Pradžia Stilius „Loftas Fest“ įsikurs „Uff“ grožio salonas, kuriame už naują šukuoseną mokės tiek, kiek patys norės

„Loftas Fest“ įsikurs „Uff“ grožio salonas, kuriame už naują šukuoseną mokės tiek, kiek patys norės

3 minutė(s) skaitymo
0
2,132

Rugsėjo 8-9 dienomis vyksiančiame muzikos ir meno festivalyje „Loftas Fest‘17“ bus galimybė ne tik mėgautis muzika, meno performansais, parodomis po atviru dangumi ir nemokamais kino seansais, bet ir atnaujinti savo įvaizdį naktinėje mados mugėje „Uptown Market: Midnight Shopping“. Abi dienas mugėje darbuosis grožio salono „Uff“ meistrai, kurie už grožio paslaugas ims tiek, kiek patys žmonės norės mokėti.

Veiksmo kupinoje „Uff“ erdvėje bus galima pasikeisti šukuoseną, pasipuošti nagus ar susitvarkyti antakius, išbandyti naujausias makiažo tendencijas. Nebus pamirštos ir vyrų barzdos. „Uff“ meistrai siūlys festivalines įvaizdžio idėjas, kurias įgyvendinus lankytojai galės tuoj pat lėkti į koncertą ir mėgautis nauja šukuosena ar barzdos kirpimu.

„Tai puiki galimybė paįvairinti savo įvaizdį – pagaliau išbandyti tai, ko nesiryžai ar tiesiog spontaniškai pasipuošti festivaliui“, – pasakoja salono „Uff“ vadovas Valerijus Gigevičius.

Už šias festivalyje „Uff“ meistrų teikiamas paslaugas nėra nustatyto kainoraščio, tad festivalio lankytojai susigundę nauju įvaizdžiu už jį mokės tiek, kiek norės. „Uff“ salono meistrai juokauja, kad jiems atiskaityti bus galima ir kokteilio taure.

Naktinė mados mugė „Uptown Market: Midnight Shopping“ vyks rugsėjo 8-9 d. Vilniuje vyksiančiame muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest“. Mugė bus visiškai nemokama ir atvira visiems vilniečiams ir miesto svečiams. Joje bus galima ne tik pakeisti įvaizdį, bet ir įsigyti vienetinius Lietuvos kūrėjų drabužius ir aksesuarus, netgi… pasipuošti laikinomis tatuituotėmis.

„Loftas Fest“ – vienintelis urbanistinis muzikos ir meno festivalis Lietuvoje ir Baltijos šalyse, vykstantis nuo 2012 metų ir sutraukiantis melomanus, teatro, šokio bei gatvės meno mylėtojus.

 

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Stilius

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz