Pradžia Stilius Kas taps naująja vyrų stiliaus ikona?

Kas taps naująja vyrų stiliaus ikona?

5 minutė(s) skaitymo
0
Vyrų mada

Jau trečius metus iš eilės Vyrų mados savaitėje bus apdovanojamas stilingiausias Lietuvos vyras. Praėjusiais metais iš dizainerio Juozo Statkevičiaus titulą perėmė atlikėjas Donatas Montvydas. O šiemet dėl stilingiausiojo vardo varžysis net 30 Lietuvos verslo, mados ir meno sričių atstovų.

„Stilius yra labai plati sąvoka ir tai ne tik drabužiai. Stilingiausiųjų rinkimai yra pozityvi iniciatyva, skirta parodyti geriausius pavyzdžius ir įkvėpti visus būti drąsesnius. Lietuvoje vis daugiau stilingų vyrų, tad kaip ir kasmet neapsiribojome vienos kategorijos apdovanojimais. Norime parodyti, kad stilingu gali tapti kiekvienas vyras ir visai nesvarbu, ar jo skonis bei gyvenimo būdas įkvepia rinktis modernius, klasikinius, ar bohemiško stiliaus drabužius. Tuo stilius ir yra žavingas, nes jis gali būti įvairus“, – pasakojo Vyrų mados savaitę organizuojančių vyrų stiliaus namų „Trend Wave“ įkūrėja Marija Palaikytė.

Ryškiausias Vyrų mados savaitės akcentas – stilingiausių Lietuvos vyrų apdovanojimai – vyks gegužės 4-ąją, paskutinę renginio dieną, kultūros bare „Kablys“. Mados, meno ir kultūros ekspertai apdovanos šešių nominacijų nugalėtojus ir galiausiai paskelbs pagrindinį internetinio balsavimo metu išrinktą stilingiausią Lietuvos vyrą. Šiemet organizatoriai išskiria „Klasikinio stiliaus“, „Geriausio sceninio įvaizdžio“, „Modernios klasikos“, „Pažabojusio tendencijas“, „Stilingiausio bohemiečio“ bei projekto partnerio „L’Officiel Mada“ kategorijas.

„Džiaugiamės, kad stilingiausiojo rinkimai sulaukia vis didesnio balsuojančiųjų palaikymo. Žmonės domisi ir noriai išreiškia savo poziciją, tad neabejojame, kad geras pavyzdys įkvėps vis platesnę auditoriją. Žinoma, daugiausia dėmesio sulaukia metų vyro nominacija. Taigi, visi tikrai nekantraujame sužinoti, kas taps šių metų stilingiausiu Lietuvos vyru“, – teigia „Trend Wave“ bendraturtė Julija Valiulienė.

Stilingiausio Lietuvos vyro titulu visus metus iki kitos Vyrų mados savaitės galėsiantis didžiuotis laimėtojas bus apdovanotas išskirtiniu prizu. Nugalėtoją rinkti galite ir Jūs – daugiau informacijos galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“ esančiame oficialiame renginio profilyje.

2018 m. Vyrų mados savaitės stilingųjų nominantai:

„Klasikinis stilius“:

 1. Andrius Sergejenko, dizaineris
 2. Sigitas Martinavičius, verslininkas
 3. Sergejus Troščenkovas, odontologas
 4. Domas Mašalas, odontologas
 5. Tadas Rimgaila, TV laidų vedėjas

„Geriausias sceninis įvaizdis“:

 1. Gabrielius Vagelis, muzikantas
 2. „120“, vaikinų muzikos grupė
 3. Leon Somov, muzikantas, prodiuseris
 4. „Lilas ir Innomine“, muzikos grupė
 5. Vidas Bareikis, aktorius-atlikėjas

„Moderni klasika“:

 1. Eduardas Fedotovas, verslininkas
 2. Matas Puodžiūnas, naktinio klubo „Matérialiste“ vadovas
 3. Vytautas Rumšas jaunesnysis, aktorius
 4. Gediminas Petrauskas, „SuitSupply“ direktorius
 5. Egidijus Rainys, dizaineris

 

„Pažabojęs tendencijas“:

 1. Dominykas Kubilius, prodiuseris
 2. Mantas Tautvaišas, plaukų stilistas
 3. Mantas Stonkus, televizijos laidų ir renginių vedėjas
 4. Lukas Gricius, fotografas
 5. Jonas Kriščiūnas, verslininkas

„Stilingiausias bohemietis“:

 1. Marius Lucka, vakarėlių organizatorius
 2. Saulius Baradinskas, režisierius
 3. Gytis Ivanauskas, aktorius, šokėjas ir choreografas
 4. Algis Kriščiūnas, fotografas
 5. Vilius Venckevičius, dizaineris

 

„L’Officiel Mada“:

 1. Kristupas Sabolius, scenaristas
 2. Vladas Mickevičius, menininkas
 3. Giedrius Širka, muzikinės grupės „Golden Parazyth“ narys
 4. Mindaugas Bumblys, menininkas
 5. Adomas Pečiukas, viešųjų ryšių konsultantas

Balsavimas vyks iki gegužės 3 d., o visų nominacijų nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti gegužės 4 d., kultūros bare „Kablys“, Vyrų mados savaitės uždarymo metu.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Made in Vilnius
Rodyti daugiau Stilius

Karščiausios naujienos

„Vilniaus vandenims“ vadovaus Marius Švaikauskas

Didžiausiai Lietuvoje vandentiekio bendrovei „Vilniaus vandenys“ nuo šiol vadovaus Marius Švaikauskas. 10 metų vadovavimo patirtį turintį M. Švaikauską įmonės valdyba atvirame konkurse atrinko iš 40 pretendentų.   „Prieš daugiau nei porą metų išvedėme įmonę iš sąstingio, įmonė pradėjo dirbti pelningai, penktadaliu sumažinome vandens kainą, todėl dabar galiu kelti naujai įmonės vadovybei ambicingesnius tikslus. Pirmiausia sieksiu, kad įmonė sklandžiai vykdytų naujų vartotojų …

Susitiko Vilniaus ir Klaksviko miestų merai

Šiandien sostinės meras Remigijus Šimašius susitiko su Klaksviko miesto (Farerų salose) meru Jógvan Skorheim ir „KI Klaksvik“ futbolo klubo prezidentu Tumas‘u Lervig‘u. Antro pagal dydį miesto Farerų salose meras į Vilnių atvyko palaikyti salų futbolo komandos vakarykštėse rungtynėse su Vilniaus „Žalgirio“ klubu. J.Skorheim pasidžiaugė, kad atvyko kiek anksčiau ir skyrė kelias dienas apžiūrėti Vilniaus senamiestį, kuris jam labai patiko. Vakar …

Skelbiamas legendinės kavinės „Rotonda“ nuomos konkursas

Vienoje gražiausių Vilniaus vietų – Gedimino kalno papėdėje ladaise veikusi kavinė – ledainė „Rotonda“ išnuomojama viešo konkurso būdu – savivaldybė ieško naujų naujakurių! „Unikalioje vietoje esantis pastatas, tapęs savotiška Vilniaus legenda, laukia naujų nuomininkų. Kviečiame visus susidomėjusius ir turinčius išskirtines idėjas, kaip pastatas gali būti įveiklintas, teikti paraiškas. Įdomu tai, kad bus itin svarbi kokybė – kultūrinė programa, renginių įvairovė, …

Gitaristas Chrisas Ruebensas Kristupo vasaros festivalyje pristatys pirmąją solinę programą

Kompozitorius ir gitaristas Chrisas Ruebensas pradeda naują etapą – liepos 24 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks jo pirmosios solinės programos „Muy Bien, Adios!” pristatymas. Dešimtmetį Lietuvoje gyvenantis, kuriantis ir muzikuojantis belgas ištikimiems Kristupo vasaros festivalio lankytojams yra puikiai pažįstamas. 2012 m. atlikėjo įkurtas „Chris Ruebens Ensemble” gimė būtent šiame festivalyje, o ir vėliau muzikantas renginio publiką kviesdavo į vis naujus …