Pradžia Stilius Kas taps naująja vyrų stiliaus ikona?

Kas taps naująja vyrų stiliaus ikona?

5 minutė(s) skaitymo
0
Vyrų mada

Jau trečius metus iš eilės Vyrų mados savaitėje bus apdovanojamas stilingiausias Lietuvos vyras. Praėjusiais metais iš dizainerio Juozo Statkevičiaus titulą perėmė atlikėjas Donatas Montvydas. O šiemet dėl stilingiausiojo vardo varžysis net 30 Lietuvos verslo, mados ir meno sričių atstovų.

„Stilius yra labai plati sąvoka ir tai ne tik drabužiai. Stilingiausiųjų rinkimai yra pozityvi iniciatyva, skirta parodyti geriausius pavyzdžius ir įkvėpti visus būti drąsesnius. Lietuvoje vis daugiau stilingų vyrų, tad kaip ir kasmet neapsiribojome vienos kategorijos apdovanojimais. Norime parodyti, kad stilingu gali tapti kiekvienas vyras ir visai nesvarbu, ar jo skonis bei gyvenimo būdas įkvepia rinktis modernius, klasikinius, ar bohemiško stiliaus drabužius. Tuo stilius ir yra žavingas, nes jis gali būti įvairus“, – pasakojo Vyrų mados savaitę organizuojančių vyrų stiliaus namų „Trend Wave“ įkūrėja Marija Palaikytė.

Ryškiausias Vyrų mados savaitės akcentas – stilingiausių Lietuvos vyrų apdovanojimai – vyks gegužės 4-ąją, paskutinę renginio dieną, kultūros bare „Kablys“. Mados, meno ir kultūros ekspertai apdovanos šešių nominacijų nugalėtojus ir galiausiai paskelbs pagrindinį internetinio balsavimo metu išrinktą stilingiausią Lietuvos vyrą. Šiemet organizatoriai išskiria „Klasikinio stiliaus“, „Geriausio sceninio įvaizdžio“, „Modernios klasikos“, „Pažabojusio tendencijas“, „Stilingiausio bohemiečio“ bei projekto partnerio „L’Officiel Mada“ kategorijas.

„Džiaugiamės, kad stilingiausiojo rinkimai sulaukia vis didesnio balsuojančiųjų palaikymo. Žmonės domisi ir noriai išreiškia savo poziciją, tad neabejojame, kad geras pavyzdys įkvėps vis platesnę auditoriją. Žinoma, daugiausia dėmesio sulaukia metų vyro nominacija. Taigi, visi tikrai nekantraujame sužinoti, kas taps šių metų stilingiausiu Lietuvos vyru“, – teigia „Trend Wave“ bendraturtė Julija Valiulienė.

Stilingiausio Lietuvos vyro titulu visus metus iki kitos Vyrų mados savaitės galėsiantis didžiuotis laimėtojas bus apdovanotas išskirtiniu prizu. Nugalėtoją rinkti galite ir Jūs – daugiau informacijos galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“ esančiame oficialiame renginio profilyje.

2018 m. Vyrų mados savaitės stilingųjų nominantai:

„Klasikinis stilius“:

 1. Andrius Sergejenko, dizaineris
 2. Sigitas Martinavičius, verslininkas
 3. Sergejus Troščenkovas, odontologas
 4. Domas Mašalas, odontologas
 5. Tadas Rimgaila, TV laidų vedėjas

„Geriausias sceninis įvaizdis“:

 1. Gabrielius Vagelis, muzikantas
 2. „120“, vaikinų muzikos grupė
 3. Leon Somov, muzikantas, prodiuseris
 4. „Lilas ir Innomine“, muzikos grupė
 5. Vidas Bareikis, aktorius-atlikėjas

„Moderni klasika“:

 1. Eduardas Fedotovas, verslininkas
 2. Matas Puodžiūnas, naktinio klubo „Matérialiste“ vadovas
 3. Vytautas Rumšas jaunesnysis, aktorius
 4. Gediminas Petrauskas, „SuitSupply“ direktorius
 5. Egidijus Rainys, dizaineris

 

„Pažabojęs tendencijas“:

 1. Dominykas Kubilius, prodiuseris
 2. Mantas Tautvaišas, plaukų stilistas
 3. Mantas Stonkus, televizijos laidų ir renginių vedėjas
 4. Lukas Gricius, fotografas
 5. Jonas Kriščiūnas, verslininkas

„Stilingiausias bohemietis“:

 1. Marius Lucka, vakarėlių organizatorius
 2. Saulius Baradinskas, režisierius
 3. Gytis Ivanauskas, aktorius, šokėjas ir choreografas
 4. Algis Kriščiūnas, fotografas
 5. Vilius Venckevičius, dizaineris

 

„L’Officiel Mada“:

 1. Kristupas Sabolius, scenaristas
 2. Vladas Mickevičius, menininkas
 3. Giedrius Širka, muzikinės grupės „Golden Parazyth“ narys
 4. Mindaugas Bumblys, menininkas
 5. Adomas Pečiukas, viešųjų ryšių konsultantas

Balsavimas vyks iki gegužės 3 d., o visų nominacijų nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti gegužės 4 d., kultūros bare „Kablys“, Vyrų mados savaitės uždarymo metu.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Made in Vilnius
Rodyti daugiau Stilius

Karščiausios naujienos

Vilniaus meras populiarina ploggingą – šiukšlių rinkimą bėgant

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien akcijoje DAROM dalyvavo kitaip – ploggino. Tai – Švedijoje gimęs ir sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis užsiėmimas, kurio metu žmonės bėgdami renka pakeliui pasitaikiusias šiukšles: ir pasportuoja, ir sutvarko aplinką. „Noriu pasiūlyti akcijai Darom ir visiems žmonėms – ploggingą. Tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje, pasportuoti ir gražinti aplinką. Aš pats eidamas pasivaikščioti su vaikais visada …

Lietuva susidomėjo pasauliniai žiniasklaidos gigantai

„Mažiausią respubliką pasaulyje – Užupį, esantį Lietuvos sostinėje, – tiesiog privalo aplankyti visi keliaujantys po Europą“, pristatydamas video reportažą skelbia Vokietijos didžiausias nacionalinis transliuotojas „Deutsche Welle“ savo tinklapyje, turinčiame 1,3 mln. skaitytojų. Jau netrukus apie Lietuvą – ir itin populiariame “NTV” kanalo kulinariniame šou „Važiuojam, pavalgom“ (Poedem, poedim!). Turizmo departamentas pažintinį turą su laidos vedėju britu John Warren derino net …

Neris

Organzuojamas žygis Vilniaus rajono apylinkėse

Gal norėtum labiau pažinti apylinkes, esančias netoli Vilniaus, ir pažygiuoti sau smagiai draugų būry? Jei taip, kviečiam tave pasigrožėti Neries upės šlaitais ir aplinkiniais miškais, pasiklausyti parskridusių paukščių giesmių ir užlipus į piliakalnį, pažvelgti į vis žaliuojančią gamtą. Be visa to, aplankysime dar ir keturis ežerus. Prie vieno iš jų pietausime. Bus ir laužo, ir dainų 🙂 Tik tavęs reikia, …

Architektai nerekomenduoja statyti koplytstulpio prie Seimo

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamentas ir Vilniaus miesto pavadinimų, paminklų ir atminimo lentų komisija, nagrinėdamos architekto Dariaus Linarto pateiktus atminimo ženklo – išeivijos architekto Jono Muloko stilizuoto koplytstulpio įrengimo prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų projektinius pasiūlymus (proj. vad. G, Blažiūnas, arch. V. Nasvytis, D. Linartas), paprašė įvertinti ir pateikti profesinę nuomonę dėl galimybių pastatyti šį objektą prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų …