Pradžia Stilius „Uptown market: Midnight Shopping“ – naktinė mugė stilingo gyvenimo mylėtojams

„Uptown market: Midnight Shopping“ – naktinė mugė stilingo gyvenimo mylėtojams

4 minutė(s) skaitymo
0
562

Besikeičiant orams ir baigiantis vasarai, ne vienam miesto gyventojui norisi atnaujinti įvaizdį naujomis spalvomis, ryškiais aksesuarais ar derinį užbaigiančiomis tatuiruotėmis. Stilingieji vilniečiai tai padaryti galės rugsėjo 8-9 dienomis „Loftas Fest‘17“ metu organizuojamoje naktinėje mados mugėje „Uptown Market: Midnight Shopping“.

Ypatingos estetikos ir kokybės mėgėjai mados mugėje ras ne vieną Lietuvoje garsų ir ar jau pamiltą naują prekės ženklą. Rinktis bus galima iš akį traukiančių drabužių, patogių rankinių bei natūralios kosmetikos pasiūlos.

Tarsi kasdien atostogos puoštis kvies „Wearcation“. Miesto stilingųjų hitu tapusius „bomberius“ siūlys „THSMN“. O „Laud Clothing“ blizgiomis ir ryškiomis spalvomis praskaidrins kiekvienos dieną.

Savo spintas papildyti galės ir vyrai. „Uptown Market“ mugėje dalyvaus išskirtinai tik vyrams aksesuarus kuriantis „A-fashion“. Mugėje dalyvausiantis prekės ženklas „Tram-trys“ vyrams pasiūlys lietuviškos gamtos įkvėptų drabužių bei kepurių.

Ypač gausus pasirinkimas mugėje bus kuprinių ir rankinių. Mugėje bus galima rinktis ir unikaliai spalvotas „DŽy Šmutkes“, ir minimalistines Pregres“, ir sagtimis bei dirželiais nusagstytas „sjgoods.lt“ kuprines ir netgi netradicines… medines „Insect Handbags“ rankines!

Trokštantys smagių detalių mugėje galės pasipuošti laikinomis „Tapatu“ tatuiruotėmis bei žaismingomis „Spalvotų kojinių“ kojinėmis. Natūralia kosmetika mugėje prekiaus lietuviškas prekės ženklas „Manilla“. Pasipuošti bus galima ir rankų darbo „FreakyFoxx“ papuošalais iš porceliano, preciziškais „Adele Dagyte Jewellery“ dirbiniais ar „Celsius 273“ papuošalais iš cemento.

Mugėje taip pat dalyvaus geriausi batų draugai lietingą dieną „Kaliosh Lietuva“, kerintys „Make Heads Turn“ aksesuarai, nuotaikingos „Pančiakos“, intriguojantys ir dažnai provokuojantys „Party Animal“ marškinėliai. Taip pat „The Gentle Ride“, „BaoBag“, „Yours Again“, „One Wolf“, „DAKU“, „My Face“, „Birbtuvės“ ir daug kitų.

„Loftas Fest’17“ festivalyje vyksiančioje mugėje nebus pamiršti ir muzikos gerbėjai – naujausiomis ir itin retomis muzikos plokštelėmis iš viso pasaulio prekiaus „Dideli Kompaktai“. Taip pat bus speciali erdvė, kurioje savo atributika prekiaus festivalio ir garsios Lietuvos grupės.

„Uptown Market: Midnight Shopping“ mugės metu festivalio svečiai ras ir grožio oaze tapsiančią įvaizdžio meistrų „UFF“ studiją, kurioje bus galima apsikirpti plaukus ar barzdą, pasidaryti manikiūrą ar kitas grožio procedūras, už jas sumokant tiek, kiek pačiam norisi.

Naktinė mados mugė „Uptown Market: Midnight Shopping“ vyks rugsėjo 8-9 d. Vilniuje vyksiančiame muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest“. Mugė bus visiškai nemokama ir atvira visiems vilniečiams ir miesto svečiams.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Stilius

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz