuvoje populiarinančio žurnalo „Created in Lithuania“ numerio pristatymas. Būtent šioje mugėje bus galima pirmiesiems gauti dar spaustuvės dažais kvepiančius žurnalus, kurie po mugės iškeliaus po visą pasaulį. Prasmingų pažinčių ir įdomiausių šiuolaikinių kūrėjų kupinas leidinys yra nemokamas, tačiau riboto tiražo, tad jo greit nelieka.

Įkvepiančių pažinčių bus ir daugiau. Mugėje vyks diskusios apie Lietuvos identiteto veidą, įdomios paskaitos mados kūrėjams bei gerbėjams ir entuziastams, kuriose profesionalai dalinsis patirtimi ir patarimais apie kūrybiškumą, mados verslo rinkų plėtrą Europoje ir naujausias stiliaus tendencijas, kurias būtina sekti ne tik paties kūrėjams, bet ir koją kojon su naujovėmis norintiems žengti stiliaus gerbėjams.

Abi dienas mugėje vyks gyvos muzikos koncertai, lauke pasilepinti saulės spinduliais ir gardžiais pietumis nuo ryto iki vakaro kvies pavasarinis „street food“ piknikas.

Didžiausia ir stilingiausia dizaino ir mados mugė Vilniuje „Uptown Market: Hello Spring“ šiemet vyks gegužės 5-6 d., šeštadienį ir sekmadienį, menų fabriko „Loftas“ viduje ir lauko terasoje.

Renginys nemokamas.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Stilius

Karščiausios naujienos

„Vilniaus vandenims“ vadovaus Marius Švaikauskas

Didžiausiai Lietuvoje vandentiekio bendrovei „Vilniaus vandenys“ nuo šiol vadovaus Marius Švaikauskas. 10 metų vadovavimo patirtį turintį M. Švaikauską įmonės valdyba atvirame konkurse atrinko iš 40 pretendentų.   „Prieš daugiau nei porą metų išvedėme įmonę iš sąstingio, įmonė pradėjo dirbti pelningai, penktadaliu sumažinome vandens kainą, todėl dabar galiu kelti naujai įmonės vadovybei ambicingesnius tikslus. Pirmiausia sieksiu, kad įmonė sklandžiai vykdytų naujų vartotojų …

Susitiko Vilniaus ir Klaksviko miestų merai

Šiandien sostinės meras Remigijus Šimašius susitiko su Klaksviko miesto (Farerų salose) meru Jógvan Skorheim ir „KI Klaksvik“ futbolo klubo prezidentu Tumas‘u Lervig‘u. Antro pagal dydį miesto Farerų salose meras į Vilnių atvyko palaikyti salų futbolo komandos vakarykštėse rungtynėse su Vilniaus „Žalgirio“ klubu. J.Skorheim pasidžiaugė, kad atvyko kiek anksčiau ir skyrė kelias dienas apžiūrėti Vilniaus senamiestį, kuris jam labai patiko. Vakar …

Skelbiamas legendinės kavinės „Rotonda“ nuomos konkursas

Vienoje gražiausių Vilniaus vietų – Gedimino kalno papėdėje ladaise veikusi kavinė – ledainė „Rotonda“ išnuomojama viešo konkurso būdu – savivaldybė ieško naujų naujakurių! „Unikalioje vietoje esantis pastatas, tapęs savotiška Vilniaus legenda, laukia naujų nuomininkų. Kviečiame visus susidomėjusius ir turinčius išskirtines idėjas, kaip pastatas gali būti įveiklintas, teikti paraiškas. Įdomu tai, kad bus itin svarbi kokybė – kultūrinė programa, renginių įvairovė, …

Gitaristas Chrisas Ruebensas Kristupo vasaros festivalyje pristatys pirmąją solinę programą

Kompozitorius ir gitaristas Chrisas Ruebensas pradeda naują etapą – liepos 24 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks jo pirmosios solinės programos „Muy Bien, Adios!” pristatymas. Dešimtmetį Lietuvoje gyvenantis, kuriantis ir muzikuojantis belgas ištikimiems Kristupo vasaros festivalio lankytojams yra puikiai pažįstamas. 2012 m. atlikėjo įkurtas „Chris Ruebens Ensemble” gimė būtent šiame festivalyje, o ir vėliau muzikantas renginio publiką kviesdavo į vis naujus …